Strona główna Działy Hobby Polska- Niemcy 08.06.2008

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    haholek1982
    Participant

Czy ten mecz będzie można obejrzeć w Ośrodku, jak to było w przypadku eliminacji??

fatamorgana
    Participant

Myślę, ze podobnie jak 2 lata temu podczas MŚ, wszystkie mecze Polaków będą dostepne do obejrzenia na dużej sali w PC.
    Zostanie to jeszcze potwierdzone kilka dni wcześniej.
    Szykuje się prawdziwe święto….

haholek1982
    Participant

Dzieki Fata, mam nadzieje, ze Ciebie tam tez nie zabraknie i wypijemy razem jakis soczek 🙂
    Pozdro.

slanting_eye
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

Szykuje się prawdziwe święto….

albo zaloba

fatamorgana
    Participant

Ale najpierw święto, bo taki mecz zawsze jest czymś…
    🙂 Z obozu przeciwnika dochodzą niezbyt pozytywne wieści, ale to może być zmyła.

back2berlin
    Participant

to na bank jest zaslona dymna, oni doskonale wiedza jak nas uspic, dwa ze panowie my nigdy z Niemcami nie wygralismy i to najbardziej boli, rzecz jasna nie wygralismy tylko w pilce noznej w innych dziedzinach zycia to juz inna bajka:) co do meczu to obawiam sie, wiem ze Leo napewno potrafi naszych nastawic, ale czy potrafi zmienic mentalnosc naszych pilkarzy…znow sie wystrasza "wielkiej" dryzuny Niemiec…mam nadzieje ze tym razem wyjda jak beton i nie dadza sie zjesc od pierwszych minut meczu.

slanting_eye
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    back2berlin wrote:

panowie my nigdy z Niemcami nie wygralismy i to najbardziej boli

…jak to?
    -..a 1410?
    -..a 1945?

back2berlin
    Participant

back2berlin wrote:

panowie my nigdy z Niemcami nie wygralismy i to najbardziej boli, rzecz jasna nie wygralismy tylko w pilce noznej w innych dziedzinach zycia to juz inna bajka:) .

doczytales do konca zdania? 😀

fatamorgana
    Participant

Niemcy mają podobnie jak nasi- słaby skład- bez indywidualności (no może nie mają takiego Boruca), za to ich siłą zawsze była gra i koncentracja do końca oraz wytrzymałość taktyczno-kondycyjna jako całego zespołu.

petel87
    Członek

fatamorgana wrote:

Niemcy mają podobnie jak nasi- słaby skład- bez indywidualności (no może nie mają takiego Boruca), za to ich siłą zawsze była gra i koncentracja do końca oraz wytrzymałość taktyczno-kondycyjna jako całego zespołu.

😆 😆 😆

nie rozsmieszaj mnie

Baggins
    Participant

[quote:fea59176cb]Niemcy mają podobnie jak nasi- słaby skład- bez indywidualności[/quote]
    :D:D:D
    ja mysle ze powinnismy raczej skupic sie na radosnych wiesciach z naszego obozu – a szczegolnie na poziomie w jakze zacietych i wyrownanych meczach z macedonia i albania. jutro blamaz z Dania

fatamorgana
    Participant

A po co kogo rozśmieszać?
    Wesoło jest i będzie. 🙂

Natomiast mniej wesołe przemyślenia i wnioski mam po dzisiejszej wizycie w Polskim Klubie w sprawie j.w.
    Najpierw:

[b:7dd2572468]Mogę potwierdzić, że wszystkie 3 mecze grupowe będą transmitowane na żywo w Polskim Centrum na duzym ekranie.
    Zatem wypada… zaprosić (ale o tym zaraz szerzej) na pierwszy mecz.
    8 czerwca. "Wrota" otwarte od 19:00, a początek meczu to u nas godzina 19:45.[/b:7dd2572468] Pozostałe dwa mecze będą o tej samej porze.
    Wstęp będzie zdaje się kosztował 1 funt. 🙄

