Strona główna Działy Hyde Park Hotel dla Zwierząt

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Hej.

Może ktoś wie, gdzie w Bradford/Leeds lub okolicy jest przyjazny hotelik dla zwierząt? Wybieram się do Polski na parę dni i nie mam co zrobić ze znaleźną kotą.
    Jakieś sugestie?

Dzięki z góry 😀

marta.k
    Członek

czesc
    podaje Ci link gdzie mozesz sobie wyszukac jakis hotel w gdzies w twojej okolicy:
    http://www.upmystreet.com/
    klikasz na opcje :find business or service ,a pozniej w okienku find a…wpisujesz :"cattery", ponizej swoj post code…. i gotowe

Uxbridge
    Członek

Jesli to na pare dni, to kota sobie poradzi. Jak masz "kocie" wyjscie na ogrod to w ogole nie ma problemu. Zostawiasz pelna miche suchego i tyle. Kot to nie pies, zje tyle ile mu potrzeba a nie wszystko na raz.
    No chyba ze sa inne komplikacje o ktorych nie pisalas.
    A ogloszenia hoteli dla zwierzat czesto wisza w witrynach sklepow zoologicznych.

marta.k
    Członek

mozna rowniez znalezc jakies namiary w gabinetach weterynaryjnych,,popytalam w pracy i moge Ci podac kilka konkretnych: Bramley Grang nr:o1132736673;Merizel o1132892270;Westfield 01943873156,teraz moze trudniej bedzie znalezc jakies wolne miejsce bo wakacje w pelni ale probuj!

Asix
    Participant

ja bym nie ryzykowala zostawiac samego kota. Kot to jednak nie pies, cos mu strzeli do lba i Ci cos zezre z tesknoty? (Znajomym kot zezarl te szmaty, co wisza w oknie 🙂 )

ewelin
    Participant

zapytaj jakiegoś znajomego o zaopiekowanie się kociusiem 😉

Asix
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ewelin wrote:

zapytaj jakiegoś znajomego o zaopiekowanie się kociusiem 😉

jakby kobieta miala komu podrzucic kotka, to pewnie by sie na forum nei pyatala o hotel dla niego?? czy zle wnioskuje?

ewelin
    Participant

a skąd wiesz, że zapytała? Może nie chciała nikomu robić problemu i pyta o hotel ❓

Anonim
    Gość

W Polsce mam 6 kotów w tym 3 persy. I psa. Nowofunlanda. Z tego też tytułu wiem, jak się opiekować kotem i wiem, co dla niego jest najlepsze. Kota nie dam nikomu niedoswiadczonemu pod opieke, a juz NA PEWNO NIE ZOSTAWIE NA DWORZE! To błąd, który ludzie wielokrotnie w Polsce popełniają i stąd jest tyle bezdomnych zwierząt!
    Pytam o hotel, właśnie dlatego, że kot jest niewychodzący. Jest niewykastrowana. Absolutnie nie zostawię jej na ulicy. Do tego mieszkając na najgorszej dzielnicy Bradford BD3. Sami Pakole wkoło.
    Rzeczywiście pogrzebałam w necie i znalazłam kilka hoteli. W Bradford jest nawet jeden, ktory należy do władz miasta. Ceny wahają się w granicach 5f za dobę, więc nie jest źle.
    Dobrze by było dotrzeć do kogoś, kto sprawdził instytucję, korzystał z niej…
    Dzięki 😉

Baggins
    Participant

[quote:e9094c26e2]W Polsce mam 6 kotów w tym 3 persy. I psa. Nowofunlanda. [/quote]

😕 brrrrrrry

[quote:e9094c26e2]Jest niewykastrowana[/quote]
    ale nienawidze tego slowa ❗

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Baggins wrote:

😕 brrrrrrry

Miarą społeczeństwa jest jego stosunek do zwierząt.

Baggins wrote:

ale nienawidze tego slowa ❗

twój problem.
    🙂

Asix
    Participant

dora750 wrote:

Do tego mieszkając na najgorszej dzielnicy Bradford BD3. Sami Pakole wkoło.

Myślę, że powinnaś się przeprowadzić. Takie warunki nie są sprzyjające dla kota.
    A swoją drogą – jak mówisz – Pakol – to nie Alf, ktoa Ci nie zeżre… 😉

Anonim
    Gość

Asix wrote:

dora750 wrote:

Do tego mieszkając na najgorszej dzielnicy Bradford BD3. Sami Pakole wkoło.

Myślę, że powinnaś się przeprowadzić. Takie warunki nie są sprzyjające dla kota.
    A swoją drogą – jak mówisz – Pakol – to nie Alf, ktoa Ci nie zeżre… ;)[/quote]

Przeprowadzka jest w planach 😉 Shipley, Baildon wchodzi w grę, bo pracuję w Ilkley, a narzeczony w Bradford. Więc tak mniej więcej pośrodku byśmy mogli…
    Domeczek z ogródeczkiem. W ogródeczku mini "terrarium" dla kota. Ogrodzone, żeby nie zwiała, albo żeby jej nie porwali.

A Pakole też mają koty. Z tym, że wychodzące. Czasem na noc biora je do domu… Więc raczej się nimi nie żywią 😈 Jedzenie i owszem czasem nam przynoszą, ale zazwyczaj to coś słodkiego, albo ryżowatego 😉

Baggins
    Participant

[quote:72b1e7e9b4]A swoją drogą – jak mówisz – Pakol – to nie Alf, ktoa Ci nie zeżre… [/quote]
    ale na kebaba przerobic moze

Asix
    Participant

Baggins wrote:

[quote:06884648c9]A swoją drogą – jak mówisz – Pakol – to nie Alf, ktoa Ci nie zeżre…

ale na kebaba przerobic moze[/quote]

to moze byc lepsze niz lamb kebab…
    Ze wzgledu na delikatnosc uczuc tu piszacej proponuje sie wstrzymac od podawania przepisow kulinarnych 🙂

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.