Strona główna Działy Prawo Pytanie o working tax credit

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Gentelman76
    Participant

Czesc, pisze na tym forum pierwszy raz, zarejestrowalem sie, bo znlazlem tu cieawe i rzeczowe wypowiedzi. Pytam w sprawie working tax credit, bo nurtuje mnie taki problem:
    w ubieglym roku podatkowym otrzymywalem WTC, tu mam jasnosc, bo moj roczny income wyniosl brutto ok. GPB 8000. W tym roku rowniez otrzymuje WTC, co prawda obnizony, ale z tego co czytalem, nie powinienem W OGOLE go otrzymywac, bo zadeklarowalem na b.r. podatkowy GBP 15.000, a potem GBP 17.000, a oni potwierdzili dwukrotnie, ze sie nalezy. Czy zatem nie powinienemsie obawiac, ze obudze sie z reka w nocniku i kaza mi nagle wszystko oddawac? Przyjemnie jest dostawac kase, ale jej zwrotu nie wciagnalem, poki co, na liste wydatkow…

7sisters
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Gentelman76 wrote:

Czesc, pisze na tym forum pierwszy raz, zarejestrowalem sie, bo znlazlem tu cieawe i rzeczowe wypowiedzi. Pytam w sprawie working tax credit, bo nurtuje mnie taki problem:
    w ubieglym roku podatkowym otrzymywalem WTC, tu mam jasnosc, bo moj roczny income wyniosl brutto ok. GPB 8000. W tym roku rowniez otrzymuje WTC, co prawda obnizony, ale z tego co czytalem, nie powinienem W OGOLE go otrzymywac, bo zadeklarowalem na b.r. podatkowy GBP 15.000, a potem GBP 17.000, a oni potwierdzili dwukrotnie, ze sie nalezy. Czy zatem nie powinienemsie obawiac, ze obudze sie z reka w nocniku i kaza mi nagle wszystko oddawac? Przyjemnie jest dostawac kase, ale jej zwrotu nie wciagnalem, poki co, na liste wydatkow…

Ten temat byl juz walkowany na wszystkie strony. Zobacz sobie na decyzje z IR ktora nazywa sie Tax Credit Award. Jezeli widnieja na niej poprawne dane, tj. zgadza sie wysokosc zarobkow, ilosc dzieci i godzin pracy, mozesz zapomniej o jakimkolwiek zwracaniu pieniedzy. Od wyliczenia ile masz dostawac nie jestes Ty ale IR i jak IR sie rabnie w wyliczeniach to tylko ich problem.

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.