Strona główna Działy Hobby III Wyjazd Forumowy- Góry Yorkshire Dales!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    fatamorgana
    Participant

Poniedziałek świąteczny.
    Wyjazd 8:00 spod dworca National Express (przystanek autobusowy pod salonem gier naprzeciwko dworca, na New York Street.

Cel: Yorkshire Dales i jego atrakcje – część I
    Jak sądzę, większość nie widziała tego co teraz zobaczymy, więc nie będę wam psuł niespodzianki… 😀 🙂
    Ubrać się jak w góry, eleganckie buciki mogą spokojnie zostać w domu…
    Zabrać jakiś prowiant i picie, bo wprawdzie przez pustynie nie jedziemy, ale lepiej być niezależnym.
    Dobre, solidne buty jak najbardziej wskazane. Minimum to adidasy.

Lista chętnych na razie wygląda następująco:
    -Andrzej
    -MK
    -IdolPL
    -Jacek-jestem
    -ja też jestem 🙂
    -Ewuski
    Zatem już potrzebny jest drugi wóz.
    Agnieszka 77- jedzie?, bo tym razem przejeżdżamy przez wieś zwaną Guiseley… 🙂 😉

Zapraszam. Dziewczyny, nie bójcie się polewania wodą. Nie przewidujemy takich atrakcji, bo będziemy w miejscu gdzie sama natura zrobi to najlepiej 😆 😆 😆
    😀
    Jak ktoś jeszcze zdąży wytrzeźwieć i dojść do siebie po niedzieli, to niech się ruszy z domu i dołączy do nas.
    A co z Kouklą? Obawiam się, ze znów jej nie zobaczymy… 😕 🙁 🙁 🙁

Malgonom i Montse życzę przyjemnego zwiedzania Edynburga.
    Nam pogoda powinna dopisać, 10-12 st. C, lekkie zachmurzenie. (tylko nie oznacza to, ża macie naśladować Anglików i przyjść w koszulkach!)
    Nie zapominajcie, że w górach zawsze chłodniej… A wyjedziemy dość wysoko.
    Samochód musi mieć dobre hamulce….
    Pozdrawiam. 🙂

Agnieszka_77
    Participant

Jade! A co nie stac mnie?!….w poniedzialek to nie ma problemu…ja tylko w niedziele mam klopot…choc to bank holiday, wiec kto to wie

cheeky girl
    Participant

ja tez z przyjemnoscia pojade….tylko nie mam samochodu 😀

ewelina222
    Participant

Szczesliwcy ,Ci co nie pracujá w swiéta:(.Zycze przyjemnej podrozy 🙂

idolPL
    Participant

Jadę NA PEWNO 🙂

Niestety znajomi jadą na Święta do ichnich znajomych, więc z autka nici tym razem:(

Doedytuję, że ze mną jechać zapragnął mój ziom z pokoju:)
    Więc 2 osóbki…
    Czas na off-topy 😈
    I.O.M – Intensywna Opieka Medyczna
    Koleś, który odrabiał wojsko u mnie w szpitalu miał ksywkę Ziom z I.O.M – brzmi iście jak ze "Słów cięcie-gięcie":) Czy ktoś to jeszcze pamięta…

Malgon
    Participant

Dzieki fata, bawcie sie dobrze!!!!! i do zobaczenia next time ..
    Pozdrowimi potwora z Loch Ness od was 😉 pa

fatamorgana
    Participant

Lista chętnych na obecną chwilę wygląda następująco:
    -Andrzej
    -MK (+1?)
    -IdolPL
    -Jacek-jestem
    -ja też jestem
    -Ewuski
    -Agnieszka77
    -Cziki girl (!), czyli ex- sąsiadka Małysza też jedzie!

czyli 8-9 osób.
    Teraz pytanie do Ewy i Marcina, kto pojedzie z was autem?
    Bez obaw, ja poprowadzę konwój, bo znam drogi, wystarczy tylko jechać za mną. Sprawdźcie hamulce…
    🙂 😉

