Strona główna Działy Erystyka szukanie pracy w Leeds

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    strawberry
    Członek

Na temat agencji nie potrafie odpowiedziec wiec moze zrobi to ktos inny.

Dziwi mnie jednak fakt ze ktos bedacy tutaj dłuzszy okres zadaje takie pytanie. Jesli szukasz pracy odwiedz kazda agencje, restauracje, pub itp. Zostaw swoje namiary. Paru zdan mozna sie samemu nauczyc lub ktos pomoze, zreszta wszedzie sa Polacy. Jesli ktos szukanie traktuje jak normalny dzien pracy 8h dziennie to na pewno znajdzie ja szybko bez wzgledu na jezyk.

v-tec
    Członek

Szukanie pracy to najcięższa praca 🙂

strawberry
    Członek

czy ty czytałes ile ja tu jestem i w dodatku nie jestem 20 latkom nie kazdemu łatwo wszystko przychodzi.pomys rowniez o tym
    pozdrawiam

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    strawberry wrote:

czy ty czytałes ile ja tu jestem i w dodatku nie jestem 20 latkom nie kazdemu łatwo wszystko przychodzi.pomys rowniez o tym
    pozdrawiam

nikt tutaj o tobie bezpośrednio nie pisze 🙂 choć 2 miesiące to całkiem sporo żeby wiedzieć gdzie sa agencje w leeds 🙂
    głowa do góry i powodzenia!!
    pozdro

Anonim
    Gość

a co to sa google? 😈

Indra
    Participant
    ”wojti” wrote:

a co to sa google? 😈

jak podaje google

google

noun
    1. a widely used search engine that uses text-matching techniques to find web pages that are important and relevant to a user’s search

verb
    1. search the internet (for information) using the Google search engine; "He googled the woman he had met at the party"; "My children are googling all day"

😀

[nie moglam sie powstrzymac 😉 ]

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Indra wrote:

google

Man, you had so much vodka that everyone thought u were googled

🙂

I texted Ann the morning after to find out if she got googled.

😆 😈

v-tec
    Członek

Truskaweczka otworzyłbyś sobie może choćby http://www.yell.com i stamtąd brał te adresy i numery telefonów bo nudny się już stajesz.
    Nie ma za co

Anonim
    Gość

v-tec wrote:

Truskaweczka otworzyłbyś sobie może choćby http://www.yell.com i stamtąd brał te adresy i numery telefonów bo nudny się już stajesz.
    Nie ma za co

truskaweczka to kobieta. 8)

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.