Strona główna Działy Hyde Park BONFIRE NIGHT

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    ewelin
    Participant

[b:8bb53ea0b3]derailed napisał[/b:8bb53ea0b3]

[quote:8bb53ea0b3]
    A wiec kielbaska Ci w glowie… Wink
    [/quote]

😆 zgadłeś ❗ 😳 uwielbiam kiełbaski z grilla 😉

derailed
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ewelin wrote:

[b:eed006c3f2]derailed napisał[/b:eed006c3f2]

[quote:eed006c3f2]
    A wiec kielbaska Ci w glowie… Wink

😆 zgadłeś ❗ 😳 uwielbiam kiełbaski z grilla :wink:[/quote]

Juz o nic wiecej nie pytam… 😆

ewelin
    Participant

[b:cc6f9edc4c]derailed napisał [/b:cc6f9edc4c]

[quote:cc6f9edc4c]Juz o nic wiecej nie pytam… [/quote]

a chciałbyś wiedzieć coś więcej na ten temat ❓ 😆 chętnie odpowiem 😉 8) 😆

cayuga
    Participant

Witam robaczki…
    Jak tam samopoczucie po imprezie??
    Bo ja jeszcze sie kuruje 😉
    Nie bylo lekko ale dalismy rade 😉

Pozdrawiam

me
    Członek

a juz sie zaczelam zastanawiac czy nikt nic nie pamieta? 🙂
    ale widac nie tylko mnie dzien caaly zajelo wracanie do stanu sprzed imprezy, takze wnioskuje ze wielu zda relacje w poniedzialek.

jak kapitan, zeszlismy ze staku jako ostatni.

tonieja
    Członek

Ja zdecydowanie musialbym porzadnie odespac to wydarzenie. Ciagle tego nie zrobilem wiec jestem marudny. Alkoholu tez moglem sobie troche oszczedzic. No ale co to za marynarz co nie pije rumu 😉 Ciesze sie ze przyszedlem bo siedzialem z bardzo sympatycznym towarzystwem.

Osrodek przygotowal wiele atrakcji. Godzinami mozna byla plasac w rytmach wspolczesnej muzyki remizowej, chyba rowniez zostala odtworzona lista "bottom 30". Dawno nie widzialem pozaru i dziekuje za prezentacje niszczycielskiej sily ognia. Oby drzewka za ognichem szybko sie zregenerowaly. Ze wzgledu na niezbyt dokladna specyfikacje logistycznego zaplecza wzialem ze soba kielbaski i ziemniaki. Jak sie okazalo dobrze zrobilem bo jedzonka zabraklo. Ognie sztuczne byly. (sic)

Wizyta w toalecie byla magiczna. Kto byl w meskiej, nie mial zapchanego nosa, rozejrzal sie wokolo oraz slyszal co nieco ten moze rowniez doswiadczyl tego samego. Wspomnienia z Polski odzyly. W kazdym badz razie utwierdzilem sie w przekonaniu ze dobrze zrobilem wyjezdzajac.

Reasumujac: git!
    tonieja pozdrawiam 😉

Allecto
    Participant

Ciekawy opis 😉

derailed
    Participant

Bylo calkiem fajnie, chociaz srednia wieku 40 lat… 😆 W samym osrodku bylem pierwszy raz ale ujdzie…

Najwazniejsze dla mnie bylo towarzystwo przy stoliku – wspaniala ekipa…

Pozdro dla wszystkich obecnych…. 😉

Baggins
    Participant

slabe to bylo, ogolnie w sumie i tak bylem jakby przejazdem

cheeky girl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    derailed wrote:

Bylo calkiem fajnie, chociaz srednia wieku 40 lat… 😆 W samym osrodku bylem pierwszy raz ale ujdzie…

Najwazniejsze dla mnie bylo towarzystwo przy stoliku – wspaniala ekipa…

Pozdro dla wszystkich obecnych…. 😉

No wlasanie, gdyby nie wspaniale towrzystwo to impreza bylaby dretwa 😉
    Ogniska nie widzialam, sztuczne ognie jakos tak przelecialy nie zauwazone, jedzonko szybko sie skonczylo, wiec gdyby nie Tonieja to bysmy z glodu pomarli 😆
    Muze na sali pozostawiam bez komentarza… 😡

tonieja
    Członek

Muza najwidoczniej nie byla dla nas, skoro jak na razie nikomu nie przypadla do gustu. Na sali bylo sporo dzieciakow i ludzi starszych od nas. Owi ludzie sie przy tej muzyce bawili, choc tlumow tez nie zauwazylem. Moze wystarczyloby puscic jakiegos rock’n’rolla i wszyscy by sie troszke poruszali i poskakali. Moze warto zaproponowac jakies kawalki DJ’owi (tworcy winampowej listy?), zebysmy na nastepnej imprezie pogimnastykowali sie troszke w wiekszym gronie. Jaka inna muzyka moglaby byc kompromisem pomiedzy generacjami?

ela1981
    Participant

wiecie co a ja sie zastanawiam (choc to nie moja broszka bo ja nie bywam tam) ile lat jeszcze bedziecie spedzac tam bonfire night i marudzic o tym samym w kazdym roku (muza nie taka, jadla za braklo, srednia wieku nie ciekawa, ale towarzycho przy stoliku ok ) – czyli generalnie od lat bez zmian, lepiej pojsc z tym samym towarzystwem do knajpy gdzie wszystko inne bedzie pasowac, ale co ja gadam ………….za rok historia sie powtorzy ………………..czyli chyba na dobre wam jednak wyszlo. 🙂

derailed
    Participant

ela1981 wrote:

wiecie co a ja sie zastanawiam (choc to nie moja broszka bo ja nie bywam tam) ile lat jeszcze bedziecie spedzac tam bonfire night i marudzic o tym samym w kazdym roku (muza nie taka, jadla za braklo, srednia wieku nie ciekawa, ale towarzycho przy stoliku ok ) – czyli generalnie od lat bez zmian, lepiej pojsc z tym samym towarzystwem do knajpy gdzie wszystko inne bedzie pasowac, ale co ja gadam ………….za rok historia sie powtorzy ………………..czyli chyba na dobre wam jednak wyszlo. 🙂

Bylismy w knajpie, bo nas wywalili z Boonfire po 23:00 – tam bylo jeszcze lepiej… 😉

SAMIRAHINI
    Członek

hmm ciekawe ile kufli roztuklo sie na czerepach, potencjalnie byly duze mozliwosci…. 😆

tonieja
    Członek

ela1981 wrote:

Naprawde tak jest co rok? A od ilu lat? Rozumiem ze sama sie przekonalas na wlasnej skorze o jakosci tych imprez.

Wierze ze przynajmniej Fata czyta te posty i moze wniesc tresci tu zawarte jako feedback dla organizatorow. Przeciez oni nie czytaja w myslach i moze nie zdaja sobie sprawy ze nie wszystkim podobalo sie zaplecze organizacyjne imprezy.

Ja co prawda bylem na takiej imprezie pierwszy raz, ale za rok tez bym poszedl, gdyby byla taka fajna gromada.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.