Strona główna Działy Hyde Park ZUS Cie znajdzie

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    dafunkonline
    Participant

oczywiście, ze sie wypowiedziałem… ale troszkę ubogo i jakos mnie temat nie zaineteresował (bo mi sie nie chciało czytać po prostu) .. zauważyłem ziomka (choć miał do mnie pretensje, ze ja dla niego taki ziomek jak…) i chciałem się dowiedzieć kto to ten dawny przyjaciel Ryśka

Kaliko
    Participant

Ja nie mialam z nikim na pienku i nie sadze bym mogla miec 🙂 Fata… czasami zbyt powaznie podchodzi do tematu, zbyt emocjonalnie ale i dobrze bo przeciez nadaje temu forum jakiegos kolorytu. No i troche mnie sie zniklo ale wszystko do nadrobienia:) Pozdro

dafunkonline
    Participant

Kaliko
    sądząc po nicku i avatarze powinnaś być mocną i barwną oprawą tego forum 😀

fatamorgana
    Participant

"Nic nie boli tak jak życie"- Budka Suflera
    "Nikt tak nie kocha jak Dafunk…"- Fata cholera! 😆 🙂 😉

Kaliko
    Participant

Dzieki za komplement, milusko mi, ale chwilowo zajmuje mnie poszukiwanie meza czas juz chyba na mnie przyszedl potem skompletowanie gromadki czyli wzbogacenie sie o syna bo corke juz mam zdobycie domu na wlasnosc, a weekendy chronienie buzki przed obiciem przez krewkie angielskie panny:)
    Fata… kochanie zycie to choroba przenoszona droga plciowa z tego co sie orietuje przechodzi bezobjawowo, mija calkiem szybko i lekarstwa na nie skutecznego nie wynaleziono -za wyjatkiem calkowitej eliminacji:)

fatamorgana
    Participant

No to szczerze życzę Kaliko powodzenia w poszukiwaniu tej drugiej połówki. 🙂 🙂 🙂

v-tec
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Kaliko wrote:

… a weekendy chronienie buzki przed obiciem przez krewkie angielskie panny:)

❓ 😯 😕

Kaliko
    Participant

V-tec pracuje jako ochroniarz w dyskotekach, wiec znajac krewkie nastawienie dziewczyn do szybkiego rozwiazywania konfliktow recznie mam co robic,musze czasami niestety zainterweniowac i grzecznie poprosic o opuszczenia lokalu jak sie nie da grzecznie (verbalnie znaczy sie)musze uzyc tak zwanej perswazji recznej.

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.