Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
    Pandasos
    Członek

yhmm…Bardzo pani łaskawa..mam nadzieję że za te piękne rzeczy ktoś pani odpłaci tym samym. Kończę ten wąski temat bo co jak co..jedynie co pani robi to krzyczy…ciągle krzyczy….i niech tak pozostanie.. w swojej chorobie kiedys sie pani potknie…a wtedy pomyśli pani o mnie.Bo jestem pierwszy który to pani powiedział 😆 Do widzenia Pani INO.. wbrew pani opini nie ktorych Polaków stać aby odwiedzać wyspy..w celach turystycznych.

monik
    Członek

Pani Ino – nie znam sprawy Pani i Maksa ..ale co do szczerosci i uczciwosci Pani i pani Przyjaciela tez mozna by bylo cos napisac….
    Napisze tylko tyle ze do chwili obecnej Pani przyjaciel mi i moim znajomym nie oddal bondu za wynajmowane pokoje ….i nie ma w tym przypadku ani jednego procenta naszej winy…..
    powtarzam nie znam sprawy Maksa ale zanim zacznie sie kogos osadzac nalezy spojrzec na to czy samemu jest sie ok…..

pozdrawiam ml

Pandasos
    Członek

Kryształ się rozsypał…..takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem…a przynajmniej nie tak szybko….szok…..za to teraz będzie piękne tłumaczenie…. muszę na to popatrzeć 🙂

pozdrawiam

monik
    Członek

do Pandasos : chyba nie bedzie na co patrzec :)… zawiodlam Cie? hihi… 🙂

pozdr ml

Pandasos
    Członek

A nie nie….wręcz mnie pozytywnie zaskoczyłaś….dziękuje….

monik
    Członek

nie ma za co 🙂

pozdrawiam ml

ina
    Participant

Witam.
    Jaki przyjaciel? jaki bond? Ja nikomu niczego nie wynajmowalam!!!

monik
    Członek

pozostawie to bez komentarza Pani Ino…milego dnia zycze

ina
    Participant

Chyba ze idzie o Mr Khana- fakt, jest to moj znajomy ktoremu pomoglam w tlumaczeniu kontaktu miedzy jego polskimi lokatorami a nim- czlowiek nie zna polskiego a jego lokatorzy nie znaja angielskiego. Do tego ten czlowiek jest prawie analfabeta- ma problem z pisaniem i czytaniem po angielsku.I jest to jedyna kwestia w ktorej mozna mnie polaczyc ze sprawa wynajmu pokoi. Nie mam i nie mialam w tym zadnego udzialu finansowego- zreszta Monik zdaje sie dobrze wie, ze moja wspolpraca z tym panem zakonczyla sie dosc dawno – w czerwcu tego roku po 6 miesiacach pracy w jego barze- nie dogadalismy sie w kwestiach finansowych. Slyszalam ze Mr Khan zostal oszukany przez kontrahenta sprzedajacego mu dom z barem ( wspomniana nieumiejetnosc czytania i w konsekwencji podpisanie bezwartosciowej umowy – tyle slyszalam, nie uczestniczylam w tym) i musial sie stamtad wyniesc pozostawiajac bar wraz z wyposazeniem i zaopatrzeniem ,a w mieszkaniu lokatorow. Potem raz na prosbe tego pana dzwonilam do Monik przekazujac zapewnienia z jego strony ze sprawa jest w trakcie wyjasniania i do konca pazdziernika maga spac spokojnie . Czy cos zostalo wyjasnione- nie wiem- nie jestem w sprawe zaangazowana.Czy lokatorzy podpisali umowy z nowym wlascicielem i jak zalatwili swoje sprawy nie mam pojecia. Prosze nie laczyc mnie ze sprawa bondu ani wynajmu!!! Ja bylam tylko tlumaczem !!! Po raz kolejny okazuje sie ze jak chcesz komus pomoc to potem wine zwala sie na ciebie. Niezla lekcje dostaje w Anglii – nie ma co. 🙁

monik
    Członek

prosze nie robic z siebie osoby pokrzywdzonej przez caly swiat…..JA NIE ZWALAM WINY NA PANIA!!!!!

