Strona główna Działy Czarna lista MASZ POKOJ DO WYNAJECIA? UWAZAJ!!!!!!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 61)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

Kaczor też tak gadał, że lepszy a zwykłe chamidło z niego wyszło.[/color]

Skoro nawiazujesz do polityki to przyjmij do wiadomosci, ze dla mnie tworcy leeds.pl to jedno wielkie kolesiostwo, ktoremu zdarza sie obsadzac forumowe, moderatorskie "stolki" malo kompetentnymi osobami. Z tego z powodu jest mi trudno wybrac, do ktorej polskiej partii politycznej was porownac… 🙁 Wiadomo o co chodzi… – tyle ich jest…

cheeky girl
    Participant

Musisz zauwazyc jednak mala roznice….stolki 'forumowe’ obsadzane sa wolontariuszami, nikt w przeciwienstwie do partii nie zarabia ani grosza na 'moderowaniu’!

Intrested in joining? 😆 😆 😆

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

Liluś, posłuchaj: już raz napisałem, że masz ostrzeżenie.
    Nie dlatego, ze ja cię zbanuję, ale dlatego że jak każdy mam prawo zgłosić wszelkie naruszenia Regulaminu (a Ty niemal co wejście robisz wiele aby go naruszać!!![/color:45c0130ff6]) do głównego moderatora czyli MK, a on ostatnio dokładnie 3 osobom, które się zachowywały tak jak Ty konta zablokował.
    Chcesz skończyć podobnie?
    Z niechęcią, ale wytrwale będę patrzył Tobie i takim jak Ty na każdy post, bo uważam, że zarazę złośliwości po prostu trzeba tępić.

Dowód?

[quote:45c0130ff6]-Nie wyswietlila Ci sie kotku druga czesc tamtego zdania? Ojej, nic na to nie poradze. Na to, ze albo udajesz glupa, albo nim jestes, albo chcesz byc irytujacy/pretensjonalny (gratuluje, udalo Ci sie to) tez nic nie wskoram. Mojego zartobliwego tonu tez za bardzo nie skumales. Hmmmm…
    Ciao bambino.

-lilabaj – kobieta (nie skojarzyles, ze moge nia byc? – znowu te Twoje ograniczone horyzonty…)

-No to czemu sie nie podzieliles tymi wiadomosciami z innymi, tu na forum tez? Chcesz byc zadufanym w sobie ciolkiem czy zadufanym w sobie ciolkiem? Nic dziwnego, ze potem sie wyzywasz na madrzejszych od siebie, tu: jednej z wielu kobiet… Boże uchowaj przed takimi mądrzejszymi kobietami- juz jedna robi tu z siebie mądrą, ale co rusz daje dowody że nie wie sama co pisze i plącze sie jej wszystko… Kaczor też tak gadał, że lepszy a zwykłe chamidło z niego wyszło.[/color:45c0130ff6]
    -szerokim lukiem bede omijac Twoje (i fatamorgany oczywicie tez) posty bo, szczerze mowiac, sa napastliwe (wiec nie sa mi zbytnio do szczescia potrzebne) i, ogolnie rzecz biorac, moga ogłupiać
    Za to Twoje są wyjątkowo przyjazne i pożyteczne[/color:45c0130ff6]… 😆 😆 😆 😆

-Wiecie kto tak sie zachowuje? – Gowniarze, wiec sie prosze nie dziwic, ze reaguje dosyc ostro…

Otóż to własnie! Gówniarze się tak zachowują, nadęci gówniarze…[/color:45c0130ff6]

:45c0130ff6 wrote:

V-tec napisał:
    Btw. zastanawia mnie to że jak na dziewczynę jesteś wyjątkowo chamska. Z kilku postów które dotychczas napisałaś większość polega na chamstwie właśnie. I z tego powodu nie powinienem ci właściwie w ogóle odpowiadać, więc obiecuję że nie będe już zabierał głosu w dyskusjach z tobą o ile nie zmienisz tonacji

A jednak stało się inaczej, ale to tylko utwierdziło każdego kulturalnego człowieka w przekonaniu, ze wypowiedź V-teca odpowiada w 100% prawdzie…[/quote]

Poza tym, z czym tu pajacu wyskakujesz? Watek jest o oszustwach przez internet, a ty sobie wycieczki osobiste robisz? Moderator!!??? Aaaaa, rozumiem, probujesz wmowic internautom jaki to dojrzaly i yntelygentny jestes… Wiesz co to wiadomosc prywatna?

