Strona główna Działy Erystyka Sa jakies wolne laski z Leeds albo okolic?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    vip
    Członek

Sa jakies wolne laski z Leeds albo okolic? 😀 Proponuje jakis wypad na browarka albo na spacerek 😀 Pisac tu albo na priva to sie jakos zgadamy.Pozdro

vip
    Członek

Opisze sie kazdej ktora napisze 😀

julka
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    vip wrote:

A co to znaczy opisac sie??

[pomijam nazywanie kobiet i dziewczyn laskami…]

v-tec
    Członek

Wolisz jak nazywa się was d+++mi? 😉

Sandgirl
    Członek

moja byla wspollokatorka mowila na facetow wlasnie 'du**’ – mowila, ze skoro faceci tak mowia na dziewczyny (jak ja tego nie znosze 👿 😡 ) to czemu na facetow tak nie mowic 😉

dlaczego nie mozna napisac – dziewczyny/kobiety?

cheeky girl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

julka wrote:

vip wrote:

A co to znaczy opisac sie??

[pomijam nazywanie kobiet i dziewczyn laskami…][/quote]

A wolisz angielskie 'chick’ 😆 😆 😆

julka
    Participant

v-tec wrote:

Wolisz jak nazywa się was d+++mi? 😉

A Ty wolisz jak sie was nazywa glupimi ku**sami??

Pytania tego typu sa bez sensu.
    Kobieta to nie dupa, nie laska. No chyba, z to jakas inna kategoria ludzi, mieszczaca sie pomiedzy mezczyznami a kobietami, lub totalnie poza obydwoma powyzszymi.

Kobieta – to tez slowo, zauwazylam, ze jedynie mezczyzni bez kompleksow potrafia go uzywac.
    Mam nadzieje, ze trol, ktory rozpoczal ten watek nie bedzie nadal szerzyl takiego stosunku do kobiet…:)

Milego dnia mezczyzni.

jackyl
    Participant

zgadza sie.. nie kazda kobieta to laska.. 🙂

i te najglosniej krzycza.. ;))

ela1981
    Participant

ej dziewczyny – przeciez koles napisal, ze szuka laski na spacer lub na piwo, pewnie nie jedno tylko kilkanascie skoro az bedzie potrzebowal sie podpierac – potraktujmy to jako SZUKAM [u:5889ffa028]POLSKIEGO[/u:5889ffa028] STOLARZA W CELU WYSTRUGANIA LASKI badz CZY KTOS ODDA LASKE ZA "DROBNA OPLATA ADMINISTRACYJNA"

a tak serio – powiedzmy sobie szczerze, ze nie kazda kobieta jest laska, a nie kazda laska musi byc kobieta – On chce laski, co oznacza niekoniecznie kobiete (bo jest subtelna roznica np:w zachowaniu ja tak uwazam) 😉

czesto zdarzaja sie laski-kobiety, wiec nas ten post nie dotyczy 😉

julka
    Participant

A co to za stworzenie ta laska wiec? Bo ja chyba zadnej jeszcze nie spotkalam…;)

Jackyl… prosze potwierdz mi jak pieciolatkowi, ktore najglosniej krzycza??;)

[Ja lubie krzyczec. Na warsztatach aktorskich podobno mowia, ze niewielki procent ludzi jest do pelnego krzyku zdolny…]

makumba
    Participant

’cipcia’ – to moje okreslenie w stosunku do moich znajomych i wiekszosc je lubi 😉 a jak naprawde dobrze znam kobiete to wtedy mowie glupia dupo :)) chyba nie musze mowic ze zadnej kolezaki nie stracilem jeszcze przez to 😀

Sandgirl
    Członek

gdybym byla twoja znajoma i bys mnie tak nazwal to juz bym cie wiecej nie znala… 😐

olszak
    Członek

Sandgirl wrote:

gdybym byla twoja znajoma i bys mnie tak nazwal to juz bym cie wiecej nie znala… 😐

no cos Ty cipcia… 😛 😈

Sandgirl
    Członek

😯 😯 👿 👿

makumba
    Participant

no to widocznie dobrze dobieram towarzystwo…. ;)) nie ujmujac nic tobie oczywiscie….pewnie cos jest w tych wszystkich testosteronach i enzymach jakie nasze cialo uwalnia ze ludzie z GSOH zadaja sie z ludzmi o GSOH :PPP huhu a swoja droga nie wiem co w tym slowie jest zlego, bo pierwsza osoba jaka tak mnie (i wszystkich dookola) nazwala byla kobieta, jakies 3 razy (wtedy) ode mnie starsza…no ale coz…. gdybysmy wszyscy byli tacy sami to troche nudno by sie zrobilo :PP pozdrawiam

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.