Z tego wynika, że pod dworcem wsiądzie co najmniej: Idol, Jacek i Cziki girl. Polecimy na Guiseley dołozyć Agę i …w góry!
    Weźcie aparaty, bo będzie co focić…

jacek-jestem
    Participant

[b:5f439b43d1]Ja mam taką olbrzymią proźbe.[/b:5f439b43d1]
    Jako że poniedziałek to dzień świąteczny to mój autobus będzie w Leeds o 8:10. Wcześniej nic nie jedzie. Czy w takim razie dało by sie przesunąć wyjazd na 8:15. Prosze 😆
    [/b]

fatamorgana
    Participant

No problem z tym, ale…prościej będzie jak dojedziesz pod lotnisko Leeds- Bradford, bo i tak w pobliżu przejedziemy, a całkiem mozliwe, że i przez Harrogate będziemy najpierw jechac…Jutro ostatecznie zatwierdzę kierunek trasy i jej przebieg, więc dam Ci na priva wiadomośc.
    Pozdr.

idolPL
    Participant

Poprawiłem wcześniejszy wpis, więc ja + raz 🙂

cheeky girl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

tak jedzie, bede rozdawac autografy w imieniu Adama 😆 😆 😆 :lol

i bede czekala pod dworcem, bo tam najblizej.
    chyba ze pojedziecie przez Harrogate Road albo Scott Hall Road to wtedy moge ,gdzies po drodze wskoczyc.
    ale jesli jest latwiej zebym czekala kolo dworca to tam doskocze 😉 😉 (w koncu u nas wszyscy dobrze skacza 😆 😆 )

rafa3l
    Członek

Dobrej zabawy zycze, sam nie jade gdyz zwiedzalem szkocje w tamtym roku
    oraz zdecydowanie polecam. Ja ze znajomymi caly dzien spedzilismy
    na jazde szlakiem loch ness oraz zwiedzaniu zamkow itp.
    Tylko nie omincie eilean donan castle oraz fortu william bo warto ogladnac 😀

have fun 😀

idolPL
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

Lista chętnych na obecną chwilę wygląda następująco:
    -Andrzej
    -MK (+1?)
    -IdolPL
    -Jacek-jestem
    -ja też jestem
    -Ewuski
    -Agnieszka77

czyli 8-9 osób.

Z tego wynika, że pod dworcem wsiądzie co najmniej: Idol, Jacek i Cziki girl. Polecimy na Guiseley dołozyć Agę i …w góry!
    Weźcie aparaty, bo będzie co focić…

ze mną jedzie jeszcze koleś, więc ode mnie 2 osoby:)

fatamorgana
    Participant

rafa3l wrote:

Dobrej zabawy zycze, sam nie jade gdyz zwiedzalem szkocje w tamtym roku
    oraz zdecydowanie polecam. Ja ze znajomymi caly dzien spedzilismy
    na jazde szlakiem loch ness oraz zwiedzaniu zamkow itp.
    Tylko nie omincie eilean donan castle oraz fortu william bo warto ogladnac 😀
    have fun 😀

😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯

Ale….my nie tam jedziemy… 😮 😕 🙄 🙄 ❓ 😆 😆 😆
    Miałeś to napisać do Malgonów. 🙂 😀
    Ja na pewno nie omine jak będę w Szkocji…:)
    Słuchajcie, póki co ekipa się skompletowała.
    Idol, Twój kolega ma jakiś login na forum, czy imię , bo tak pisać o bezimiennym uczestniku nie wypada…
    Prosze podawać loginy forumowe, albo imiona, żeby łatwiej było nas wymieniać…
    W zależności od tego kto pojedzie drugim autem rozstrzygnie się, jaka trasa i punkt zborny będą.
    Reszta pytań na priva, żeby nie zamulać tematu. 🙂
    Pozdrawiam.

idolPL
    Participant

fatamorgana wrote:

rafa3l wrote:

Idol, Twój kolega ma jakiś login na forum, czy imię , bo tak pisać o bezimiennym uczestniku nie wypada…

Nazywa się Mariusz ale na payslipie napisali mu Matrix i tak mu tutaj zostało:)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.