Daruje sobie jakiekolwiek wnioski do administracji… heh, dobre!
    po ostatnich doswiadczeniach…
    O co chodzi?
    Po zamieszczeniu platnego ogloszenia na stronach leeds.pl mialam dostac sms zwrotny z kodem dostepu gwarantujacym zamieszczenie ogloszenia. Kodu nie dostalam (dziwne,moje ogloszenie pojawilo sie), dostalam za to serie zwrotnych hackerskich smsow, bo z karty telefonicznej zginelo mi 9 funtow!!! Po skontaktowaniu sie z administracja leeds.pl pieniadze zostaly mi zwrocone, ale w ciagu killku nastepnych dni dostalam ponowna serie hackerskich smsow ( -6 Ł z karty), tym razem z jakims kodem (kto by sie czegos takiego spodziewal? hackerskie smsy!!??). Zostalam wowczas skierowana przez administracje do firmy Green Light…
    Wniosek?
    1. Po mojej pierwszej skardze adm.leeds.pl nie zainteresowala sie wyjasnieniem sprawy z firma Green Light, by na przyszlosc nie zdarzaly sie podobne incydenty, zwlaszcza dotyczace uzytkownikow portalu leeds.pl.
    2. Nie kasujcie zbyt szybko dowodow (w moim przypadku druga seria hackerskich smsow) potwierdzajacych to, ze zostaliscie oszukani, wprost lub nie na stronach leeds.pl

Czy uprzedze fakty i paru awanturnikow zacznie teraz zastanawiac sie, ze to moja wina, ze wykasowalam z pamieci telefonu druga serie hackerskich smsow z zwiazku z czym sama sobie jestem winna itp?

Anonim
    Gość
    ”cheeky wrote:

Musisz zauwazyc jednak mala roznice….stolki 'forumowe’ obsadzane sa wolontariuszami, nikt w przeciwienstwie do partii nie zarabia ani grosza na 'moderowaniu’!

Intrested in joining? 😆 😆 😆

Gdzie napisalam, ze zarabiaja? Twoja chora wyobraznia (i lekka niedyspozycja intelektualna) kaze ci przypuszczac, ze to moje porownianie jest wprost…
    Skup sie na niekompetencji kilku z obsadzonych osob – bo o to mi chodzilo.

Umknelo ci czy nie zrozumialas? Aaaa, lizesz …e swoim idolom…
    Powtorze na wszelki wypadek: nie ciagnie mnie do nieprofesjonalistow…
    Na szczescie, tego forum nie tworzy kilka osob…

Anonim
    Gość
    ”cheeky wrote:

nikt w przeciwienstwie do partii nie zarabia ani grosza na 'moderowaniu’!

I dobrze, ze nie zarabiaja, bo generalnie placenie pomylencom za glupote zle sie odbija na spoleczenstwie…

cheeky girl
    Participant
    ”lilabaj” wrote:

”cheeky wrote:

I dobrze, ze nie zarabiaja, bo generalnie placenie pomylencom za glupote zle sie odbija na spoleczenstwie…[/quote]

Tu przecholowalas, oprocz V-tec’a znam wszystkich moderatowrow osobiscie i wszyscy sa bardzo fajnymi, inteligentnymi ludzmi…moze mialas male spiecie z Fata i V-teckiem ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka!

Anonim
    Gość
    ”cheeky wrote:

”lilabaj” wrote:

”cheeky wrote:

I dobrze, ze nie zarabiaja, bo generalnie placenie pomylencom za glupote zle sie odbija na spoleczenstwie…[/quote]

Tu przecholowalas, oprocz V-tec’a znam wszystkich moderatowrow osobiscie i wszyscy sa bardzo fajnymi, inteligentnymi ludzmi…moze mialas male spiecie z Fata i V-teckiem ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka![/quote]

Helllllouuu!???!!! No przeciez nie pisalam o wszystkich moderatorach na tym forum. Nie lap mnie za slowka. Czy pomylencow spotkac mozna tylko na forum leeds.pl? Nie, wielu z nich opuszcza wlasnie Wiejska i dostaje 3-miesieczne odprawy… ❗

Anonim
    Gość

jackyl wrote:

Nie wiem jak v-tec, osobiscie zmartwiony sie nie czuje. 🙂 tylko Ty mnie tu skrotami myslowymi nie czaruj.. albo try harder 🙂

Nie ma PayPal Buyer Protection Programme bez PayPal’a i nie ma PayPal’a bez placenia karta…

Rozumiesz juz moj skrot?

jackyl
    Participant
    ”lilabaj” wrote:

Nie ma PayPal Buyer Protection Programme bez PayPal’a

coz za bystry wniosek.. 😉

”lilabaj” wrote:

i nie ma PayPal’a bez placenia karta…

..a to juz niezla bzdura.

choc pewnie Twoj kolejny skrot.. 😉

fatamorgana
    Participant
    ”lilabaj” wrote:

”cheeky wrote:

Co zrobisz jak te słowa wykorzystam przeciwko tobie???
    (wykasowanie nic ci nie da).
    I zrobię to z nieukrywaną przyjemnością.
    Obraziłaś łącznie 8 osób. Pytam na jakiej podstawie?

