Strona główna Działy Erystyka Sa jakies wolne laski z Leeds albo okolic?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
    moonia
    Członek

nie wiem moze mloda jestem i nie wiem nic o zyciu ale mi osobiscie nei przeszkadza nazywanie dziewczat dupami laskami czy kobietami…luudzie jestesmsy mlodzi nei zachwujmy sie jak starzyzna dobzre wychowana bo wszyscy wiemy ze grzeszymy jak konbieta jest ladna i FAJNA to czemu nie powiedziec ladna dupa?niezla laska?potraktujmy to jako slang :dzycie jest piekne ale szybko przemija wiec tzra sie bawic heheheheheeh
    pozdro dla wszystkivh spoko wyluzowanych dupencji

ewelin
    Participant

zgadzam się z Moonią 😉 mi nei przeszkadza jak ktos na mnie mówi, ale warunek jest taki, ze go znam i wiem, że to tylko ooo tak, zeby było zabawniej. A tu taki link, żeby zrobiło się milej

http://www.cosmo.ru/monitor/monitor_cleaner.swf
    😉

julka
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ewelin wrote:

zgadzam się z Moonią 😉 mi nei przeszkadza jak ktos na mnie mówi, ale warunek jest taki, ze go znam i wiem, że to tylko ooo tak, zeby było zabawniej. A tu taki link, żeby zrobiło się milej

http://www.cosmo.ru/monitor/monitor_cleaner.swf
    😉

Gwoli zakonczenia tematu.
    Poniewaz wam to dziewczyny nie przeszkadza – niech mowia o was jak chca – ja sie odzywala nie bede w tym temacie – swoje zdanie juz powiedzialam. Cokolwiek powiem i tak na mnie spocznie wina rozpoczecia walki forumowej.

Zycze wszystkim milego wieczoru i ide pilnowac mojego kota, coby od fajerwerkow swira nie dostal 🙂

Grzechu20
    Participant

[b:d4cae00abd]koles wogole to co ty s choinki spadles troche kultury laski dupy co to mam byc chcesz sobie tak ponazywac to do burdelu sobie idz chodz korwie tez nalezy sie szacunek wtopa jestes beznadziejnie spalone ZERO 0[/b:d4cae00abd][/b]

proudofmyself
    Członek

slyszalam kiedys rozmowe lysych dresow spod bloku … przewijaly sie tam slowa: laski,dupy,ku… , wiec jakis wniosek mozna stad wyciagnac ….

ewelin
    Participant

jaki? 🙄

fatamorgana
    Participant

Taki że jak ktoś wyraża się bez szacunku o kobiecie (o ile ta nie szmaci się i nie prosi o jego brak…) i jest ona dla niego tylko d… bez niczego więcej, to można sobie resztę dopowiedzieć co taki typ sobą będzie reprezentował.
    A już współczuję tej która się będzie z takim zadawała (jak mówi cytat: bo przecież od "zwierząt" nie można oczekiwać przejawiania ludzkich zachowań…).
    Ale niektóre laski są takie głupie i nic na to nie poradzisz.

Są przecież takie, którym jest chyba przyjemnie jak się je poniewiera a nawet leje. To chyba jedna z tych tajemnic nie do rozwiązania. 😯

derailed
    Participant

Fata to ty nie wiesz ze on sie zmieni??? 🙄 To podstawowe tlumaczenie tych szczesliwych dziewczyn… 😉

proudofmyself
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

Taki że jak ktoś wyraża się bez szacunku o kobiecie (o ile ta nie szmaci się i nie prosi o jego brak…) i jest ona dla niego tylko d… bez niczego więcej, to można sobie resztę dopowiedzieć co taki typ sobą będzie reprezentował.
    A już współczuję tej która się będzie z takim zadawała (jak mówi cytat: bo przecież od "zwierząt" nie można oczekiwać przejawiania ludzkich zachowań…).
    Ale niektóre laski są takie głupie i nic na to nie poradzisz.

Są przecież takie, którym jest chyba przyjemnie jak się je poniewiera a nawet leje. To chyba jedna z tych tajemnic nie do rozwiązania. 😯

trafne spostrzezenia 🙂

cheeky girl
    Participant

fatamorgana wrote:

Fata…to jeszcze malo poznales kobiety!!! Nie znam takiej ktora lubi jak sie nia poniwiera czy leje…znajdz mi chociaz jedna…

Tajemnica nie jest wielka. Sa kobiety ktore nie potrafia funkcjonowac bez kogos przy ich boku, boja sie zyc samodzielnie, wiec nie maja tez wielkich oczekiwan od partnera, przystaja na to co im jest dane, moze boja sie ze juz nikogo innego nie znajda? Niska samoocena i brak szacunku do samej siebie.
    A kiedy przejza i okazuje sie, ze urok wspanialego ksiecia zniknal boja sie zareagowac, boja sie odejsc, sa zatraszone, znalam przypadek kobiety wielokrotnie bitej, poniewieranej, raz nawet maz wybil jej oko tak ze wisialo na zewnatrz, sprawa w sadzie, itp. a ona dalej przy nim! (takich przypadkow jest mnostwo). Po prostu strach przed byciem sama, jak ja sobie dam rade, gdzie znajde prace, gdzie bede mieszkala, co z dzieckiem, itp…czasami warto spojzec z drugiej strony i zastanowic sie co wywoluje pewne zachowania i reakcje czlowieka.

