Strona główna Działy Hobby Polska- Niemcy 08.06.2008

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
    cyklop
    Participant

nie wygladal na zbytnio ucieszonego po zdobyciu bramki…. 🙁

berti
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

William wrote:

berti wrote:

William wrote:

Zal jest, ale w sumie bylo zgodnie z przewidywaniami. Oby bylo lepiej w nastepnych meczach. Ciekawi mnie co wy myslicie o Podolskim… Polskie fora pelne sa bluzgow na jego temat (Volksdeutsch, zdrajca, itp.) , a co wy myslicie o nim? Jak by nie bylo wspolny emigracyjny los i trudne zyciowe wybory…

nie on wybieral tylko jego rodzice,on byl za maly na wybor i to nie emigracja lecz laczenia rodzin…pochodza z bylych ziem niemieckich ( gleiwitz=gliwice) poznaj jego historie a potem sie rozpisuj…..pozdrawiam.[/quote]
    Historie znam i wiem o co chodzi. Tzw. laczenie rodzin, dzieki ktoremu tysiacom Polakow (Slazakow ? Niemcow?)udalo sie wydostac z PRL. Mi nie chodzi o to kto ma jaka krew w sobie ale kim sie czuje. Podolski czuje sie Polakiem i pewnie troche i Niemcem. chodzi mi tylko o analogie do naszej sytuacji tutaj. A co jesli wasz syn zagra kiedys dla Anglii? Bedziecie z niego dumni czy uznacie za zdrajce??
    P.S. Ja Lukasza za zdrajce nie uwazam;)[/quote]
    Jesli myslisz o moim synu to gral by dla swojej ojczyzny,czyli tam gdzie sie urodzil a ze oboje urodzili sie w niemczech to odpowiedz jasna ze dla niemiec. Zreszta mlodszy gra w trampkarzach ( 16 lat) w Fortunie Duesseldorf i kto wie co przyszlosc pokaze. I czy bylbym dumny? Nawet nie wiesz jak! Zreszta wczoraj na meczu to tak darlem jape z zdobytych goli ze dzis polglosem mowie ale ty bys pewnie podobne problemu ze strunami glosowymi mial gdyby to polacy strzelali. To logiczne. Pozdrawiam.

P.S. Co do Podolskiego nie masz racji,nigdy polakiem sie nie czul,zajrzyj na lekture jego wypowiedzien na niemieckie strony internetowe oraz na strone Bayeru Monachium dla ktorego gra obecnie.

Baggins
    Participant

a mi sie mecz podobal. oprocz obrony beznadziejnej oraz krzynowka i zurawskiego. paru zagralo naprawde fajnie przeciwko takiej druzynie jak Niemcy. dziwne ze najlepiej zdecydowanie Roger (pierwszy powazny mecz w kadrze) i Piszczek – prosto z urlopu.
    dobra wiadomosc ze zurawski juz nie zagra (kontuzja). mysle ze nie ma sie co wstydzic, ogolnie dobry mecz. porownujac np do Portugalia-turcja, austria-chorwacja czy francja-rumunia (wlasnie ogladam).
    Mysle ze nie jestesmy najslabsza druzyna turnieju, a tego sie obawialem.

cyklop
    Participant

BAGGINS ma racje w porownaniu z meczem francuzow to nasz mecz z niemcami byl prawie,ze finalem ,nie wiem dlaczego on dalej trzyna tego krzynowka co wali po trybunach zamiast dac szanse mlodym pilkarzom ,oni chca sie pokazac i dadza z siebie wszystko ,bo mistrzostwa to najlepszy moment na sprzedaz siebie do dobrych renomowanych klubow ,szansa na przyszlosc i mlodzi beda wiedziec jak ja wykorzystac,ale to juz sprawa dla leona haaa 😀

berti wrote:

cyklop wrote:

