Strona główna Działy Hobby Rozpoczynamy cykliczne wyjazdy krajoznawcze! (2007)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 76)
  • Autor
    Wpisy
    koukla
    Participant

To jakie sa plany na niedzielna wycieczke? Co zwiedzamy?

idolPL
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ColumbijczyK wrote:

fatamorgana wrote:

A już podejrzewałem, że mieszkasz na Armley… 😆 😆 😉
    (Malgon i Baggins wiedzą o co chodzi). 🙂

heheh, ja chyba wiem o co chodzi, ale tu nie chodzi o latajace kamienie rzucane ”przypadkowo” przez ”przypadkowych” przechodniow;p[/quote]

Columbijczyk, trik polega na tym , że u nas całe Armley rozkopane;)

ColumbijczyK
    Participant

idolPL wrote:

ColumbijczyK wrote:

fatamorgana wrote:

A już podejrzewałem, że mieszkasz na Armley… 😆 😆 😉
    (Malgon i Baggins wiedzą o co chodzi). 🙂

heheh, ja chyba wiem o co chodzi, ale tu nie chodzi o latajace kamienie rzucane ”przypadkowo” przez ”przypadkowych” przechodniow;p[/quote]

Columbijczyk, trik polega na tym , że u nas całe Armley rozkopane;)[/quote]

a to prawda niestety mialem przyjemnosc jezdzic po Armley, ale i szczescie bo kamieniem nie oberwalem;p

fatamorgana
    Participant

Wracamy do tematu:

Plany na jutro:
    Lista chętnych.
    -Aga77
    -Andrzej
    -Hardcor +żona
    -Fata

Koukla (plus chłopak…dobrze myślę?)
    Możliwe że jeszcze pojedzie Andrzej (będę wiedział za parę godzin).
    Razem: 7 osób na pewno +1.

Trasa: Ciąg dalszy wybrzeża wschodniego.
    Robin Hood Bay, Ravenscar, Filey, Bempton Cliffs, Flamborough Head, Bridlington. Kawał zwiedzania.
    Koniecznie weźcie cos "na głowę" bo nas chyba znowu wywieje.

Proponuję wyjazd o 7:30
    Punt zbiorczy jak poprzednio:
    1. przystanek za dworcem autokarowym (National Express) w Leeds, na New York Street (pod mini kasynem ),
    2. stacja benzynowa ASDA na Killingbeck (obok B&Q przy York Rd.)

Jak ktoś nie jedzie natychmiast proszę potwierdzić, (tak samo jak ktoś jeszcze chce jechać!).
    🙂

Malgon
    Participant

zostawcie cos na POZNIEJ 🙁 nie jedzcie z za duzo miejsc odrazu bo potem nikt nie bedzie chcial jezdzic 😉
    powtorze sie my baaaaardzo chetnie ale od kwietnia.

ColumbijczyK
    Participant

no trasa swietna naprawde kawal zwiedzania powodzenia i oby was tam nie wywialo za bardzo, bo juz dzis wiatr pokazal swoje mozliwosci w miescie, a na wybrzerzu to napewno juz pokaze pazurki. jak mozecie wklejcie pozniej kilka zdjec zeby zobaczyc co sie stracilo lub w inny sposob co jest warte do obejrzenia w przyszlosci 8)

magda_w
    Participant

A o mnie zapomniales… tez sie zglaszalam .. oj..nie wybacze Ci tego… chyba ze mnie dopiszesz do tej listy, to w tedy nie ma o czym mowic..

magda_w
    Participant

7.30 wyjazd… niestety nie mam sie czym dostac tak wczesnie do Leeds(o ile bym sie zalapala do Waszej grupki wycieczkowiczow), w sobote juz predzej, no ale coz, zycze milego zwiedzania:) Fata pisz mnie na nastepna wyprawe:)

Agnieszka_77
    Participant

ja tez nie dam rady na 7.30 :(….

magda cho na piwo!

fatamorgana
    Participant

Przepraszam Magda, wpisywałem Cię oczywiście, ale cuś mi się skasowało…
    Tak przy okazji, to na przyszłość, lepiej dzwońcie i SMSujcie bo tak z dnia nadzień nie mam bardzo jak zmieniać planów i wszystkich na nowo obdzwaniać.
    Dzisiaj byłem pół dnia na imprezie więc nie miałem jak do was podzwonić, a wypowiedzi na forum nie byłem w stanie śledzić na bieżąco… No a tu widzę, że AGA 77 nie może dojechac, zaś Magda chyba zapomina, że znowu przeciez jedziemy przez Tadcaster, bo droga na wschodnie wybrzeże jest z reguły ta przez York. 🙂
    Dostałem SMS od Koukli i Hardcora, więc o nich wiem szybko że jadą.
    Natomiast do reszty nie mam wyboru i muszę dzwonić rano!!!

Nie pisali SMS-a to będą mieli pobudkę… 😆

idolPL
    Participant

No to kładę się w fotelu, bo o 4tej Robert miażdży w F1:) Oby z tą pogodą szopek nie było 🙂

fatamorgana
    Participant

Roberta niestety zmiażdżyła skrzynia biegów, zaś nas…pogoda. Nie sugerujcie się tym czystym niebem teraz o 6:00 i 7:00 Ten ładny wał chmur od północy idzie na wybrzeże…
    Odwołaliśmy wyjazd, bo:
    1. temperatura odczuwalna nad morzem= 1st. C (bagatela!)
    2. od 10:00 ma znowu padać przez resztę dnia
    3. cały czas ma być piździawa…
    No więc to nie ma sensu bo zamiast się napawać pięknem okolicy będziemy trzymać się za uszy…i kaptur. 😕 🙁 🙁 😡 😥
    Czyli z komtemplacji nici.
    Do zobaczenia nastepnym razem.
    Dam oczywiscie znać co i kiedy.
    Anielka -wyzdrowiej. 🙂

idolPL
    Participant

11.48 Budzi mnie ostre słońce atakujące moją twarz… 🙂
    11.54 Grad sypie tak, że ledwo widzę… 🙁
    12.00 Przestało… 🙂
    12.06 Śnieg… 🙁
    12.15 Słońce wyszło… 😀
    Tak to tylko w Erze… i w Anglii:)

Ładne huśtawki nastrojów;)

magda_w
    Participant

[/quote] ja tez nie dam rady na 7.30 ….

magda cho na piwo![/quote]

Nie ma sprawy.. z mila checia:)

fazia
    Participant

Juz nie moge sie doczekac , wiec kiedy planujecie pierwsza wycieczke krajoznawcza? chcialabym do Was dolaczyc , mam samochod ze spora paka wiec spokojnie wejdzie 10 osob 😆

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 76)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.