Strona główna Działy Motoryzacja MOTOCYKLE

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 361)
  • Autor
    Wpisy
    wujas22
    Członek

Ja moge polatac o ile pogoda dopisze :)wujas wrocil 🙂 hahaha 😈

pawelRR
    Członek

witam.pogoda dopisuje wiec jest wypad na pare motorkow w sobote raczej na caly dzien jak ktos chetny to zapraszam.spotkanie o 11;00 na totalu przy radzie M606 bradford raczej turystycznie ale to nigdy niewiadomo 😀 moze byc i tak 😈 w razie problemow z trafieniem 07849537379

TopSecret
    Członek

Witam wszystkich. Wpadłem tylko się pochwalić że po ponad 2 tygodniach kontaktowania się z DVLA, DSA i Pearsons mój egzamin teoretyczny w końcu został zabukowany 🙂 Odbędzie się 10/05 w Leeds. Tak przy okazji to ktoś może ma jakieś doświadczenia z tego ośrodka egzaminacyjnego? Pozdrawiam

wujas22
    Członek

Ja nic nie wiem na ten temat , ale zycze powodzenia na Egzaminie 🙂 a jak tam nowa maszyna ?!

TopSecret
    Członek

A śmiga bez problemu:) W weekend mi się trochę nudziło więc przemalowałem go na czarny mat heh. Całkiem fajnie się teraz prezentuje 🙂

Martinez
    Członek

Siema Wujas czyzbys znalazl chlodnice ??? 😯 😯 😯

Spoko zalatujcie do nas mamy tu dosyc spora ekipe, a tak na marginesie to w ten weekend odbedzie sie "majowka" czyli spotkanie polskich motocyklistow impreza w Snowdonii sobota-poniedzialek wiec jak sa jacys chetni to zapraszamy 🙂

wujas22
    Członek

Martinez napisz do mnie sms bo zakosili mi w polsce telefon ale zrobilem Dupilkat wiec numer mam ten sam . A co do majówki to jestem zainteresowany ! a jeszcze masz moze dostep do jakis opon 160/60/17 bo moja lysa a przeglad mi wyszedl . pozdrawiam i czekam na wiadomosc . 3maj sie

wujas22
    Członek

Skontaktuj sie ze Mna Martinez jak najszybciej , obys zdazyl do piatku wieczora . czekam …….[::::]

ja78
    Participant

hej
    w niedziele jest planowany wypad do Yorku,muzeum samolotow.
    chetnych zapraszamy. 😀

ja78
    Participant

ps.
    wyjazd jest w sobote 8.5.10

komornik
    Participant

Drodzy koledzy poszukuję serwisu gdzie zrobię MOT dla mojego motonga. Najlepiej w okolicach bramley lub armley w leeds. Zna ktoś może jakiś warsztacik no i jak się kształtują ceny za MOT dla motocykli.

wujas22
    Członek

Jest MOT w Batley Cena o ile dobrze pamietam jest 20-25 pounds , szybko i konkretnie , numer tel jednak gdzies zapodzialem ale w w prosty sposob moge wytlumaczyc —> w centrum BATLEY znajduje sie Tesco 24h tuz za tesco <100m> znajduje sie skrzylowaznie ktore trzeba przejechac prosto i za skrzyzowaniem tuz <20m> po prawej stronie jest MOT i sprzedaja tam tez uzywane samochody . Staralem sie wytlumaczec jak najprosciej Jak tylko moglem , jesli znajde jakies dokladne namiary odrazu podam . Pozdrawiam Wujas 😈

komornik
    Participant

MOT zrobione. Robiłem w Jordan Bikes niedaleko Birstall Shooping Park, cena 30f. Niedługo też w Jordan Bikes, a dokładnie 5 września, będzie imprezka rockowa plus inne atrakcje jak np. konkurs na najlepsze moto.

Amstaff
    Participant

Witam :)) prawko odebrane 😀 pierwsze moto zakupione 😈 wrazenia bezcenne za wszystko inne zaplacisz karta mastercard hehehe
    Szerokosci

komornik
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Amstaff wrote:

Witam :)) prawko odebrane 😀 pierwsze moto zakupione 😈 wrazenia bezcenne za wszystko inne zaplacisz karta mastercard hehehe
    Szerokosci

Ja płaciłem gotówką i kartą VISA 😛 ale potwierdzam wrażenia bezcenne 😀
    PS. Co za sprzęta kupiłeś ?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 361)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.