Strona główna Działy Hobby snowboard

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    ColumbijczyK
    Participant

panowie i panie kto z was jezdzi na desce i byl moze przypadkiem w x-scape…chcialbym o jakies raporty na temat tego miejsca i czy moze jest tutaj jakas wieksza grupka ludzi ktorzy chcieliby czasem pojezdzic razem, jakis freestyle, lub po prostu spotkac sie i milo spedzic czas;D

cheeky girl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ColumbijczyK wrote:

panowie i panie kto z was jezdzi na desce i byl moze przypadkiem w x-scape…chcialbym o jakies raporty na temat tego miejsca i czy moze jest tutaj jakas wieksza grupka ludzi ktorzy chcieliby czasem pojezdzic razem, jakis freestyle, lub po prostu spotkac sie i milo spedzic czas;D

Hej ja jezdze na desce, ale jakos tak wole na prawdziwym stoku, z prawdziwym sniegiem i z mroznym powietrzem 😉

ewelin
    Participant

a ja nie jeżdżę, ale chciałabym… 🙄

ColumbijczyK
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ”cheeky wrote:

ColumbijczyK wrote:

Hej ja jezdze na desce, ale jakos tak wole na prawdziwym stoku, z prawdziwym sniegiem i z mroznym powietrzem :wink:[/quote]

a to dobre….ciekawe ;P powiem ci jedno ja rowniez wole na swiezym powietrzu, jednak w uk co najwyzej mozna wybrac sie pod zadaszony obiekt;P

akukain
    Participant

ja tez nigdy nie jezdzilam ale zawsze chcialam sprobowac.. ale boje sie ze wszyscy beda sie ze mnie smiali 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳

cheeky girl
    Participant

ColumbijczyK wrote:

”cheeky wrote:

ColumbijczyK wrote:

Hej ja jezdze na desce, ale jakos tak wole na prawdziwym stoku, z prawdziwym sniegiem i z mroznym powietrzem :wink:[/quote]

a to dobre….ciekawe ;P powiem ci jedno ja rowniez wole na swiezym powietrzu, jednak w uk co najwyzej mozna wybrac sie pod zadaszony obiekt;P[/quote]

Tak to prawda. POczekam do Swiat i pozjezdzam sobie w Beskidach 😀

ColumbijczyK
    Participant

”cheeky wrote:

ColumbijczyK wrote:

”cheeky wrote:

ColumbijczyK wrote:

a to dobre….ciekawe ;P powiem ci jedno ja rowniez wole na swiezym powietrzu, jednak w uk co najwyzej mozna wybrac sie pod zadaszony obiekt;P[/quote]

Tak to prawda. POczekam do Swiat i pozjezdzam sobie w Beskidach :D[/quote]

a to ja zaraz po swietach ,czyli jeszcze przed sylwestrem…od razu kierunek Czechy i tez bede smigac…Juz nie moge sie doczekac;D oby tylko zima byla sniezna i mrozna…i sloneczna rzecz jasna ;D

ColumbijczyK
    Participant

akukain wrote:

ja tez nigdy nie jezdzilam ale zawsze chcialam sprobowac.. ale boje sie ze wszyscy beda sie ze mnie smiali 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳

co ty piszesz….nie masz tutaj do czynienia z idiotami, nikt napewno smiac sie nie bedzie. To jest sport dla kazdego i kazdy sie kiedys uczyl, wiec jesli ktos wysmiewa sie to znaczy tak naprawde ze smieje sie z siebie samego, w koncu on tez kiedys zaczynal prawda? wiec nic tylko troche odwagi…a reszta przyjdzie z czasem

akukain
    Participant

Mam nadzieje ze znajde wkoncu dobrego i wyrozumialego nauczyciela i sprobuje 😉 🙂 🙂 🙂

IinnI
    Participant

X-Scape. Hmmm. Bylem pare razy. Smieszna miejscowka. Do stoku w Dubaju sie nie umywa ;). No i do zywca (nawet Czeskiego) tez oczywiscie nie. Ale wkret dobry – 'niecodzieny’ powiedzialbym. Dwa orczyczki z kolkiem. Z tego co pamietam na deske najlepiej w czwartek i piatek wieczorem – do 10tej sa 4godzinne sesje za w miare znosna kase (L35) – stawiaja jakas hope (biedna zwykle) i pare raili ale jest w zabawnie. Tylko jak chce sie swirowac to trzeba zalozyc kask a te ichnie zwykle sa przepocone ;> Sprzet w cenie, mozna wniesc wlasny… … ale i tak mam nadzieje ze zima w tym roku da rade lepiej niz w zeszlym i da sie gdzies 'zjechac po bialej lace’. Tak na maxa. Pozdro.

akukain
    Participant

A mniej wiecej zaplacilabym za pierwsza lekcje nauki bez przygotowania i swojego sprzetu, powiedzmy ze 3h?! Sorry ze tak pytam ale jestem ciekawa czy warto sie tam wybrac biorac pod uwage to jakim bystrym uczniem jestem.. ;>
    No i wogole czy tam "jest miejce" dla uczniow czy raczej dla tych co cos tam potrafia…?!
    Z gory dziekuje za odpowiedz 😉

IinnI
    Participant

Tak Akuku – jest tam miejsce do nauki – naprzeciwko stoku jest wydzielony kawalek, gdzie mozna trenowac pierwsze zjazdy (i gleby!) – tylko ze trzeba byc pod opieka instruktora. Godzina nauki – £27, calodniowa lekcja 'Board in a Day’ (akurat 😉 kosztuje £150 – takze cenia sie chlopaki jak widac. Zeby korzystac z 'glownego stoku’ wymagana jest umiejetnosc robienia 'linked turns’ czyli w lewo, w prawo, w lewo, w prawo i jestes na dole (!) – jesli zobacza ze jestes zielona to maja prawo poprosic Cie o opuszczenie stoku. Wszystki szczegoly znajdziesz na http://www.xscape.co.uk/snow/castleford/whats-inside/snowslope/
    Prawde mowiac bardziej oplaca sie odlozyc pare groszy i wyjechac na tydzien w alpy – mozna znalezc wycieczki np. do Wloch za jakies £200/ tydzien + wynajecie sprzetu jakies 80 eurakow + karnet + pizza i wino . Tylko wtedy przydalby Ci sie ktos kto wie co nieco o desce i najlepiej obdarzony jest anielska cierpliwoscia – pogadaj z Columbijczykiem – moze jest wolny 😉 (choc nie wiem jak tam z cierpliwoscia w Kolumbii 😈 )
    Pozdro

akukain
    Participant

hehehe… Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź… Mam nadzieję, że kiedyś trafię na cierpliwego instruktora.. nie obraziłabym się jakby jeszcze do tego był przystojny ;))))

marianek
    Członek

ja wole tych mniej urodziwych.

przy upadku nie czujesz sie tak glupio 😳 😳 😳

cheeky girl
    Participant

marianek wrote:

ja wole tych mniej urodziwych.

przy upadku nie czujesz sie tak glupio 😳 😳 😳

No co ty Marianek. Nie ma jak przystojny instruktor zbierajacy cie ze stoku 😆 😆 😆

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.