Strona główna Działy Motoryzacja MOTOCYKLE

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
    ja78
    Participant

hej hej.o to chodzi masz blisko,wstep wolny jesli masz czas podjedz.bedzie nas kilku.<jordan > jest kolo ikei na M62.bedzie moj kolega z birmingham,nas dwoch no i moze ty.to duzo.jedzie tez moja zonka wiec ilosc osob lubiacych te klimaty wzrasta.sped rodzinny.hi hi.bedzie zajebiaszczo.mam naqdzieje ze sie zdecydujesz.a co do tych zakretow tez lubie.ja poprostu cale zycie jezdzilem sportowymi i chcialem zawsze enduro. juz sie wyleczylem.na typowego scigacza jestem za wysoki,wiec szosowo turystyczny np fj ,fjr,xxx itp.na dr dopiero sie nauczylem jezdzic.ciezka kobyla wysoko umieszczony sierodek ciezkosci to sprawia ze nie jest latwa w prowadzeniu.teraz planuje 2 motorki.typowego crossa i normalnego.ale to daleka przyszlosc.

ja78
    Participant

i po imprezie.bylo tak sobie.ci co byli to wiedza.szkod ze polakow tak malo.ale ogolnie spoko.pozdrawiam.do nastepneg spotkania.

ja78
    Participant

i po imprezie.bylo tak sobie.ci co byli to wiedza.szkod ze polakow tak malo.ale ogolnie spoko.pozdrawiam.do nastepneg spotkania.

fatamorgana
    Participant

Chyba rzeczywiście marnie było, skoro aż dwa razy to podkreślasz… 🙂 😉
    Przemo, a za co te aż 99 pounds na Trackdayu? 😯

Przemo
    Członek

99 to najtanszy calodniowy trackday jaki znajdziesz. Jak bys wiedzial z czym to sie je to zapytalbys: tylko 99?

fatamorgana
    Participant

A poniewaz nie wiem, więc pytam.
    Co jest w tej cenie?
    Bo nie wierzę, że samo uczestnictwo.

ja78
    Participant

ej.jak tam.byl ktos dzisiaj?w piatek mozna sie spotkac kolo jordana,przed swietami.moze byscie znalezli jakas godzinke?jak co to dajcie znac.

kdssi648
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ja78 wrote:

ej.jak tam.byl ktos dzisiaj?w piatek mozna sie spotkac kolo jordana,przed swietami.moze byscie znalezli jakas godzinke?jak co to dajcie znac.

Ja bylem dzis tj w niedziele ale tylko na pokazie o 15, chlopaki pokazali troche choc miejsca za duzo nie mieli. U jordana niezle ale troche drogo jesli chodzi o motory. Posiadalem na roznych, fajnie bylo pomarzyc. Ze scigaczy zdecydowanie nowa R6stka, cudenko a oczka ma lepsze jak kobieta. Pozdrawiam wszystkich zapalencow.

