Strona główna Działy Praca Praca w budownictwie: potrzebne informacje (karta cscs/cpcs)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
    Ivan
    Participant

eee tam,bardziej lipeczka,bo wielu bledow nie da sie zrobic 😀

jackyl
    Participant

co, Baggins nie da rady zrobic?? 🙂

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Malgon wrote:

Podobno nie mozna tego nie zdac.
    U mnie na budowie jednak – jeden Project Manager(!!) oblal 😯

Całkiem możliwe, bo też kart CSCS jest sporo rodzajów i tylko basic ma takie same rodzaje "trudnych pytań".
    Jednak pozostałe karty sa już podzielone wg. specjalizacji i wymagają dodatkowej wiedzy.
    Najtrudniejsze ma zdaje się Site manager, bo jest odpowiedzialny za całość zdarzeń i ludzi na placu budowy.
    Im wyższa pozycja, tym większe wymogi i zakres wiedzy jaki trzeba mieć w głowie.

Baggins
    Participant

ano, podstawy z ”health & safety” to jakies 10 dzialow po okolo 22/23 pytania kazdy. ”supervisor” np ma dodatkowe ponad 100 pytan – i tu juz sa rzeczy bardziej sprecyzowane. potem jak fata mowi: specjalizacje itp.
    mysle jednak ze site manager nie przekracza 500 pytan. jednak fakt, ze gdy test taki zdaje sie w ojczystym jezyku – nie zdac go to lekka lipa. ale w budownictwie tutaj spotkac mozna naprawde wielu ”fachowcow” (szczegolnie tak zwani consulting engineers czesto wykazuja sie brakiem elementarnej wiedzy) dlatego nie nalezy sie dziwic ze ktos nie zdal.

Niezbedny
    Członek

Cze. Czy ktos moglby podac namiary na agencje o profilu budowlanym, lub tez moze ktos slyszal o pracy dla budowlanca z doswiadczeniem, potrafiacego wykonac kazda prace budowlana. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Da
    Participant

Home

na miary gdzie, na jakie agencje….może w Szkocji? proszę byc bardziej precyzyjnym, bo to może pomóc innym Tobie pomóc;)

bogactwo internetu, sam zacznij szukac przez neta:)

hans
    Participant

Rullion na eastgate niedaleko argosa

Niezbedny
    Członek

Praca w w Leeds lub okolicach

p
    Członek

na miary gdzie, na jakie agencje….może w Szkocji?
    no pewnie ktoś na forum Leeds pyta o agencje z Szkocji, może z Kanady? 😆

Da
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Niezbedny wrote:

Praca w w Leeds lub okolicach

hays recruitment w leeds, dobrze placa podobno ludziom od kafelek

Niezbedny
    Członek

Da czy moglbys podac adres tej agencji.
    Dziekuje

Da
    Participant

Niezbedny wrote:

Da czy moglbys podac adres tej agencji.
    Dziekuje

wpisz w google – hays leeds

wioslarz
    Członek

Witam wszystkich.Mam pytanie niezwykle wazne dla mnie,chodzi mianowicie o wyrobienie sobie licencji budowlanej.Mam okazje dostac sie do firmy robiacej remonty i nie tylko,ale zeby tam pracowac potrzebny mi kartonik.Jezeli ktos wie jak to wyrobic,ile kosztuje i jak dlugo to trwa to prosze o odpowiedz,-bardzo goni mnie czas wiec pomozcie jak najszybciej
    Pozdrawiam i dzieki za pomoc

makax
    Participant

idziesz ze zdjęciem i paszportem do Inland Revenue i jak maja dobry humor to zalatwią od ręki,jak nie to Cie umowia na inny termin
    nic nie płacisz,tylko później NIN co kwartał.. zreszta zależy jaką opcje wybierzesz… mówie tu o karcie CIS – chyba o to Ci chodzi??

kniazio
    Participant

nie ma juz takiej formy rejestracji, od bodajże od kwietnia 2007 wycofano ta forme rejestracji i wprowadzono numer UTR, wydaje mi sie, ze chodzi tutaj o cscs(Construction Skills Certification Scheme), gdyz wiele firm nie przyjmuje do pracy bez zdanego egzaminu cscs,

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.