Strona główna Działy Hyde Park Zielona wstazka – popierasz?

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #12803
  fairy
  Participant

  Prosze o wpisy osob, ktore popieraja wstrzymanie budowy Via Baltica Expressway i uratowanie Doliny Rospudy od zaglady. Moze taka mini petycja pomoze w walce naszym rodakom w kraju. Mimo, iz jestesmy tu, nie pozostawajmy obojetni na piekno naszej polskij przyrody.
  Pozwole sobie jako pierwsza wyrazic moj glos poparcia ekologom.
  Pozdrawiam.

  #62858
  v-tec
  Członek

  Już jest wątek na ten temat, a co do istoty sprawy to nie wypowiadam się bo nie znam szczegółów, ochrona przyrody – tak, ale z 2giej strony Polska nie może pozostawać skansenem Europy pozbawionym dróg. We wszystkich krajach jest przyroda i jakoś mają drogi i autostrady czyli można to pogodzić.

  #62872
  Anonim
  Gość

  nie proponuje zostac pomiedzy radio maryja a bracia kaczynscy jakis 19 wiek .

  #63227
  ewuski
  Participant

  nic nie stoi na pzeszkodzie v-tec, zebys poznal szczegoly, zreszta ten watek juz zdaje sie znasz: http://www.leeds.pl/forum/viewtopic.php?t=2790

  jakos uk nie jest skansenem europy, autostrady smigaja w kazda strone, ale nikomu nie przyszlo do glowy budowac drog przez lake district albo yorkshire dales…

  tylko u nas przyrode traktuje sie jak przeszkode w postepie. dlaczego ludzie tak sie uparli, zeby niszczyc akurat te kilka procent naszego kraju?
  gdzie indziej nie ma miejsca na 'rozwoj’?

  ludzie, nie badzcie smieszni

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.