Strona główna Działy Finanse 2500£ na emeryture rocznie

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    slanting_eye
    Członek

jak wyzej
    malo czy duzo?

Marta Klecz
    Członek

a skad wiesz co bedziesz mogl miec za tyle za 40 lat ???

slanting_eye
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Marta wrote:

a skad wiesz co bedziesz mogl miec za tyle za 40 lat ???

mi sie wydaje ze 21-12-12 cos w ziemie p…..lnie i sie wszystko skonczy

kunegunda
    Participant

to proste para ktora w ciagu swego zycia przepracowala okolo 95% czasu produktywnego w ich zyciu czyli okolo 30 lat tygodniowo bedzie otrzymywac emeryture w wysokosci £140 (tzn dla obojga wspolmalzonkow)

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

to proste para ktora w ciagu swego zycia przepracowala okolo 95% czasu produktywnego w ich zyciu czyli okolo 30 lat tygodniowo bedzie otrzymywac emeryture w wysokosci £140 (tzn dla obojga wspolmalzonkow)

z głodu nie umrzesz, poza tym państwo łaskawie da ci jakiś dodatek nie martw sie o to 🙂 łatwo policzyć ile państwu oddajesz przez 30 lat a ile dostajesz przez powiedzmy 10.

Muss Lee
    Członek

Jakiś czyli jaki?
    Jak Ci się wydaje, czy na emeryturze Twoje potrzeby finansowe zmaleją?

Powiem tak, wyobraz sobie, że za tydzien dostaniesz tylko 40% ze swojej pensji. Podoba Ci sie to? U like?

🙂

cyklop
    Participant

jeszcze trzeba dozyc do tej emerytury ,lepiej wziasc sie za jakis biznes jak sam sobie nie odlozysz to nikt ci nie da tyle,zeby ci wystarczalo ,zawsze bedzie za malo ,niestety 😀 😀 😀

v-tec
    Członek
    ”Muss wrote:

Powiem tak, wyobraz sobie, że za tydzien dostaniesz tylko 40% ze swojej pensji. Podoba Ci sie to? U like?

Jeżeli dostanę te 40% ale nie będe musiał psu drogi pokazać to nie jest to aż taki zły układ. A jak będę chciał 100% to mogę pracować aż na ryj nie padnę, nikt nie zabrania.

W ogóle to pytanie w 1szym poście nie zostało dobrze zrozumiane ponieważ autor nie dość czytelnie sformułował o co mu chodzi.

slanting_eye
    Członek

v-tec wrote:

W ogóle to pytanie w 1szym poście nie zostało dobrze zrozumiane ponieważ autor nie dość czytelnie sformułował o co mu chodzi.

chodzi mi o to co wybrac.tych pieniedzy nie dostane do reki moge je przeznaczyc na na emeryture lub opieke lekarska lub na dziecko(ktorego nie mam)

…i czy to jest w porownaniu z innymi firmami ktore oferuja taki bonus to malo czy duzo?

v-tec
    Członek

Nie masz dzieci więc wybór się zawęża, ja bym przeznaczył na emeryturę chyba że zakładasz że zejdziesz na raka płuc i marskość wątroby przed 60tką 🙂
    (sory to okrutne było ale nie mogłem się powstrzymać 😳 )
    Btw. niezwiązane posty poszły tam gdzie należy

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.