mysle,ze podolski nie ma zadnego kompleksu ,lub moze inaczej nie czuje sie emigrantem tylko niemcem ,a to my zrobilismy z niego polaka no to teraz mamy 😀

bardzo dobrze ujete…..z Mirkiem Klose czy Trochowskim jes podobnie,ten ostatni nawet polskiego nie umie…..z dziada pradziada w niemczech[/quote]

http://sport.onet.pl/0,1264200,1765449,wiadomosc.html

jakos po polsku wywiadu udzielal 😆

William
    Członek

Trochowski z dziada pradziada ale z Tczewa… 😆 I wszyscy trzej mowia swietnie po Polsku. Smolarek gorzej mowil zanim nie zaczal grac dla Polski;) A kolega berti tez Niemiec z dziada pradziada a na polskim forum siedzi:lol: Tylko jemu brak tej klasy co ma Podolski…

cyklop
    Participant

mowa jest o trochowskim udzielajacym wywiadu po polsku ,a na zdjeciu jest podolski ,trzeba czytac uwazniej -pozdro 😀

berti
    Participant

William wrote:

Trochowski z dziada pradziada ale z Tczewa… 😆 I wszyscy trzej mowia swietnie po Polsku. Smolarek gorzej mowil zanim nie zaczal grac dla Polski;) A kolega berti tez Niemiec z dziada pradziada a na polskim forum siedzi:lol: Tylko jemu brak tej klasy co ma Podolski…

Wiesz,znam wlochow co siedza na niemieckich forum…….nikomu nie przeszkadza, znam niemcow co siedza na amerykanskich forach…….nikomu nie przeszkadza…….a ze niemiec na polskim pisze juz ci przeszkadza! Sam widzisz gdzie sie nadajesz……do tej wiekszosci antysemistow i nietolerancyjnych polakow…..innym slowem,polski nazista. Bo jak inaczej skomentowac twoj ostatni post tu zacytowany,szczegolnie ostatnie zdanie. Brak mi slow i choc z reguly konczac – pozdrawiam….tym razem jakos mi nie w smak.

berti
    Participant

cyklop wrote:

mowa jest o trochowskim udzielajacym wywiadu po polsku ,a na zdjeciu jest podolski ,trzeba czytac uwazniej -pozdro 😀

Sluszna uwaga cyklop. Ale mimo wszystko uwazam ze nikt nie zasluzyl na takie traktowanie przed meczem jak polska niemcow poraktowala. Bo to ze po meczu wsciekac sie beda bylo do przewidzenia-jak historia dluga nigdy polscy kibice z honorem przegrywac nie umieli. Tyle ze to mozna jakos zrozumiec……..gorzej z tym co bylo przed meczem. Pozdrawiam.

Baggins
    Participant

[quote:5fd1ba3c51]Sluszna uwaga cyklop. Ale mimo wszystko uwazam ze nikt nie zasluzyl na takie traktowanie przed meczem jak polska niemcow poraktowala.[/quote]
    z tego co podawaly wloskie gazety to niemieccy kibice biegali po miescie wznoszac anty-polskie i anty-zydowskie okrzyki 😕
    http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3553293,00.html
    to jeden przyklad, reszty nie chce mi sie szukac. co do Podolskiego to sie zgadzam, wybral gre dla Niemiec jego sprawa, reszcie nic do tego
    http://toomanyballs.blogspot.com/2008/06/euro-2008-140-german-fans-arrested.html

berti
    Participant

Baggins wrote:

[quote:6a02d7937f]Sluszna uwaga cyklop. Ale mimo wszystko uwazam ze nikt nie zasluzyl na takie traktowanie przed meczem jak polska niemcow poraktowala.

z tego co podawaly wloskie gazety to niemieccy kibice biegali po miescie wznoszac anty-polskie i anty-zydowskie okrzyki 😕
    http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3553293,00.html
    to jeden przyklad, reszty nie chce mi sie szukac. co do Podolskiego to sie zgadzam, wybral gre dla Niemiec jego sprawa, reszcie nic do tego
    http://toomanyballs.blogspot.com/2008/06/euro-2008-140-german-fans-arrested.html[/quote]
    no jakos musieli podziekowac kobile n iemieccy- polskim kibolom za rozgrywki przedmeczowe a reszte dogadali sie pilkarze na boisku.

