Strona główna Działy Erystyka To sie nawet do erystyki nie nadaje….

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
    cyklop
    Participant

oj panowie ,widze ,ze jeden po pracy w psychiatryku sam zajal sie ocenianiem stanu psychicznego innych ,natomiast kaczuszka jest taka pusta,ze szuka poklasku u podlizuchow ,no tylko pogratulowac tak trzymac ,zenada po prostu,przepraszam za to malgonie ,ze musiala te kasliwe kawalki czytac,ale poziom intelektualny niektorych jest jaki jest i nic na to nie poradzimy.. 😀 😀 😀 😀

slanting_eye
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    cyklop wrote:

oj panowie ,widze ,ze jeden po pracy w psychiatryku sam zajal sie ocenianiem stanu psychicznego innych

mam tez background w postaci studiow odpowiadajacych tematowi psychicznych

proste ,koles za granica z kompleksami bo druga polska mu sie marzy

slanting_eye
    Członek

a i jeszcze jedno
    nabijasz sie z avatarow a po twoim to sadze za masz niebieskiego delfinka na telewizorze

derailed
    Participant

No to jest naprawde chore zeby smiac sie z avataru, no ale jak nie ma sie argumentow….

Ja nie mam papierow jak slanting, studia mam z innej dziedziny, ale na ludziach sie troche znam…

Kto sie urodzil wroblem, orlem nie umrze….

Proste…

cyklop
    Participant

prosty to jestes ty chlopku po studiach ,a czy avator czy nie to zachowywac ma sie ok i tyle ,natomiast background panie kolego masz pan kiepski bo nie jest to niebieski delfinek tylko zupelnie cos innego ,lecz dla pana nie do zrozumienia,szkoda mi ciebie czlowieku ,druga polska, skad ty jestes wiesku? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slanting_eye
    Członek

widze co jest na twoim avatarze i stad wysnulem wniosek o delfinku na twoim tv

cyklop
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    derailed wrote:

No to jest naprawde chore zeby smiac sie z avataru, no ale jak nie ma sie argumentow….

Ja nie mam papierow jak slanting, studia mam z innej dziedziny, ale na ludziach sie troche znam…

Proste…

no prosze i mamy kolejnego orla w skorze wrobelka ,studia z dziedziny ornitologi najwyrazniej kaczuszka ma bo przejawia wielkie zainteresowanie tematem ptasim hahaaaaaaa hahahahahahahaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

slanting_eye
    Członek

cyklop wrote:

derailed wrote:

Proste…

no prosze i mamy kolejnego orla w skorze wrobelka ,studia z dziedziny ornitologi najwyrazniej kaczuszka ma bo przejawia wielkie zainteresowanie tematem ptasim hahaaaaaaa hahahahahahahaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 :lol:[/quote]

ty tez masz cos z ptaka
    ptasi mozdzek

derailed
    Participant

cyklop wrote:

prosty to jestes ty chlopku po studiach ,a czy avator czy nie to zachowywac ma sie ok i tyle ,natomiast background panie kolego masz pan kiepski bo nie jest to niebieski delfinek tylko zupelnie cos innego ,lecz dla pana nie do zrozumienia,szkoda mi ciebie czlowieku ,druga polska, skad ty jestes wiesku? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No prosty jestem, czasem sie garbie jak siedze ale nie duzo… 😆

Nie jestem taki sophisticated jak ty… 😀

Tlumaczac na twoj rozum: Nie sram wyzej niz widze, tak jak ty… 😆

cyklop
    Participant

slanting lepiej miec ptasi mozdzek ,jesli juz niz ptasie mleczko w gaciach hahaaaa 😀 😀 😀

cyklop
    Participant

derailed ,osrac to moge tylko twoj kaczy pysk ktory za wysoko raczej nie jest ,czym sie jeszcze pochwalisz cieciu?kacza rodzina? 😀 😀 😀 😀

derailed
    Participant

To sie rzeczywiscie nie nadaje do erystyki, to sie nadaje do dzialu FUN 😆 😆 😆

Z posta na post cyklop jest coraz lepszy 😆

slanting_eye
    Członek

cyklop wrote:

slanting lepiej miec ptasi mozdzek ,jesli juz niz ptasie mleczko w gaciach hahaaaa 😀 😀 😀

oj chlopie nic nie osiagnales i nie osiagniesz
    za pare lat sie obudzisz trzesac sie w fotelu z pytanie "czemu bylem taki glupi"

widzisz i ja nie mam ptasiego mleczka w gaciach ale za to ty przyznales za masz ptasi mozdzek
    coz za cudna samokrytyka

cyklop
    Participant

derailed z posta na post jest coraz bardziej mniej rozgarniety juz sam nie wie co robic ze soba 😀 😀 😀

slanting_eye
    Członek

cyklopie a zdradz mam moze czym sie parasz w angli

no choc troszeczke:)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.