Strona główna Działy Hyde Park Co tu jest takiego samego jak w Polsce?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    fatamorgana
    Participant

No to dołoże kolejny kamyczek.
    Brudne i zaśmiecone targowiska (Sunday Markety itp.), oraz syf w miejscach gdzie sprzedaje się mięso z prywatnego uboju.
    Oczywiście nie wszędzie, ale bywa nie raz tak, że nasz Sanepid chyba by pozamykał w diabły te ich budki…

Budki, czyli tak jak napisał V-tec owe przydrożne bary, to tez swoją drogą przykład na badziewność rzeczywistości sanitarnej w tym kraju.
    W Polsce tymczasem w ramach dostosowywania do wymogów unijnych musiały być niejedne firmy, ukarane, przerobione, na noiwo przystosowane itp.
    Tu wygląda czasami jakby Unia nie sięgała…
    😕 😛

idolPL
    Participant

A u nas jeśli karmienie, to wszędzie muszą być kafelki i bierząca woda:)
    Toż dzisiaj bardziej elegancko jest w polskiej oborze niż w połowie angielskich lokali… Toalety, to też często bomba bakteriologiczna 🙂

Marta Klecz
    Członek

Tu nie jest tak zle jak w Paryzu gdzie do kibla idziesz a tam dziura w ziemi…lejesz na takim basenik z dziura…hehe, w samym srodku miasta..przy katedrze Notre Dame 🙂
    To jest hardcor

HardcoR
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Marta wrote:

To jest hardcor

Chyba [b:48b9f38503]hardcore[/b:48b9f38503] – ja nie byłem w Paryżu i nie lubie tego miasta 😕

cheeky girl
    Participant

kiedy raz weszlam do takiego miesnego na Beestonie to mnie az odrzucilo od smrodu, nie mowiac o zakrwawionych, brudnych kurczakach w plastikowych miskach na oknie wystawowym!!!

co do toalet to moi znajomi Anglicy, ktorzy odwiedzili Polske robili zdjecia w polsckich toaletach bo tak byli nimi zachwyceni, szczegolnie ta na Wawelu w stylu retro 😉 no i oczywiscie szklane drzwi byly dla nich niesamowita atrakcja…bali sie ze ich ktos zobaczy przez matowe drzwi 😀 😀 😀

ewuski
    Participant

jedno jest tu na pewno takie same:

[b:7e29681d51]POLACY[/b:7e29681d51]

🙂

ale tych akurat sie spodziewalam, chociaz nie takie tabuny 😉

Kaliko
    Participant

ooooooo………co do dziurki w podlodze to i tutaj tez wygrano, kiedy weszlam do tzw zmodernizowanej toalety, swiezo po remoncie, jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy ku mojej radosci ukazal sie widok dla mnie jednoznacznie kojarzony z dziecinstwem wc na dworcach……ulepszona wersja dziury w podlodze……..(duzo podrozowalam) ale dawno nie spotkalam dziurki w podlodze ostatnio na wschodzie….no i na mazurach

idolPL
    Participant

A gdzie bywałaś na wschodzie???

hammer18
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    idolPL wrote:

A gdzie bywałaś na wschodzie???

przejscie graniczne Gronowo0 -Mamonowo 😀 😀 😀 tam sa takie dziurki

idolPL
    Participant

Ja w maju byłem w Moskwie i na północy na wysokości Archangielska, tylko trochę bliżej Uralu… 🙂

fatamorgana
    Participant

To fajnie, ale….(wiesz co)…przynajmniej rozwiń w nawiązaniu do tematu przewodniego, co tam widziałeś, a co tu jest, a było w Polsce.
    Bedzie ciekawiej jak włączymy w to jeszcze Wschód… 😉

ColumbijczyK
    Participant

co jest takiego samego jak w Polsce a moze kto jest.,?
    1.Wredni rodacy
    2. Bardzo wredni rodacy
    3. bardzo bardzo wredni rodacy…zapetlam sie.?
    4. Nie ma sensu pisac przeciez kazdy wiec co bym napisal;P
    5. aaa wazne oprocz wrednych rodakow to jeszcze bardzo wazna spRawa a mianowicie garaze maja tak samo ciasne jak w polsce.

fatamorgana
    Participant

Hammer napisałby: Nasi wredni Polacy i..ich wredni Polacy (w odniesieniu do mojego posta o wredności…:lol:)

Kmycic
    Participant

To moze ja cos wrzuce: McDonald’s 😀

ColumbijczyK
    Participant

Kmycic wrote:

To moze ja cos wrzuce: McDonald’s 😀

eeee nie ma tortilli wiec odpada;P

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.