Strona główna Działy Hobby Kto chce grać w siatkówkę? Utworzyliśmy grupę do gry! (2007)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 166)
  • Autor
    Wpisy
    magda_w
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Malgon wrote:

Magda to ty ? 😆 Nie poznalam w przebraniu, mam nadzieje,ze grasz jeszcze z nami? 😉 hehe
    Ja bede ale gdzies dopiero przed 14sta, wczesniej konferencja do zaliczenia. Czyli z szachow przed meczykiem nici. Chyba,ze po.
    Paaaa

Ano… pewnie, ze gram 😀 …
    Co do prognozy Jacek… tydzien temu sie nie sprawdzila, wiec liczmy na to ze i tym razem sie uda.. pozdrawiam 😉

magda_w
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    jacek-jestem wrote:

Ja w sobote wybieram się w długą podróż, więc mnie napewno nie będzie.
    Ale na następną sobote (tą kiedy ma być ognisko) będę już z powrotem.

😀

A skad Ty Jacek wiesz, ze to ognicho ma byc palone w nastepna sobote ❓ czyzbys posiadal jakies tajne informacje, o ktorych my nie wiemy 😀 ?

jacek-jestem
    Participant

Przeczytałem w dziale Polski Ośrodek czy jakoś tak. Tam jest dział – ognisko i według zapowiedzi będzie zorganizowane w ostatnią sobote maja, czyli jakby nie było w następną sobote 😉

Bystrzacha ze mnie, no nie ? 😛

mor2
    Członek

No wiec nadchodzi ten wielki i oczekiwany dzien, ciekawe ilu nas bedzie 🙂 do jutra

Malgon
    Participant

Deszcz i silny wiatr rozumiem nie przeszkadza ? 🙂

magda_w
    Participant

mor2 wrote:

No wiec nadchodzi ten wielki i oczekiwany dzien, ciekawe ilu nas bedzie 🙂 do jutra

No tak.. frekwencja pobila wszystkie dotychczasowe spotkania…

👿

mor2
    Członek

teraz to mamy usprawiedliwienie pogoda!!! 5 min bylo slonce a 5 deszcz i wiatr wiec nieciekawie by sie gralo 🙁

Malgon
    Participant

Cholera by wziela ta angielska pogode! Nic sie przewidziec nie da.
    Zal mi tylko Magdy bo az z Tadcaster bidula jechala, a tu nici z grania 🙁
    Zamawiam pogode na za tydzien!!!!!!

mor2
    Członek

witam z polski, teraz to fata jest juz w leeds to cos sie ruszy z fiatka 🙂 pozdrawiam

fatamorgana
    Participant

Z fiatka? 😯 😆

Ano wróciłem.
    Siatkarzy nie będzie w tę sobotę, ale siatkę możemy dostać. Pod warunkiem…że przyjdą chętni i będzie miał kto grać.
    Kto przyjdzie? 🙂

magda_w
    Participant

Ja 🙂 … kto jeszcze ?? Tylko, zeby nie bylo jak ostatnim razem.. pozdrawiam 😉
    Ps. Godzina bez zmian?

Malgon
    Participant

Skoro nie bedzie nikt gral przed nami to moze zaczniemy wczesniej ??

fatamorgana
    Participant

W takim razie oczekuję propozycji…

Niestety,ale prognoza pogody jest bardzo kiepska…co jest z tymi weekendami?!
    Czy trzeba wyjeżdżać do Polski i wokół, aby mieć super pogodę? 😯

Sat
    May 26 Mostly Cloudy
    12°/6° 0%
    12°C

Sun
    May 27 Rain
    8°/6° 60%
    8°C

Mon
    May 28 Showers
    9°/5° 60%
    9°C

jacek-jestem
    Participant

Cześć 😀

Dawno mnie nie było. Ale powróciłem ;P

Gramy w sobote ? Ja napewno będę.
    Czy robimy ognisko w po siatkówce ?
    Wogóle jakie plany ? Jedzie ktoś na wycieczke. Na samą myśl o tym zjeździe 400 m w dół już mi się micha cieszy 😉

Pozdro

fatamorgana
    Participant

No a jak tu cokolwiek zdecydować, skoro raptem kilka osób się odzywa?
    I nie wiadomo co, kto, gdzie chce i może…
    Ponieważ rano ma być jeszcze względnie znośnie, proponuję tą siatkówkę zacząć od 10:00.
    Ognisko będzie uzależnione od pogody. Niech każdy sam naszykuje jakieś kijki i je obstruga. Kiełbacha we własnym zakresie. Może z biegiem czasu, jak będzie wiadomo ile osób będzie potem, zamówi się kilka kg. u znajomej z rabatem…
    Poza tym, po siatkówce, proponowałbym przygotowanie miejsca na owe ogniska. Trzeba najpierw nieco posprzątać.
    Jak się cokolwiek zmieni dam znać.
    A co z szachistami? Przecież sala główna Polskiego Centrum stoi pusta popołudniem, do 13:30 jest szkółka sobotnia, ale potem z reguły kilka godzin wolna. Jak pada i zimno, to do środka i tyle. Przecież do tego wcale ni8e trzeba wiele… Zapytam Zarządu Centrum w tej sprawie.

Co do Gaping Gill, to zapraszam do właściwego tematu.

Pozdrawiam. Jacek weź piłkę. 🙂 😀

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 166)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.