Bartolomeo
    Participant

Jedyne co mi sié nasuwa na mysl to haselko ktore se dzis wymyslilem:LUKASZ PODOLSKI PREZYDENTEM POLSKI

oK Tera powaznie. Alek. Od poczátku obserwujé twoje poczynANIA NA forum, ale teraz wreszcie napisales cos waznego, z czym sie zgadzam.Na transmisjach z gry Naszych bylem juz kilka razy w polskim centrum.Bardzo podoba mi sie atmosfera stworzona przez organizatorów:Spiewy, Szaliki, flagi PIWO itp, Jednak od poczátku, mojá uwage zwrócila grupka kobiet ktora w jézyku angielskim zawsze nam docina.Chyba na Belgji polecialo z ich strony nawet cos w stylu ,, go away to your country”co wyrazalo ich wyjátkowe poczucie humoru,pniewaz nie wiedziec czemu zwracaly sie do siebie per Krysia Basia Stasia czy Jasia. Tak zapewne nazwali ich Ojcowie ci z Pokolenia AK. Którzy przypuszczam tez spotykaja sie w polskim centrum. Do nich mam 100% szacunku. Czysty polski akcent, poczucie humoru itp.A Zosie Basie czy Krysie mimo ze po polsku czajá, nawet swoje imienia mowiá ze sztucznym angielskim akcentem…

Baggins
    Participant

i w dodatku sa strasznie brzydkie

berti
    Participant

”dzieczynka wrote:

berti wrote:

cyklop wrote:

mysle,ze podolski nie ma zadnego kompleksu ,lub moze inaczej nie czuje sie emigrantem tylko niemcem ,a to my zrobilismy z niego polaka no to teraz mamy 😀

bardzo dobrze ujete…..z Mirkiem Klose czy Trochowskim jes podobnie,ten ostatni nawet polskiego nie umie…..z dziada pradziada w niemczech[/quote]

http://sport.onet.pl/0,1264200,1765449,wiadomosc.html

jakos po polsku wywiadu udzielal :lol:[/quote]

Widzisz kolezanko……to tak jak sie wierzy w polskie media.Niestety ten wywiad jest [b:2a67741042]nieprawdziwy[/b:2a67741042] wrecz wyssany z palca!! Zaden z zawodnikow rezprezantacji niemieckiej nie udzieli zadnej polskiej gazecie,portalu,telewizji- wywiadu!! To zarzadzenie wyszlo w odpowiedzi na perfidne ataki polskich mediow przed meczem polska-niemcy i obowiazuje wszystkich,bezwzglednie, do zakonczenia rozgrywek grupowych.Tylko trener moze ale nie ma najmniejszej ochoty. Wiec chyba nie myslisz ze Trochowski zlamal by zakaz prezydium dla jakiegos tam Onetu ryzykujac tym samym swoj debiut na ME w tym roku?! Sam zas Trochowski zaprzecza na niemieckiej stronie DFB ze udzielal w tym dniu komukolwiek wywiadu. Wiec kolejna nieudana prowokacja mediow polskich by zrobic zamieszanie wsrod niemieckiej kadry-niestety i tym razem nieudana oprocz kilku naiwnych………no w tym wypadku-naiwnej…..dziewczynki z petardami. Pozdrawiam.

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,2877836.html

jasne..i nadal twierdzisz ze on nie umie mowic po polsku..najgorsza bzdura jaka slyszalam ostatnio..
    aaa nie…to wszystko jest wyssane z palca..kazdy artykul w ktorym Trochowski mowi po polsku jest poprostu przeinaczony 8)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.