Strona główna Działy Hyde Park 11 marca na BBC 2 bedzie program o Polakach

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    cheeky girl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Marta wrote:

niestety zapomnialam obejrzec..

🙁

wydaje mi sie ze w zadnym kraju nei bedzie tak ze by zrobili program TYLKO o wyksztalconych i dobrze zarabiajacych polakach..jest ich niewielu i tak naprawde ich nie widac.
    Program bylby wtedy troszke przeklamany. Musieli pokazac TO CO WIDAC na ulicy. To o czym ludzie mowia. Rowniez to co jest najbardziej kontrowersyjne.

Wydaje mi sie ze itv przygotowuje cos podobnego..moze tym razem nie bedzie to o szarych ludziach…

Jak masz kablowke to mozesz obejzec na 'TV on demand’ i to za darmo!!

Dzieju
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ”cheeky wrote:

Marta wrote:

niestety zapomnialam obejrzec..

Jak masz kablowke to mozesz obejzec na 'TV on demand’ i to za darmo!![/quote]
    Albo na
    http://www.bbc.co.uk/iplayer/

Amber
    Participant

Tytuł programu – The Poles Are Coming- ok. tyle tylko, że podczas całego programu przewijali się także Litwini, Cyganie, Słowacy. Na argument niewydolności służby zdrowia pokazano płaczącą kobietę z dzieckiem mówiącą po rosyjsku. Głównym bohaterem był pan Mariusz(całkiem zagubiony i przerażony), który tak naprawdę nic nie wiedział o życiu tutaj z racji tego, że dopiero przyjechał. Zadawano mu pytania co sądzi o Anglikach, dlaczego nie chcą pracować, czy planuje swoją przyszłość tutaj?
    Owszem program na tle artykułów prasowych i całej nagonki na Polaków wypadł w miarę obiektywnie, jednak jak dla mnie zabrakło wypowiedzi Polaków, którzy zdobyli tutaj pewne doświadczenie, znają realia życia w UK i potrafią przytoczyć rzeczowe argumenty odnośnie wypowiedzi byłego radnego Peterborough pana Swifta i jego kolegów. I ten wątek o hydraulikach 😀 A ja myślałam, że wszyscy wyjechali do Francji 😆

cheeky girl
    Participant

Powinni porozmawiac z forumowiczami leeds.pl 😉

A tak w ogole to dlaczego ciagle romawiaja z Lechem Walesa, ktory przewaznie plecie bzdury i nie umie sie zachowac przed kamera!!!

Co do radnego to dobrze ze byly!!!

Wczoraj romawialam z radnym z okregu South Holland (sasiaduje z Peterborough) i wydaje sie, ze zalezy mu na integracji, pomocy POlakom, Litwinom i Portugalczykom, ktorych tez tam jest sporo. Widac, ze nas lubi, jezdzi czesto do Polski i nawet uczy sie Polskiego!!!

Amber
    Participant
    "cheeky wrote:

Powinni porozmawiac z forumowiczami leeds.pl 😉

Oj by się działo! 😆

Aha i jeszcze jedno ze wszystkimi czy tylko z wybranymi, bez złośliwości 😀

cheeky girl
    Participant

Ze wszystkimi byloby ciezko…ponad 3700 zarejestrowanych to jest liczba!! 😀

derailed
    Participant
    ”cheeky wrote:

A tak w ogole to dlaczego ciagle romawiaja z Lechem Walesa, ktory przewaznie plecie bzdury i nie umie sie zachowac przed kamera!!!

Tez mnie to zdziwilo, Leszek jest daremny i nie potrafi nic z sensem powiedziec…
    Franek oderwany od haldy wegla powiedzialby sensowniej niz LW…

”cheeky wrote:

Co do radnego to dobrze ze byly!!!

Fajna mial mine jak rozmawial z ludzmi, troche go zjedli i sie facet pogobil…

derailed
    Participant
    ”cheeky wrote:

Ciekawe kto by mial najdluzszy wywiad – wprost proporcjonalny do dlugosci postow 😈

Dzieju
    Participant

derailed wrote:

”cheeky wrote:

Ciekawe kto by mial najdluzszy wywiad – wprost proporcjonalny do dlugosci postow :twisted:[/quote]
    Jak rowniez ilosci 😉 😀

jackyl
    Participant

Dzieju wrote:

derailed wrote:

”cheeky wrote:

Ciekawe kto by mial najdluzszy wywiad – wprost proporcjonalny do dlugosci postow :twisted:[/quote]
    Jak rowniez ilosci 😉 :D[/quote]

.. a jakosci? 😉

sunyysgarden
    Członek

Niestety nie udalo mi sie obejrzec calego programu ale po obejrzeniu linka naprawde mozna bylo sie usmiac.
    Wlaczylam to wczoraj mojemu szefowi i przyszedl do mnie mowiac abym sie niczym nie przejmowala bo tylko idioci, pijacy i nieodpowiedzialni gowniarze jezdza po polakach a kazdy inny inteligentny i wyksztalcony czlowiek docenia polaka bo pracuje duze lepiej i mozna na nim polegac!

Dowod, moj szef na nowe odpowiedzialne stanowiska zatrudnia TYLKO polakow !!!!!!!

a jeszcze ta koncowka gdzie koles stoji przez Job Centre i otwiera piwo…….przed kamarami i narzeka na prace…………..conajmniej 7.00/hr hahaha

rewelacja – pozostaje nam tylko sie smiac i cieszyc,ze nigdy nie bedziemy tacy jak niektorzy z tych zalosnych angoli……po co zarabiac 7.00/hr jesli lepiej stac narzekac na Polakow itp i pic piwko hahahah

Jak dla mnie bomba………….

Anonim
    Gość

akurat jesli chodzi o tych typow spod jobcentre, to splynelo to po mnie totalnie… chavy to raczej ostatnia grupa ludzi, ktorych opinia wywolalaby we mnie jakiekolwiek emocje. jakkolwiek pani Patel z klubu w Peterborough udalo sie to nieslychanie… jukej dla jukejow…? 🙄 jak osoba ktorej korzenie rowniez nie sa brytyjskie moze wyglaszac tak radykalne poglady? zena nieslychana 😐

Lord_Macdeath
    Participant

[b:bb5532ea77]http://www.bbc.co.uk/iplayer/page/item/b009fntr.shtml[/b:bb5532ea77]

fajnie zrobiony ;)…

Anonim
    Gość
    Kylo
    Participant

jakkolwiek pani Patel z klubu w Peterborough udalo sie to nieslychanie… jukej dla jukejow…? jak osoba ktorej korzenie rowniez nie sa brytyjskie moze wyglaszac tak radykalne poglady? zena nieslychana

Ten watek poruszyl mnie najbardziej, spadalem z kanapy za kazdym razem jak ja pokazywali. No coz tutaj przypomina mi sie niezbyt ladne ale prawdziwe polskie powiedzenie ”zapomniala du.. ze sra…a”, pokaz totalnej hipokryzji ze strony tej pani.
    Jezeli chodzi o chlopaczkow spod job center to pokazali jacy ludzie najbardziej nie lubia imigrantow, totalni nieudacznicy.
    Troche smutne bylo to, ze w rozmowie z reporterem siostra naszego bohatera mieszkajaca od jakiegos czasu w uk mowila po polsku 🙁

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.