A już najciekawszym pytaniem jest:
    [b:b9835b91b3]Skoro to forum jest forum pomyleńców i samych głupot, co co tutaj robi taka wybitnie mądra osoba jak ty????????????[/b:b9835b91b3] 😯 😯 😯

Ciebie naprawdę nie trzeba widzieć na żywo i posłuchać, aby widzieć z kim się ma do czynienia.

Ty się naprawde prosisz o poniesienie konsekwencji swojego postepowania.
    Jak mawia przysłowie:
    Pewien indyk też był bardzo mądry, do pewnej niedzieli…

Jestem pewien, że jak wiele innych takich osób, źle skończysz.[/color:b9835b91b3]

fatamorgana
    Participant

”lilabaj” wrote:

fatamorgana wrote:

Kaczor też tak gadał, że lepszy a zwykłe chamidło z niego wyszło.[/color]

Skoro nawiazujesz do polityki to przyjmij do wiadomosci, ze dla mnie tworcy leeds.pl to jedno wielkie kolesiostwo, ktoremu zdarza sie obsadzac forumowe, moderatorskie "stolki" malo kompetentnymi osobami. Z tego z powodu jest mi trudno wybrac, do ktorej polskiej partii politycznej was porownac… 🙁 Wiadomo o co chodzi… – tyle ich jest…[/quote]

Może zrobimy tak:
    Ty będziesz moderatorem wybranego działu, ale po jednej wypowiedzi w takim stylu jak dotąd nie dość, że przestaniesz nim być, to wytoczymy ci proces o obrażanie innych moderatorów, oraz o zarzucanie nam koterii a także o nieuczciwość.
    Chcesz?

A co do tego…

:86f844562c wrote:

Poza tym, z czym tu pajacu wyskakujesz? Watek jest o oszustwach przez internet, a ty sobie wycieczki osobiste robisz? Moderator!!??? Aaaaa, rozumiem, probujesz wmowic internautom jaki to dojrzaly i yntelygentny jestes… Wiesz co to wiadomosc prywatna?

Daruje sobie jakiekolwiek wnioski do administracji… heh, dobre!
    po ostatnich doswiadczeniach…
    O co chodzi?

Chodzi o to, że jak na mój rozum, to masz jakieś zaburzenia…
    Wiem doskonale co to jest wiadomość prywatna, a jeszcze lepiej wiem, że jak ktoś ze mnie próbuje zrobić idiotę, to i tak sam na niego wyjdzie- co właśnie widzę w cytacie…. 😆 😆 😆

rudy_691
    Członek

fatamorgana wrote:

wytoczymy ci proces o obrażanie innych moderatorów

hahahahaha teraz to pojechales fata…a moze bys tak swoje sprawy wyprostowal w pewnym temacie ? 😆 😆 😆

fatamorgana
    Participant

Nie jesteś obrażanym moderatorem, a poza tym wtrącasz się do tematu z wiadomych przyczyn (coś takiego jak dobro forum Ciebie nigdy nie interesuje i nie interesowało, więc proszę nie strugać porządnisia i nie wypowiadac się w cudzych sprawach), zatem nie biorę pod uwagę Twoich "wskazówek".
    Jeśli chcesz ze mną się prztykać, przejdź na priva, ok?
    A do moich spraw to wiesz ile masz…

Skoro publikowanie prywatnej korespondencji ma być standardem, to może i ja tak zacznę robić, ok?
    Zrobi się wtedy nieprzyjemnie naprawdę…

rudy_691
    Członek

Zmoderowane nie dlatego że się nie lubimy, ale dlatego, że nadal urządzasz osobiste wycieczki….mimo propozycji priva, oraz przyjętych zasad.
    Mod.[/color:202b9bd10d]

lol

fatamorgana
    Participant

[b:b2e7877797]W Erystyce jest już dosyć głupot, więc nie będę przenosił kolejnego tematu, a jak dalej tu lilabaj czy ktoś inny będzie robił wbrew zasadom, to zamknę temat i tyle.
    Przypominam, ze tematem wątku jest coś innego niż najeżdżanie na siebie nawzajem, na modów i cokolwiek takiego…[/b:b2e7877797]

Pozdrawiam.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 61)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.