tonieja
    Członek

”cheeky wrote:

fatamorgana wrote:

Fata…to jeszcze malo poznales kobiety!!! Nie znam takiej ktora lubi jak sie nia poniwiera czy leje…znajdz mi chociaz jedna…

Tajemnica nie jest wielka. Sa kobiety ktore nie potrafia funkcjonowac bez kogos przy ich boku, boja sie zyc samodzielnie, wiec nie maja tez wielkich oczekiwan od partnera, przystaja na to co im jest dane, moze boja sie ze juz nikogo innego nie znajda? Niska samoocena i brak szacunku do samej siebie.
    A kiedy przejza i okazuje sie, ze urok wspanialego ksiecia zniknal boja sie zareagowac, boja sie odejsc, sa zatraszone, znalam przypadek kobiety wielokrotnie bitej, poniewieranej, raz nawet maz wybil jej oko tak ze wisialo na zewnatrz, sprawa w sadzie, itp. a ona dalej przy nim! (takich przypadkow jest mnostwo). Po prostu strach przed byciem sama, jak ja sobie dam rade, gdzie znajde prace, gdzie bede mieszkala, co z dzieckiem, itp…[b:66b8e0804b]czasami warto spojzec z drugiej strony i zastanowic sie co wywoluje pewne zachowania i reakcje czlowieka.[/b:66b8e0804b][/quote]

zgadzam sie, szczegolnie warto nabyc umiejetnosci opisanej pogrubionym drukiem

Marta Klecz
    Członek

empatia to jest takie cos co sie krztalci w dziecinstwie, rowniez ma sie ja odzidziczona w genach…(tu na przyklad ksztalt mozgu, powiazania pomiedzy hipokampem i szarymi komorkami- to takie polaczenie emocji z intelektem, rowniez sklad chemiczny mozgu ma na to wplyw, np pewne osoby maja malo skladnikow ktore umozliwiaja przekazywanie impulsu elektrycznego w mozgu…np tego typu braki maja rozni zbrodniarze)

Raczej ciezko sie tego nauczyc- nie jest to wbrew pozorom umiejetnosc ktora mozna jakos w sobie wyksztalcic.

Oczywiscie ze ja sie nabywa np po przezyciu czegos…i podobne sytuacje beda w nas wywolywac wlasnie empatyczne uczucia z tego wzgledu ze przypominaja nam to przezycie z przeszlosci. Cos z czym sie utozsamiamy- bedziemy bardziej potrafili zrozumiec.

tonieja
    Członek

Marta, jezeli to jest empatia to ja zdecydowanie o empatii nie pisalem. Spojrzmy jeszcze raz na pogrubione zdanko

[quote:386053bfcc]czasami warto spojzec z drugiej strony i zastanowic sie co wywoluje pewne zachowania i reakcje czlowieka.
    [/quote]

nie chce mi sie wierzyc ze hipotetyczna kreatura spod ciemnej gwiazdy, kompletnie pozbawiona wspomnianej empatii, ale obdarzona ponadprzecietna inteligencja nie bedzie w stanie [b:386053bfcc]zastanowic sie co wywoluje pewne zachowania i reakcje czlowieka[/b:386053bfcc]. Ja nie oczekuje od nikogo aby synchronicznie przezywal te same emocje z poszkodowana. Chodzi mi tylko i wylacznie o proces analityczny majacy na celu wylonic przyczyny pewnych zachowan, np. powod dla ktorego kobieta pozostaje ze swoim oprawca.

Marta Klecz
    Członek

Proces analityczny ok ale zeby zrozumiec druga osobe, jej zachowania, emocje – trzeba sie wykazac wlasnie czyms takim…

Postawic sie w czyjejs skorze -myslalam ze o tym mowa.

Process analityczny moim zdaniem konczy sie tam gdzie logika, logicznie nie jestesmy w stanie pojac drugiej osoby…ani tego co nia targa.

Logika, nauka, informacje…czy dzieki zimnemu logicznemu mysleniu bedziemy w stanie pojac cokolwiek? Zwlaszcza drugiego czlowieka?

tonieja
    Członek

Marta wrote:

Proces analityczny ok ale zeby zrozumiec druga osobe, jej zachowania, emocje – trzeba sie wykazac wlasnie czyms takim…

Postawic sie w czyjejs skorze -myslalam ze o tym mowa.

Process analityczny moim zdaniem konczy sie tam gdzie logika, logicznie nie jestesmy w stanie pojac drugiej osoby…ani tego co nia targa.

Logika, nauka, informacje…czy dzieki zimnemu logicznemu mysleniu bedziemy w stanie pojac cokolwiek? Zwlaszcza drugiego czlowieka?

Podejrzewam ze w wiekszosci przypadkow kobiet streczonych przez ich partnerow ale pomimo to pozostajacymi w zwiazku z nimi mozna dopatrzec sie bardzo logicznych powodow ich zachowania. Takie juz wymienila cheeky.

Co innego Marto, jesli chcesz sie poczuc jakbys byla w skorze takiej kobiety, wtedy stwierdze ze potrzebna jest empatia, a moze da sie ja zastapic wyobraznia? doswiadczeniem? (a moze to jest to samo?).

Aby ktos nie twierdzil ze takie kobiety zostaja w zwiazkach bo to lubia (od tego zaczela sie nasza dyskusja), wystarczy wg mnie troche logiki, niekoniecznie empatii. Nie oczekujmy od ludzi rzeczy niemozliwych 😉

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.