Strona główna Działy Hobby Magna

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    ela1981
    Participant

Hej, napewno niektorzy byli w tym miejscu http://www.visitmagna.co.uk/leisure/leisure.html , podzielcie sie wrazeniami, czy sie podobalo itp. Zastanawiam sie czy jest to na tyle ciekawe aby powracac tam kilka razy w ciagu roku, cena karnetu rocznego jest kuszaca, tylko pytanie czy nie jest to nudne za kolejnym razem?

jarolew
    Participant

bylem w ub roku na konferencji. Musze przyznac, ze hale robia wrazenie. Nigdy wczesniej nie bylem w zadnej stalowni wiec nie mam porownania, ale to co widzialem porazilo mnie ogromem. Nie mialem okazji uczestniczyc w zadnym z pokazow, ale troche polazilem sobie. Wiem ze mozna tam poskakac na bungee, ale nie wiem czy wchodzi to w sklad karnetu. Z tego co przegladalem program to wydaje sie, ze mozna by sie raz wybrac. Ale czy czesciej… nie sadze. Zalezy tez jaka jest relacja jednorazowego wejscia do calorocznego karnetu.
    pozdr

ela1981
    Participant

dzieki za odp., jednorazowy bilet 25£ a na caly rok 50£, wiec jesli jest ciekawie to tym bardziej sie oplaca, ale chyba bede musiala sie sama przekonac, chcialam ogolnie poznac opinie itp

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.