Strona główna Działy Finanse Polskie znizki samochodowego OC w UK

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    eurotarget
    Participant

Witam, podzielcie sie prosze informacjami, ktore firmy ubezpieczeniowe akceptuja polskie znizki OC. W jakiej formie wymagaja takiego potwierdzenia? No i jakie firmy moglibyscie zarekomendowac? Z gory dziekuje i pozdrawiam

maxmaster
    Członek

Z tego co wiem to wszystkie firmy uznaja polskie znizki, pod warunkiem jednak ze sa przetlumaczone na angielski :). Co do formy polecam tlumaczenie u tlumacza przysieglego.
    Jesli chodzi o polecenie to jest ich mnostwo. Ja jestem ubezpieczony w http://www.lv.com. Kiedy sie ubezpieczalem sprawdzilem wiekszosc opcji i oni byli najtansi.

agnes.ro
    Participant

Wiem z własnego doświadczenia, że mimo iż dostarczyłam przetłumaczone zaświadczenie o znizkach w polsce to angielski ubezpieczyciel nie uznał moich zniżek i musiałam zapłacic sporo kasy.To jak to właściwie jest????

7sisters
    Participant

Nie wszystkie ubezpieczalnie uznaja polskie znizki. Warto sie tego dowiedziec zanim kupisz ubezpieczenie.

Normalnie ubezpieczalnia przyznaje znizki jezeli przedstawisz tzw. reminder z poprzedniej ubezpieczalni. Jest na nim napisane ile masz procent znizki. Jezeli Twoja poprzednia ubezpieczalnia byla w UK, wszystko jest oczywiste bo np. 30% odpowiada 3 latom bezszkodowej jazdy w/g brytyjskich przepisow.

Jednak jezeli Twoja poprzednia polisa pochodzi spoza UK i jest na niej napisane ze masz 30% znizek, ubezpieczalnia w UK nie wie co to rzeczywiscie znaczy w sensie czasu bezszkodowej jazdy bo i skad ma wiedziec? Dlatego musisz uzyskac ze swojej ubezpieczalni w PL oswiadczenie nie tylko o procentowej znizce ale tez [b:3ff1c91ea9] jakiemu okresowi bezszkodowej jazdy ta znizka odpowiada. [/b:3ff1c91ea9]

Nie moge polecic zadnej konkretnej ubezpieczalni bo wszystko zalezy od Twojej sytuacji (rodzaju auta, Twojego wieku, znizek a nawet adresu). Wejdz najpierw w wyszukiwarke ubezpieczen typu confused.com a potem negocjuj z ubezpieczalniami z gory listy.

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.