Strona główna Działy Hyde Park Lustracja po polsku…

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    fatamorgana
    Participant

Cholera jasna!!!!!!!!!!!!!
    Teraz, po tym opisie młodości Dafunka, przypomniało mi się cuś z przeszłości!
    Przecież ja "współpracowałem" ze służbami …
    W swoim czasie, za Czechosłowacji brałem udział wraz z ich milicją w obchodach Święta Milicji.
    Żeby było ciekawiej, byłem obecny na specjalnych ćwiczeniach mających na celu szkolenie w ściganiu i łapaniu "bandytów" czyli wrogów narodu (to już bardzo obciąża), a później dostałem nawet do rąk Kałacha żeby sobie postrzelać (ze ślepaków rzecz jasna!)…czyli taki wstępny trening przed pójściem do woja, gdzie uczyli też jak trafiać wroga ludu…
    Na koniec dnia, oficer milicji :shock:(więc zapewne tajniak i esbek, bo jakże by inaczej?) wręczył mi uroczyście pamiątkowy medal i wielki dyplom za zwycięstwo w …zawodach strzeleckich. 😛 😛 😕 🙂 8)
    Wystarczy chyba nie? 😯 😕 😆

7sisters
    Participant

Kurde, to ja mam przerąbane z góry na dół. Najpierw przynależność do zbrodniczej organizacji SKO (Szkolna Kasa Oszczędności), potem członkowstwo w PTTK (na szczęście któtkie, ale hak zawsze) a na koniec jeszcze bardzo podejrzanego autoramentu LOK, z całą pewnością opleciony całą masą czerwonej pajęczyny.

v-tec
    Członek

Tak, wszyscy mieliście bardzo ścisłe związki z komuną jak widzę, ale muszę was zmartwić nic wam to nie zaszkodzi ponieważ nie podlegacie lustracji, jako że tej zgodnie z pomysłem miłościwie nam panujących kaczorów muszą poddać się między innymi… dziennikarze

Uxbridge
    Członek

Wg. wielu interpretacji obowiązującego prawa, dziennikarzem jest również każdy kto publikuje w publicznym medium. Czyli my tutaj wszyscy.

v-tec
    Członek

W takim razie każdy kto napisał list do gazety a ona go wydrukowała także musiałby nazywać się dziennikarzem bo przecież opublikował w mediach 🙂
    Ale nieważne.

fatamorgana
    Participant

Nie, nie każdy V-tec. Trzeba mieć kontrakt na wykonywanie zleceń dziennikarskich oraz legitymację prasową.
    Dziennikarze dzielą się na: zawodowych i okazjonalnych, oraz….paparazzich 😆 😆 😆
    Interpretacja dotyczy bardziej naruszeń prawa prasowego, gdy mamy do czynienia z publikacja prasowo-medialną (w tym internetową) a za taką uchodzi właśnie również napisanie tekstu przez kogoś, kto z dziennikarstwem nie ma nic wspólnego.
    W Polsce niestety na wiele rzeczy nie ma jasnych zapisów, za to problemów z mediami i tzw. dziennikarzami nie brakuje… 😕

v-tec
    Członek

No przecież wiem, komentowałem tylko w ironiczny sposób stwierdzenie Uxbridga jakobyśmy wszyscy byli dziennikarzami.

fatamorgana
    Participant

Ano tak, zapomniałem że Wy się obaj nie spieracie, lecz się komentujecie.. 😆 🙂 😀 8) 😉

GAWEL
    Participant

Dla kazdego maly test – zrob to sam- …
    http://lavira.pl/lustracja
    jakie wyniki… 👿 …. 😆

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.