ale z nasze ( mojego i moich zanjomych) punktu widzenia cala sprawa wygladala i wyglada troche inaczej…i tak naprawde nikt nam jej nie wyjasnil do konca- poza wspomnianym przez Pania telefonem do mnie z ktorego nie wiele sie dowiedzielismy….

nie bede wiecej sie na ten temat wypowiadac ani komentowac nic….- nie mam na to ani czasu ani checi….

zycze powodzenia i pozdrawiam

ina
    Participant

dzieki za jasne postawienie sprawy- Monik. Nie czuje sie winna calej sytuacji i ciesze sie ze jasno postawilas sprawe ze nie zwalasz na mnie winy. Moge tylko ubolewac ze moj znajomy ktoremu pomoglam zachowal sie nie fair. Jesli bede miala okazje to sprobuje to z nim wyjasnic, ale nie sadze bym mogla cos wskorac- facet ma powazne klopoty i unika wszystkiego i wszystkich. Moze chociaz uda mi sie przekonac go by do Ciebie zadzwonil i wyjasnil sprawe. Ale ja juz za translatora nie bede robic nie chce -chyba mnie rozumiesz. Podpowiem tylko ze ja pieniadze ktore mi wisial za prace odzyskalam stawiajac sprawe krotko i ostro- jesli polubownie nie mozecie nic z nim wskorac- sprobujcie inaczej. W jego przypadku to dziala. Pozdrawiam i zycze powodzenia 😀

Pandasos
    Członek

hakuna matata jak cudownie to brzmi… jak nie poradzisz nie pukaj w drzwi. Monik jesli posrednicze w interesach….to płace nawet za kogos. Czuje sie winny .A sam odzyskuje pieniadze albo zapominam. Po co stres . Mamona zaslepia nie ktorych ludzi a jak traca to szukaja winnych.
    Tłumaczenie to P.INA Interesujacy Nawyk Adwersarza. 😆

ina
    Participant

przykro mi bardzo panadosku ze nie zdolales nakarmic sie tak pozadana sensacyjka. A na marginesie- "posrednicze to place"- ciekawe gdzie to wyczytales czlowieczku i kto oraz ile placi ci- posredniczku -za te bezsensowene akcje ? Baw sie dobrze dalej- widac jak twoj podopieczny niewiele wiecej masz do roboty- albo niewiele wiecej potrafisz. I co- znowu pudlo? Jaka szkoda… Powodzenia w dalszej dzialalnosci sledczej- moze jak dalej bedziesz sie staral to cie w przyszlosci zatrudni ktos z dawnej ekipy rzadowej. To dobra opcja dla takich jak ty. Tyle ze troche trzeba sie pouczyc- a z tym- sadzac po ortografii gorzej. Koncze ten watek- mozesz sobie dopisywac co chcesz- mnie szkoda energii.

fatamorgana
    Participant

Ciekawe czy to ten Mr. Khan o którym myślę, czy nie ten….
    Trochę dużo tych Khanów. 🙄

Pandasos
    Członek

krec wodę dalej babciu…..

fata…..tak to pewnie ten khan…ale zeby miec pewnosc zapytaj babci….jak by nie było była znim..i mozliwe ze nadal jest….

Babciu Ino nie szukam u ciebie sensacji….wiecej jej znajduje w godach pelikanow niz u ciebie… ty bijesz piane….a swoją drogą to bravo za swinskie sterowanie monik…to tylko potrafi Babcia Ina.

Monik nie daj soba …manipulowac….moge dac ci informacje na priv jak jest dokladnie z Babcia Ina…na forum…nie moge….nie chce zostac babcia ina…

pozdrawiam…

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.