Strona główna Działy Prawo Mandat za parkowanie: nie jesteś bez szans!

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    v-tec
    Członek

Moja żona dostała jakiś czas temu mandat za parkowanie w strefie 'resident only’. 'Lekko’ ją to wkurzyło ponieważ zaparkowała w związku z jak to się mówi wykonywaniem obowiązków służbowych a pracowała wtedy dla city council czyli tej samej instytucji która wystawiła mandat.
    Przekonywałem że lepiej zapłacić i zapomnieć bo na anulowanie nie ma szans. Ale myliłem się. Po niemal roku Traffic Penalty Tribunal wydał orzeczenie anulujące karę, ponieważ na zdjęciu dołączonym do akt napis na tabliczce określającej zasady korzystania z parkingu był nieczytelny, a co za tym idzie council nie udokumentował wystarczająco faktu popełnienia traffic offence 🙂

fatamorgana
    Participant

Brawo!
    Nie wiem tylko, kto jest większym szczęściarzem. Ty czy żona… (nie wiem kto płaci u was mandaty 😆 😆 😆 ).
    Z Angolami trzeba być upierdliwym i upartym do bólu.
    Mnie anulowano w związku z podobną sytuacją (tyle że ja nie wykonywałem żadnych czynności słuzbowych, ale mieszkałem u siebie 😡 👿 ) az 7 takich mandatów. 😯 😛
    Telefony i czas kosztowały, ale w porównaniu z 7×30 Ł warto było… 🙂

7sisters
    Participant

Czytalem o facecie ktory dostal mandat za parkowanie na miejscu przeznaczonym dla niepelnosprawnych. Facet odwolal sie, tlumaczac ze tabliczka informujaca ze to miejsce dla niepelnosprawnych byla umieszczona za wysoko, jakies 3m nad ziemia. Sprawe wygral.

Baggins
    Participant

cholera, a ja juz 3 zaplacilem, z czego spokojnie o 2 moznaby sie wyklocac

Marta Klecz
    Członek

ja tez juz 3 zaplacilam…..

i clamps…

i jak mi scholowali…. – holowanie jest najdrozsze bo az £200… 🙂
    (akurat to nie ja tak glupkowato zaparkowalam)- trzeba komus zablokowac podjazd zeby scholowali…

CO do wyklocania sie to absolutna prawda. Ostatnio moj roczny samochod (jeszcze na gwarancji) zrobil takie cos ze po nacisnieciu sprzegla, nie odskoczylo spowrotem… Zawiozlam do Benfielda a oni mi na to ze samochod jezdzi i nic tam nie ma.
    Musialam na nich tak nakrzyczec ze az cale biuro sie przysluchiwalo …
    Ale poszukali i znalezli jednak co w nim bylo nie tak… zdazylam tez wspomniec ze wezme ich za dyskryminacje bo chyba mysla ze skoro jestem z Polski to mozna mnie w bambuko robic…

ela1981
    Participant

szczerze to sie spodziewalam odpowiedzi typu: cwaniactwo, w lepszym znaczeniu spryt, no i tego, ze ty/rodzina ma lepszy wzorzec zachowan (tak jak mi sie oberwalo przy wypowiedzeniu zle wypelnionej umowy) ale,……………
    personalnie twoj post spowodowal na mojej twarzy taaaaaaaki usmiech 🙂 😀
    otoz podobna sytuacja mnie dotyczy (wlasciwie to maz zle zaparkowal (resident only) przy Clarendon Wing), wyslalam do councilu skarge odrzucili wiec sie odwolalam do Traffic Penalty Tribunal, przyszly 3 listy: 1-ze przyjeli i prosza council o dostarczenie dokumentacji, 2- dokumentacja, 108 stron, zdjecia itp. nogi mi sie ugiely, 3-ze decyzja zapadnie/dojdzie najdalej do 15 maja, i nic do dzis
    nie wiem co robic, ale chyba nie bede sie upominac, zreszta to jest czas prolongaty, wiec [u:5235415637]jak juz [/u:5235415637]zadecyduja to tak zrobie

v-tec
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

(nie wiem kto płaci u was mandaty 😆 😆 😆 ).

Każde za siebie

Ela to nie było żadne cwaniactwo tylko skorzystanie z przysługującego obywatelowi prawa do niezawisłego sądu 🙂

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.