Strona główna Działy Hyde Park BONFIRE NIGHT

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Agadzilla
    Participant

Czy ktos moglby mi podac dokladny adres miejsca w ktorym odbedzie sie Bonfire night?? Z gory dziekuje 🙂

cheeky girl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Agadzilla wrote:

Czy ktos moglby mi podac dokladny adres miejsca w ktorym odbedzie sie Bonfire night?? Z gory dziekuje 🙂

ALez oczywiscie:

[b:6ffd3c77bd]Polski Ośrodek Katolicki
    Newton Hill Road
    Leeds
    LS7 4JE[/b:6ffd3c77bd]

a tutaj jeszcze wiecej info 😀
    http://www.leeds.pl//osrodek.php?desc=important

derailed
    Participant

Ciekawe czy przeniosa ten temat do smietasa???
    😆

pauli
    Członek

mozna zribic rezerwcje stolika w sali gdzie jest bar?

ewelin
    Participant

hehe po co od razu stolik rezerwować? ❓ 🙂 ognisko będzie, lepiej sie przy nim rozgrzać 😉 Nie można chyba rezerwować, nie wiem zapytam się się pana barmana, jak będe wiedziała to dam znać 😉
    pozdro ❗

pauli
    Członek

no to czekam na odp. ja musze siedziec a bardzo bym chciala tam byc bo w zeszlym roku bylo super a kaszaneczka pycha. jesli nie da rady ze stolikiem to zostanie mi tylko tv w domu lipa.

derailed
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ewelin wrote:

hehe po co od razu stolik rezerwować? ❓ 🙂 ognisko będzie, lepiej sie przy nim rozgrzać 😉

a p[otem bedziesz chodzic siku co 5 minut… 😆

pauli
    Członek

co prawda to prawda.

ewelin
    Participant

[b:24edc395c5]derailed napisał[/b:24edc395c5]

[quote:24edc395c5]
    a p[otem bedziesz chodzic siku co 5 minut… Laughing[/quote]

a tam od razu sikać, miałam na myśli, żeby stać blisko ogniska, ale nie patrzeć cały czas 😉

[b:24edc395c5]pauli[/b:24edc395c5]

[quote:24edc395c5]jesli nie da rady ze stolikiem to zostanie mi tylko tv w domu lipa.[/quote]

dlaczego jak nie będzie stolika to chcesz zostać w domu ❓ 🙄

Baggins
    Participant

dzidzius w drodze

pauli
    Członek

ha a co ty taki poinformowany?

Baggins
    Participant

trenuje mozg :), ale mylic sie jest rzecza ludzka 🙂

pauli
    Członek

no to dobrze tobie to idzie

pauli
    Członek

no to jak tam bedzie z tym stolikiem ja chce kaszaneczke bo Irek robi najlepsze na swiecie.

derailed
    Participant

ewelin wrote:

[b:4186f92ccb]derailed napisał[/b:4186f92ccb]

[quote:4186f92ccb]
    a p[otem bedziesz chodzic siku co 5 minut… Laughing

a tam od razu sikać, miałam na myśli, żeby stać blisko ogniska, ale nie patrzeć cały czas 😉
    [/quote]

A wiec kielbaska Ci w glowie… 😉

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.