Strona główna Działy Dziecko przedszkole

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    ewa.molenda
    Participant

mam corke 4 lata i poszokuje przedszkola czy morzecie mi jakies polecic???

right.to.reply
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ewa.molenda wrote:

mam corke 4 lata i poszokuje przedszkola czy morzecie mi jakies polecic???[/quot

Ja moge, ale w swoim miescie, o jakie okolice Ci chodzi?

ewa.molenda
    Participant

mieszkam w leeds na holbeck

right.to.reply
    Członek

sorry, nie znam przedszkoli w tych okolicach

Ma?aGosia
    Participant

Wiesz co z tego co sie zdazylismy z mezem zorinetowac, to jak ma skonczone 4 lata to moze juz isc tez do szkoly.
    Wejdz na stronke http://213.210.8.133/ Leeds Childcare. Tam jest wyszukiwarka przedszkoli i szkol. 🙂

Dzieju
    Participant

Tutaj tez jest wyszukiwarka szkol i przedszkoli http://schoolsfinder.direct.gov.uk/

Anonim
    Gość

a jak to jest z nauka jezyka dla takiego czterolatka.I jakie sa oplaty za szkoly.Cz istnieje mozliwosc przyprowadzania dziecka na pare godzin dziennie

v-tec
    Członek
    ”tomasz.bartoszewicz” wrote:

a jak to jest z nauka jezyka dla takiego czterolatka.I jakie sa oplaty za szkoly.Cz istnieje mozliwosc przyprowadzania dziecka na pare godzin dziennie

Opłat za szkołę nie ma, nauka języka jest zbędna bo dziecko w takim wieku uczy się go sposobem naturalnym (przez słyszenie), mniejsze dzieci na ogół mogą przychodzić do szkoły 'part time’ – o szczegóły pytaj w konkretnej szkole.

Anonim
    Gość

Jeszcze jedno pytanie.Czy szkolach jest mozliwa opieka logopedy .czy raczej trzeba to zalatwic we wlasnym zakresie.

ela1981
    Participant

czterolatki juz chyba nie moga chodzic "part time" tylko od rana do ok.15 w odroznieniu od 3latkow, ktore mozna zostawic na 2,5 godz dziennie, wiem to z obserwazji, bo moj dopiero w przyszlym roku pojdzie do 4latkow

Dana
    Participant

Jeśli dziecko skończyło lub skończy 4 lata przed 5 września tego roku, to powinno rozpocząć naukę w tym roku szkolnym w tzw. Fundation Stage. Większość szkół ma zajęcia od 9 rano do 15 -tej z minutami. I nigdy nie słyszałam o czymś takim jak nauka part time. Nauką języka u czterolatka nie należy się specjalnie przejmować po 6-cio godzinnym przebywaniu między nativami będzie mówił szybciej i lepiej od was.
    Jeśli chodzi o logopedę, to należy pytać u GP.

ela1981
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Dana wrote:

I nigdy nie słyszałam o czymś takim jak nauka part time.

Nauka "part time" (jesli mozna to tak nazwac) dotyczy tylko 3latkow, kiedy zostawiasz dziecko w przedszkolu tylko na 2,5 godz dziennie na konkretnie wyznaczone godziny rano lub popoludniu (co jest bezplatne) lub przy dobrych wiatrach (ukladach z nauczycielkami) zostawiasz dziecko na np: 3-4 godz dziennie (platne) o dowolnej porze, bo tak ci pasuje. Czyli dziecko nie spedza tych 6 obowiazkowych godz w przedszkolu, ale tylko dlatego, ze nauka na tym poziomie jeszcze nie jest obowiazkowa.

Baggins
    Participant

tyle sie ucza a dalej analfabeci

ela1981
    Participant

Baggins wrote:

to fakt – wczesnie zaczynaja ale i wiekszosc z nich wczesnie konczy edukacje

ela1981
    Participant

Baggins wrote:

wczesnie zaczynaja ale i wiekszosc z nich wczesnie konczy edukacje niestety

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.