Przemo
    Członek

Placisz wlasnie za profesjonalnie zorganizowany wjazd na tor. Opisywalem trackday na jednym forum, wiec cytuje:
    Zeby zorganizowac sobie dzien na torze musisz zabukowac go na jednej z branzowych stron internetowych lub telefonicznie. Wybierasz sam wedlug wlasnego uznania grupe zaawansowania w ktorej chcesz jezdzic. Najczesciej do wyboru jest jedna z 3(zadziej z 4) grup: poczatkujaca(novice group), srednio zaawansowana(intermediate group-przy 4 gr ta dzieli sie na szybka i wolna) i zaawansowana(advanced group). W grupie jest po ok dwudziestu kilku motocykli. Wszystko zaczyna sie ok godz 8.00 rano od zebrania wszystkich, instruktarzu i rozdania naklejek na moto i opasek na nadgarstek do poszczegolnych grup. O godz 9.00 na tor wyjezdza pierwsza grupa(zwykle najszybsza), po 20min jest zmiana-gr1 zjezdza a wjezdza nastepna. I tak co 20 min. O ok 13.00 jest godzinna przerwa na obiad i od 14-17 na nowo. W sumie daje to 7 sesji po 20min. Zalecam na pierwsze wyprawy wybieranie grupy poczatkujacej. Czesto na torze dostepni sa nieodplatnie instruktorzy!
    Co do wymogow: oprucz kasku rekawic i butkow obowiazkowy kombinezon skorzany jedno lub dwu czesciowy-zpinany, wazne prawko(moze byc polskie) i potwierdzenie rezerwacji.
    Na tor sa wpuszczane moto wszystkiego typu i nikt nie sprawdza opon czy klockow. To jest TWOJA odpowiedzialnosc i podpisujesz sie pod tym na poczatku. Zalecane jest zdjecie kierunkow i lusterek albo ich oklejenie tasma samopszylepna jak rowniez lamp(dla zminimalizowac ilosc odlamkow szkla zostawionego na asfalcie po glebie) Jedynym ograniczeniem jest norma halasu tlumika od 98-105db w zaleznosci od toru. Dostep do paliwa to tez kwestia toru na ktory sie wybieracie. Ja zawsze mam ze soba dwudziestke wachy.
    No i najmniej przyjemny temat-kasa-rowniez w zaleznosci od toru od 99-169 funtow za taki dzionek+dojazd, paliwo na miejscu, papu itd.
    Jak dla mnie jest to kupa kasy ale zdecydowanie warto!!!

fatamorgana
    Participant

Dzięki za opis.
    Mniej więcej takiego czegoś się spodziewałem.
    Cóż, drogie hobby i tyle.
    Ale i tak np. Niemcy masowo przyjeżdżają na tory do Brna czy Mostu, bo taniej.
    😉
    Tu- nie ma nigdzie taniej. 😕

ja78
    Participant

hej.co tam u was?czy na tor moge pojechac popatrzec?mam nadzieje ze za to sie nie placi.co do jazdy to raczej moj sie nie nadaje.hi hi.jak daleko to jest?i co tam z tym spotkaniem podajcie jakis termin?moze po swietach?bylem w salonie HD.ceny mnie powalily.obok honda wiec troche mi sie polepszylo.hi hi.co do tych enduro to pisz kiedy masz czas?oprocz kamieniolomw tu w okolicy sa fajne tereny, na 1,2 godzinne wypady.pozdrawiam.<czym terraz jezdzisz?>

Przemo
    Członek

Jesli nie masz zamiaru wiezdzac na tor to nic nie placisz. Oulton jest ok 70mil od Bradford,a na jakas mala wyprawe (na mojej cudnej R6) po okolicy chetnie sie wybiore. Moze byc po swietach.

ja78
    Participant

spoko po swietach.a 140 km to duzo jak wiesz dla mojej dr.mam nadziej za do 2 miesiecy kupie cos na trasy.moze jeszcze ktos sie da namowic.wybieram sie tez do leeds do tego pl klubu zobaczyc co to .

ja78
    Participant

hej.jak tam?nikt nic nie pisze.co tam porabacie?dni leca,a pogoda do …..kiedy sie ociepli?po swietach bede mial okazje zobaczyc jak jest prowadzony kurs na prawko do125cm.moja zonka sie wbiera.pozniej zakup jakiegos malego moplika i jednej motocyklistki wiecej.jak tam na torze?pozdrawiam wszystkich.

Przemo
    Członek

Powodzenia z prawkiem dla przyszlej amazonki!
    Na torze bylo wypasnie, pogoda w sumie dopisala i jestesmy bardzo zadowoleni.

Ja(czarna R6) z Mariuszem(niebieska R6) na czele chwile przed wjazdem na tor:
    [img:b3d222c05f]http://www.leeds-manchester.pl/forum//upload_img/miniaturki/IMG_47e39c1aa6466104.jpg[/img:b3d222c05f]

Gdzies na winklach:
    [img:b3d222c05f]http://www.leeds-manchester.pl/forum//upload_img/miniaturki/IMG_47e39c76d6254298.jpg[/img:b3d222c05f]

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.