Strona główna Działy Dziecko Uwazajcie na to z kim sie zadaja Wasze dzieci…..

Wyświetlanych postów: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #15883
  Anonim
  Gość

  a szczegolnie na kolorowych. Oto co dzis przeczytalem i
  zamieszczam KU PRZESTRODZE.

  Oryginalny link: http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=479894

  ale ze linki takie po kilku dniach nie dzialaja podaje caly tekst –
  w oryginalnym brzmieniu.

  Jak podaje "Daily Mail", rodzice zmuszanych do do prostytucji brytyjskich dziewczynek twierdzą, że policja często nie reaguje, bojąc się sprowokowania rasowych napięć. Alfonsi są często Azjatami bądź czarnoskórymi pochodzącymi z Karaibów. Gazeta pyta, czy to polityczna poprawność jest odpowiedzialna za cierpienie tysięcy nastolatek?

  Szacuje się, że w całej Wielkiej Brytanii do prostytucji zmusza się około 5 tysięcy nieletnich dziewczyn. Często sprawcami są przedstawiciele mniejszości etnicznych zamieszkujących na terenie Wielkiej Brytanii. Jedną z nich jest 14-letnia Jane, która była co noc zmuszana do uprawiania seksu z wieloma mężczyznami. "Było ich tylu, że nie byłam w stanie już liczyć" – powiedziała "Daily Mail". Jak wiele innych ofiar nie zgłosiła tego na policję, ponieważ przestępcy grozili, że wysadzą jej dom i zgwałcą matkę.

  Zarabiający na wynajmowaniu seksualnych usług młodocianych alfonsi potrafią na jednej zarobić nawet 400 tys. funtów. Ofiary zdobywają, uzależniając młode dziewczęta od alkoholu i narkotyków, a potem grożąc i używając przemocy. Jednej z dziewczynek, która chciała pójść na policję przybito język gwoździem do stołu, a innej wlano do gardła wrzątek.

Wyświetlanych postów: 1 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.