A teraz mniej oficjalnie i szczerze aż do bólu.
    [b:7dd2572468]Było to ostatnie zaproszenie/informacja jakie przekazuję na tym forum ze strony Klubu piłkarskiego "Żubry" oraz po części Polskiego Klubu.[/b:7dd2572468][/size:7dd2572468]
    Zawsze starałem się utrzymywać przyjazne stosunki z przedstawicielami wszelkich grup tutejszej starszej Polonii i zawsze uważałem, że nie ważne co nas dzieli, ale ważne co nas łączy.
    Po tym jak dzisiaj (a i wcześniej…) zostałem tam (w barze) potraktowany przyrzekłem sobie nie polecać wiecej żadnej inicjatywy organizowanej ani przez klub "Żubry", ani częściowo przez Polski Klub Katolicki- (za wyjątkiem Parafii Polskiej – tamci są bardzo mili i chcą nas widzieć u siebie!).
    Jaki sens zapraszać ludzi na imprezę organizowaną przez nich, skoro i tak nadal możemy spotkac się tam z niechęcią i nieuprzejmym traktowaniem?
    Naprawdę, nie pojmuję jak oni chcą dbać i reklamować to miejsce, skoro my, młodsi przybysze jesteśmy tam traktowani z góry?

Skoro ktoś do nich z własnej inicjatywy przychodzi i pyta o szczegóły aby im jeszcze poprawić frekwencję na ich imprezie, a reakcją na to jest opryskliwe i nieuprzejme traktowanie, to ja mam to gdzieś i dziękuję za taką współpracę… 😈 👿 😡

Widocznie ta wielka i wspaniała Anglia, z którą oni się tak utożsamiają (poprzez wieloletnie życie tutaj) niczego lepszego ich nie nauczyła, a zasady dobrego wychowania sa im obce tak jak i chavom… 👿

Mam tu na myśli 2 osoby, ale są to osoby, które zawsze mają sporo do powiedzenia w tym barze…
    2 lata temu tacy byli, rok temu to samo a i teraz nadal to samo.
    Róbcie tak dalej, a ten cały klub i tak padnie na pysk, bo kto chce się obracać u gburów, którzy mają na twarzy wypisaną niechęć do przyjezdnych?
    Zamiast stworzyć z tego miejsca coś bardziej przyjaznego i zmienić- chociażby na pokaz- nastawienie, dalej robią to samo.
    Jeśli jeszcze nie zrozumieli, ze istnienie klubu oraz frekwencja w barze ma sens, gdy bedzie miał kto do niego przychodzić, to sami powodują jego upadek.
    Stare pokolenie za chwilę przestanie tam przychodzić i kto zajmie ich miejsce?

Niby tacy lepsi, a zachowują się jak typowi Polacy. Nie lubią innych Polaków, żywią do nich niechęć, a na widok "konkurencji" (czyli kogoś, kto też stara się czasem coś robić czy zorganizować) od razu włączają odzywki typu:
    "A co Ty się interesujesz i po co pytasz, skoro Ty tego nie organizujesz?
    Masz na plakacie wszystko!"
    😯 😯 😯
    I ten ton…
    To sie nazywa polska uprzejmość… 😈

bylam tam dwa razy w zyciu i po ostatnim razie moja noga tam nie postanie(a bylo to bardzo dawno temu)..z miedzy innymi wyzej wymienionych wzgledow podanych przez fatamorgane..a mecz pewnie bedzie transmitowac pół Leeds i z checia pójde do angielskiego pubu 8)

cyklop
    Participant

nonareszcie przejrzeli na oczy ,przeciez on tam zyja dalej w latach 70 powinni zmienic cala stara wiare na nowa obsluge wraz z proboszczem co tylko umie pytac ile dacie na tace ,zalosne 🙄

back2berlin
    Participant

Baggins wrote:

[quote:b0b0c11ee3]Niemcy mają podobnie jak nasi- słaby skład- bez indywidualności

:D:D:D
    ja mysle ze powinnismy raczej skupic sie na radosnych wiesciach z naszego obozu – a szczegolnie na poziomie w jakze zacietych i wyrownanych meczach z macedonia i albania. jutro blamaz z Dania[/quote]

blamaz??? 1:1 uwazasz ze taki wynik to wstyd? nie ma co sie emocjonowac, spokojnie czekamy na mecz z Niemcami i zobaczymy czy pokaza na co ich stac czy dadza sie zjesc

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.