Strona główna Działy Hobby Problem z instalacja WinXP

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    KrzysiekzSiedlec
    Participant

Witam. A ja od tygodnia mam problem z instalacja Windowsa na swoim kompie wszysko wyglada normalnie czyli format dysku pod DOSem a potem instalacja tyle ze zadna plyta niechce sie zaBOOTOwac probowalem na kilku plytkach ale nicccccccccccccccccccccccccccccccc. Pliki bootowalne tez nie odpalaja juz zabraklo mi pomyslow jak go uruchomic. Ustawienia biosu nastawione na start z CDROM. Moze mi ktos poradzi co zrobic z tym fantem 😆

Amstaff
    Participant

Ciężko tak jak się tego nie widzi. Niewiem czy są jakieś komunikaty. Może bios się wysypał ….. może źle podpięte kable …. Spróbuj z flashem biosa i boot z A:/.

Pozdrawiam

Robson
    Członek

Witam
    Może napisz w jaki sposó robisz ten format pod DOS’em? Wszystko można zrobić z płyty instalacyjen Windows, czyli formatowanie a potem instalacja. Prosze napisać dokładnie krok po kroku co robisz bo podałeś za mało danych.
    Czy płyty instalacyjne działają na innym koputerze? Jeśli masz taki program jak Nero to jeśli włożysz płyte do napędu, to kliknij informacje o płycie. Powinno pisać, że płyta jest boot
    A na początek. to wyłącz komputer i porozłączaj dyski, powyciągaj pamięci i inne karty. Przedmuchaj, oczyść z kurzu, i poskładaj wszystko dokładnie dociskjąc taśmy.

KrzysiekzSiedlec
    Participant

Już naprawiłem kompa, zainstalowałem Angielskiego windowsa i wszystko śmiga.

dafunkonline
    Participant

prawdopodobnie nawet hiszpański teĹź by przeszedł…
    nie wspominając o cyrylicy w ruskim IE 😀

troszkę te objawy.. enigmatyczne 😀
    więc tak na serio to mogło być wsjo z tym kompem

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.