Strona główna Działy Hyde Park Tania sieć komórkowa UK

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    raf24
    Członek

Witam. Może ktoś poleci najtańszą sieć komórkową (telefony na kartę i abonament) obecnie w UK (rozmowy do Polski na stacjonarne oraz komórkowe). Dzięki

Sandgirl
    Członek

ja jestem w vodafone i obecnie (chyba do konca marca) jest tam jakas promocja, ze na stacjonarny do pl placi sie 5p a na komorke 15p.
    Wg mnie cena calkiem calkiem 🙂

v-tec
    Członek

O ile pamiętam to w t-mobile prepaid rozmowy z Polską sa za 3p/min.
    Z komórkami oczywiście drożej ale też dość tanio chyba 10p
    Szczegóły sprawdź na stronie

raf24
    Członek

Dzięki. A macie na myśli telefon na kartę czy abonament?
    Na dzień dzisiejszy interesuje mnie telefon na kartę ale nie wiem co jest bardziej aktualne>

cyfra
    Participant

hej , dzisiaj kupilem nowa karte z o2 , po naladowaniu konta za 10f masz 50min do pl gratis ( ponoc stacjonarne i komorki ) jeszcze niesprawdzilem , po zaladowaniu 15f masz 100min a po 30f masz 200min co miesiac jak bedziesz regularnie uzupelnial , narazie karte mozna tylko kupic w salonach o2 za 4.99 ale jak zakupisz i zaladujesz odrazu to karte masz free 😉

Sproket
    Członek

Czy przypakiem promocja O2 na karte nie dotyczy tylko polaczen z telefonami stacjonarnymi i komorkami (tylko O2) na terenie UK?
    Zdaje sie ze jakies pol roku temu zmieniono zasady bezplatnego (przy doladowaniu powyzej 10Ł) dostepu do numerow typu 0800…z ktorego dzwonilismy za free do Polandu.

PS Tak na marginesie to byl to dobry argument do rozwiazania umowy i zatrzymania numeru (prepaid) jak i telefonu…

Pzdr

Sproket
    Członek

A co do polaczen z Polandem to polecam BT:

2p/min

czy cos w tym stylu (oczywiscie za pomoca numeru dostepowego 0800itd)

Pzdr poraz drugi

Sandgirl
    Członek

z virginu tez mozna sobie zamowic jakies tanie rozmowy do polski…
    2p/min na stacjonarny, 22p/min na komorke.
    poniewaz ja dzwonie tylko na komorki, wiec z vodafonu mi taniej wychodzi 😉

end2005
    Participant

witam co do tej nowej karty o2 to jest dobra uzupelniasz za 10Ł i masz 50 min za darmo a jak uzupelnisz za 15Ł to 100min a jak za 30Ł to 150 albo 200min do polski na stacionarne i komorke polecam

cyklop
    Participant

spoket to dawaj ten numer 0800 ,co dla siebie masz tylko czy jak? 😀

proudofmyself
    Członek

wg mnie najtaniej jest dzwonic do PL z programow online …. 300 min do wykorzystania na tydzien i sms mozna slac 🙂

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    proudofmyself wrote:

wg mnie najtaniej jest dzwonic do PL z programow online …. 300 min do wykorzystania na tydzien i sms mozna slac 🙂

W programie FreeCall po zapłaceniu 10 Euro, mamy za darmo nielimitowane połączenia przez 60 dni na telefony stacjonarne w całej Europie. Na komórki 10 centów za minutę pobierane z tych 10 Euro.

Sandgirl
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

dora750 wrote:

proudofmyself wrote:

W programie FreeCall po zapłaceniu 10 Euro, mamy za darmo nielimitowane połączenia przez 60 dni na telefony stacjonarne w całej Europie. Na komórki 10 centów za minutę pobierane z tych 10 Euro.[/quote]

a jaka jest jakosc polaczenia?

B.i.z.o.n
    Participant

Ja urzywam VoipCheap-a i też trza było wpłacić 10 euro i na stacjonarne w europie jest frii ale chyba 3 miechy a oczywiście po upływie 3 miechów
    nowy login dycha i zaczynamy zabawe od pocątku. Co do jakość dzownie dość często i tylko raz mi się zdarzyło że było jakieś opóźnienie a tak to jest ok.

ewelin
    Participant

ja też używam voipdiscount – tankuje za 10euro i na stacjonarne free, a na komórki też mało wychodzi… nawet esy mozna pisać 😉

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.