Strona główna Działy Hobby tatuaz

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    marianna26
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Kaliko wrote:

no to może jakąś graficzkę chcesz 😉 zawsze cos tam można naskrobać 😉 potem przekalkujesz tylko i lekkie poprawki w studiu takie wiesz dopieszczenie 😉

propozycja projektu?? zawsze chetnie!!!
    juy trzy osoby, a raczej ich tworczosc jest na moim cialku ( wlacznie z wlasnym projektem)
    na jednym tatuazu sie nie konczy, a co dopiero na trzech hehehe

a co takiego mozesz zaproponowac ❓

Kaliko
    Participant

hm na razie jestem na etapie orłów hihihi 😉

marianna26
    Członek

jak by ci to powiedziec,orly mnie nie nie za bardzo interesuja….
    moze kiedys, jak juz bardzo bede za krajem tesknic, to sie pokusze i napisze do ciebie prosbe o duzego orla 😆

Kaliko
    Participant

hehehe jakoś nie zdziwiła mnie Twoja odpowiedź ja nie wiem czemu tych orłów nikt nie lubi a gdzie byś nie zapytał to każdy mówi, że tak jakie to piękne ptaki 😉 😆

marianna26
    Członek

bo to piekny ptak, ale chyba tylko milosnicy ciezkich motorow robia sobie takie wzory…. 😀

ja bym chciala cos malego, ale jeszcze nie wiem gdzie…lopatka, kark?? tyle miejsc do wyboru hehehe

Kaliko
    Participant

motylka???????????????? pelikanka??????????? aniele skrzydełka????????????? 😉

marianna26
    Członek

motylka juz mam, pelikana i skrzydelek nie…..(jeszcze nie) 😆

Asix
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    marianna26 wrote:

motylka juz mam, pelikana i skrzydelek nie…..(jeszcze nie) 😆

delfinka 🙂
    a to m oj smoczek 🙂

http://my.opera.com/asikasik/albums/showpic.dml?album=271097&picture=4000426

pokazcie swoje 🙂

marianna26
    Członek

delfinka 🙂
    a to m oj smoczek 🙂

http://my.opera.com/asikasik/albums/showpic.dml?album=271097&picture=4000426

pokazcie swoje :)[/quote]

wow!!! jest niesamowity…i duzy…mysle ze tez cos w tym stylu moglabym sobie zrobic…..musze pomyslec

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.