Strona główna Działy Finanse Private Hire potrzebuje ksiegowego

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #15717
  Wartenburg
  Członek

  Witam.
  Zaczynam prace jako private hire lub taksówkarz jak kto woli, w Leeds.
  Potrzebuje dobrego ksiegowego, który zna sie na rzeczy. Uprzedzam, ze znalazlem takie pytanie na forum, ale bylo to ponad pól roku temu i boryna nie uzyskal konkretnej odpowiedzi.
  Moze od tego czasu pojawil sie jakis?
  Z góry dziekuje za namiary?
  Moze ktos jezdzi juz na taxi i ma swojego dobrego ksiegowego?
  Milego dnia

  #91951
  v-tec
  Członek

  Chyba przesadzasz.
  Nie wydaje mi się żebyś prowadząc przedsiębiorstwo pt. taksówka potrzebował zatrudniać księgowego. Z odrobiną niezbędnej księgowości poradzisz sobie sam (to nie Polska). Ale jak chcesz

  #91958
  Wartenburg
  Członek

  Nie mam zamiaru go zatrudniac, tylko wynajac na kilka godzin w miesiacu…

  #91962
  D.P.
  Participant

  Nie wiem, czy tak Ci się uda.Ja muszę korzystac z usług księgowego i podpisałem z nim umowę na rozliczenie z podatku za cały rok.Skasował mnie na kilka stów, ale było warto, bo znalazł takie ulgi o których nie miałem pojęcia.Oni muszą płacic swoje opłaty, to się cenią.

  A propos polecenia to po prostu wejdź do pierwszego biura pt: "Accountant" i zapytaj, czy zechce współpracowac z Tobą na danych warunkach.Jeśli jest uczciwy, to powinien wytłumaczyc Ci wszystko i wtedy podac cenę.Oczywiście jeśli w to nie wchodzisz to nic nie płacisz.
  Tylko w Polsce za takie zapytanie się płaci 🙁

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.