Strona główna Działy Hobby Która siłownie wybrac??

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    kempes212
    Participant

Hej! Mozecie mi podpowiedziec jakie sa dobre cluby fitness w okolicach Centrum??? Mieszkam na dzielnicy Little London i chciałbym sie gdzies zapisac. W Liverpoolu uczeszczalem na JJB, ale tu jest zbyt daleko. Napiszcie tez ile kosztuje karnet i jakie jest wyposażenie. Z gory dzięki i pozdrawiam. 😀

proudofmyself
    Członek

ja rowniez bylabym zainteresowana silownia lub fitness clubem, przenosze sie na Bramley i wiem, ze jest tak lokalny club… moze ktos uczeszcza?

taa loff 🙂

ela1981
    Participant

moze nie pomoge odnosnie centrum ale tak ogolnie ceny to od/powyzej 25f zalezy wlasnie gdzie, jak "prywatna" silownia to generalnie troche wiecej, zalezy na ile podpiszesz kontrakt (tam gdzie ja chodzilam to bylo 35 na 6mies~ min.,30 na 12 mies, 25 na 24 poprzez dd) w tych jest przewaznie wiecej miejsca i sprzetu, schludniejsze lazienki ale niekoniecznie lepszy sprzet, a w leasure c. (jest tez na Bramley) karnet miesieczny na silke + basen 26,42 tez dd, wiekszy tlok, czasem sprzet zajety ale np. dla mnie plusem jest basen
    no i pewnie tak samo jak liverpoolu w prywatnych czesto placi sie ok. 40£ joining fee i ewentualnie cancelation fee

kdssi648
    Participant

Virgin Active, szczegolnie dla dziewczyn polecam, jacuzzi, basen, sauna, silka, itd itd, mnostwo zajec ala aerobic, yoga, strech & relaxation …

markonin
    Członek

Witam
    Ja uczeszczalem do LA Fitness w centrum leeds i musze powiedziec ze podobalo mi sie tam. Placilem jakies 45 funtow miesiecznie ale wydaje mi sie ze warto bylo aczkolwiek przepisy BHP byly zawsze utrzymywane:-)

Pozdr

kamil-kraki
    Participant

dokladnie Virgin jest the best ale cena tez 45 funtów za miesiac ,1dzien to koszt 10 funtów … ja preferuje future fitness na ARMLEY 30 funtów przy umowie na rok ,nijestzle niema basenu ale jest sauna i ogólnie spoko klimat … pozdrawiam serdecznie wraziej akichkolwiek pytan piszcie POZDRO

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.