Strona główna Działy Dziecko POROD I MACIEZYNSKIE W POLSCE

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    julka
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    William wrote:

Bunisia wrote:

WITAM WSZYSTKICH . MAM PEWIEN KLOPOT I POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY. JESTEM W CZWARTYM MIESIACU CIAZY .

😆 To brzmi ciekawie, szczegolnie jak na dojrzala kobiete 😆

Hmm.. Moja wypowiedz byla z pewnoscia sarkastyczna, moze i chamska. Radze tylko czytac ze zrozumieniem. Ja nikomu nie zabraniam sie rozmnazac, rowniez zycze kolezance szczesliwego maciezynstwa i pozycia malzenskiego, zreszta to nie moja sprawa.
    Jedyna rzecz ktora mnie w jej poscie zdenerwowala to pytanie o rade jak wyludzac benefity… Szczegolnie ze nie dalej jak w zeszlym tygodniu ludzie w pracy zaczeli mnie wypytywac (w zartach ale mimo wszystko mnie dotknelo) ile dzieci w Polsce utrzymuje z benefitow. Jakies brukowce napisaly o tym procederze, ze ludzie pracujacy tu pobieraja kase na dzieci ktore sa w Polsce. Uznano to oczywiscie za wyludzanie i kolejny przyklad tego jacy imigranci z Polski sa zli 😡
    Nie chodzi mi wiec tylko o pieniadze z moich podatkow, ale takze o opinie, jaka wyrabiaja tacy ludzie wszystkim Polakom. Nie mam zamiaru sie wstydzic i tlumaczyc za darmozjadow.
    No i gratulacje z powodu faceta. Tego samego od 5 lat 😆 Niezly wyczyn 😆 :lol:[/quote]

Jakie wyludzanie? Takie sa przepisy, ze placac tu podatki masz prawo dla swoich dzieci, zyjacych gdziekolwiek dostac benefity… Nikt tu nie klamie, ze ma dzieci, jesli Ci sie benefity naleza, dlaczego masz z nich nie skorzystac? Kazdy Anglik, nawet wielki bogacz bierze na swoje dzieci benefity, nawet jesli ma je z Greczynka, ktora mieszka w Grecji…

Okul
    Członek

A mnie nikt za garsc widomosci nie podziekowal,wlasnie!To jaki jest sens pisac jak i tak chodzi o to,zeby sie powyzywac!
    Ani dziekuje,ani pocaluj mnie…A sie naszukalem dla Was kobitki.Zebyscie nie bladzily 😮
    Na marginesie to tez sie dowiadywalem,jak moja byla sobie "babe" z azjatyckim krolem robila,zeby potem nie bylo,ze to moje dziecko i ze z mojej wyplaty sciagac beda datki 😉
    A ty sie Bunisia nie przejmuj.Chyba w blogoslawionym stanie nie wypada.Zwlaszcza glupotami na forum.
    I te przeklenstwa tez nie bardzo Ladies przystoja,jeszcze sie dzidzius nauczy.

Baggins
    Participant

dziekujemy ci Essi Okul

Okul
    Członek

Lacznosc jajowodow a miala byc jajnikow.Coz,lepszy rydz niz nic 😆
    A tak w zwiazku z tymi stazami w zwiazkach, to naprawde lata nic nie zminiaja.Mozna i 10 lat byc a sobie slizgac sie na boczku 😀

Bunisia
    Participant

to TY Wiliamie pokazujesz jacy ludzie tu przyjechali. jestes swietnym przykladem typowego polaka , ktory chcialby innych tylko pograzyc , azeby zdobyc uznanie anglikow. ja normalnie pracowalam , wiec nie ma tu mowy o wyludzaniu. a anglicy , ktorzy z naszych podatkow nie ida do pracy , bo im sie nie oplaca? mnoza sie , pija i leza przed telewizorem , to im sie nalezy ? pozdrawiam Wszystkich , ktorzy sie wypowiedzieli , a szczegolnie dziekuje za odpowiedzi na moje pytanie . ps. 5 lat to nie jest wyczyn , ale chcialam przez to powiedziec , ze ojciec , to nie byle poznany angol. chlopcy , skoro Wam sie nie podobaja babskie pytania , sprawy , to po co bierzecie udzial w dyskusjach , ktore Was nie dotycza. pozdrawiam Okul .oczywiscie , ze dziekuje rowniez Tobie . ponioslo mnie ( ale to chyba nie jest dziwne jesli sie czyta takie wypowiedzi),a zapomnialam o najwazniejszym DZiekuje

dmosia
    Participant

jackyl wrote:

dmosia wrote:

Nie nazwałabym wypowiedzi Williama sarkastyczną. Ona była zdecydowanie chamska – nazywając rzeczy po imieniu.

A ja życzę Bunisi szczęśliwego macierzyństwa i powodzenia!

dla Ciebie jest chamska, dla mnie nie.. i co, teraz sie moze bedziemy klocic kto ma racje? 😛

i nie zapomnijmy zyczyc benefitow wielu.. ;)[/quote]

Ok. Może za ostro zareagowałam. Przepraszam. Ale z drugiej strony nie można zarzucać komuś, że chce skorzystać z przysługującego mu prawa. Co innego, że prawo ustanowione może być chore. Ale to przecież nie wina Bunisi, ani innych kobiet chcących dodatkowego wsparcia.

I na pewno nie będę się kłócić. Ale rzeczowa dyskusja – jak najbardziej! 🙂

Bunisia
    Participant

a wedlug mnie , to zbyt ostro zareagowali niektorzy panowie. szczegolnie po ich wypowiedziach widac to , ze nie maja rodziny. ja do tej pory tez jej nie mialam , wiec nie interesowalam sie takimi tematami. chlopcy , jak jestescie singlami, to bawcie sie dopoki Wam sie nie znudzi.jednak gdy nie macie nic ciekawego do powiedzenia , to dajcie sobie spokoj. ps ladna broda, ale jesli sie lubi klocic , to chyba nie bardzo w tym temacie .pozdrawiam i dzieki za wsparcie

Bunisia
    Participant

Chcialabym wniesc cos nowego do dyskusji na temat "wyludzania" benefitow w uk. szczegolnie chcialabym znac zdanie naszego kolegi Wiliama. pewna kobieta mieszkajaca w naszym kraju , urodzila dziecko. niestety okazalo sie , ze dzieciatko jest chore . dostala becikowe 1000zl , ale jak zaczela sie starac o pomoc dla chorego dziecka , kazano jej go zwrocic, gdyz jej maz pracuje w uk. wedlug naszego urzedu powinna wiec prosic o pomoc oraz nalezne jej becikowe w Uk. co Wy na to ? to gdzie my mamy rodzic , zebysmy mialy jakiekolwiek prawa i nikt nas nie oskarzal o to , ze chcemy wyludzic kase , ktora nam sie prawnie nalezy? ja jestem przypadkiem pracujacym w uk, a mam nieprzyjemnosci ze strony rodakow , to co maja powiedziec zony , dziewczyny , ktore sa samotnymi matkami i nie maja srodkow do zycia? wieszac sie i zabijac dzieci, bo maz je lal , przepijal kase , wiec sie odwazyly odejsc?

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.