Strona główna Działy Hyde Park Co czasami powoduje uroda Polek?

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    jacek-jestem
    Participant

Była ankieta i wynik był taki że ponad połowa polskich dzieci w angielskich szkołach ma lub miała problemy spowodowane swoim pochodzeniem. Ogólnie byli lub są gnębieni….
    Mnie takie coś ominęło, ale i tak da się wyczuć, że inaczej mnie traktują niż swoich. Nie wiem czy to dlatego, że jestem z Polski czy może moje zachowanie czy mentalność….
    Ale mam kilku kolegów i są całkiem spoko. Niestety koleżanek nie mam, a przyczyna jest taka jak opisane powyżej….
    Jednak nie można brać wszystkich do jednego worka. Są fajni i mniej fajni angole – tak samo jak polacy 🙄

100%polak
    Participant

Nie tylko polek..
    W londyńskim biurze imigracyjnym wybuchł skandal po tym ,jak wizy dostawały w pierwszej kolejności ładne ( i z dużymi biustami) Argentyńki i Brazylijki, a zdjęcia brzydkich kobiet zostały wyjęte z podań i umieszczone na tablicy znajdującej sie na zapleczu.Tablica ta miała napis – "Te kobiety nigdy nie dostaną wizy" (oraz inne dopiski)
    Jak mówili starożytni Grecy: piękni – mądrzy- dobrzy

siwyrb
    Członek

U mnie to sa w wiekszosci tepe i duuuuuuze Angielki. JA nie przepadam za wiekszymi od siebie. he he
    😀

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.