Strona główna Działy Hobby Rozpoczynamy cykliczne wyjazdy krajoznawcze! (2007)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 136)
  • Autor
    Wpisy
    magda_w
    Participant

Wyglada na to Fata, ze niedlugo bedziesz musial zrobic uprawnienia na autobus:D:D:D wtedy nie bedzie problemu…pozdrawiam

AsiaM
    Participant

Jako nowicjusz na forum (obawiam sie ze spozniony…) mam pytanie, czy jest szansa, ze na niedzielny wyjazd "zmieszcza" sie jeszcze 3 osoby?
    Pozdrawiam,
    AsiaM

fatamorgana
    Participant

😯 😯
    Autobusem jeszcze nie dysponujemy! 😆
    Szansa jest, ale taka jak to, że przywieziecie moje ulubione precle z gliwickiego rynku… 😆 😉
    Pierwszeństwo dajemy forumowiczom (aktywnym!), potem ich najbliższemu towarzystwu, a potem nowym.
    Wszystko tak naprawdę zależy jednak od miejsc i ich dostepu, a z tym już krucho. Ponieważ jednak różnie w życiu bywa, więc sprawdź pod koniec tygodnia, jak będzie w osobnym temacie pełna lista uczestników. Byc może ktoś zrezygnuje. Choć widząc dotychczasowe wyjazdy, mało kto do tego dopuszcza… 🙂 😉

Pozdrawiam i zapraszam do uczestnictwa (zarówno w forum jak i w wyjazdach). 🙂

Agnieszka_77
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

😯 😯
    Szansa jest, ale taka jak to, że przywieziecie moje ulubione precle z gliwickiego rynku… 😆 😉

uwazaj o co prosisz :):):)…jade w niedziele do polski…

ewuski
    Participant

fata, a co Ty tak dzielisz ludzi??
    to jakies przywileje za bycie forumowiczem i to na dodatek aktywnym rozdajesz? 😯
    ile trzeba napisac postow, zeby zalapac sie do tych aktywnych? i czyja to wina, ze ktos przyjezdza dopiero teraz albo dopiero teraz towarzystwa szuka a nie wczesniej? i dlaczego to ma kogos dyskwalifikowac??

mysle, ze o niebo fajniejszym kompanem jest 'nowy’ zapaleniec niz 'stary’ niedzielny turysta. chociaz zawsze jest szansa, ze ci ostatni tez wyjda na ludzi 😀

z tego co pamietam, to na ostatniej liscie bylo 16 osob i 4 samochody? wiec powinny sie jeszcze 4 osoby bez problemu wcisnac? czy tak?

fatamorgana
    Participant

Powoli…co się tak pieklisz?
    Nikt nikogo nie dzieli.
    [b:583844968e]Skąd wiesz, czy ktoś wcześniej nie zgłosił chęci wyjazdu, ale nie ma tego na forum?[/b:583844968e] Dopisuję uczestników do listy wg. określonego porządku i dobrze, bo wtedy nie będzie zamieszania kto miał jechać, a kto nie pojechał. Poza tym, nie chodzi przecież o to, aby nazbierać ludzi "jak leci" do tych aut. Mam określony priorytet i sa nim ludzie związani z tym forum, ponieważ są to wyjazdy "forumowe". Nie będę znów pisał kto dalej, bo juz to zrobiłem.
    Chyba jasne jest, że nie chcę komuś naobiecywac że pojedzie, a potem zmieniać wszystko???

Ewa, za szybko piszesz…
    "Ekipa Leeds.pl" , to właśnie skrót od grupy forumowej…czyli: "tylko użytkowników forum"… 😆 Sądziłem, że to oczywiste.
    😀
    Mam nadzieję, że jak ktoś ma jakieś uwagi czy "ale" to nie będzie omawiał tutaj takich spraw, lecz napisze na priva, ponieważ TU się chyba sprzeczać nie będziemy o detale… Dzieki.

Powoli kolejni ludzie będą dołączać do ekipy, w miare mozliwości, więc bez obaw. Wszyscy naraz nie pojadą, ale przecież wyraźnie powiedziałem na początku, że wyjazdów będzie duzo, więc na pewno niejeden jeszcze dołączy.
    Poza tym, w każdym wyjeździe biorą udział również nowi, więc proszę nie narzekać. Wszystkim nie dogodzę.

Malgon
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

…..Ponieważ jednak różnie w życiu bywa, więc sprawdź pod koniec tygodnia, jak będzie w osobnym temacie pełna lista uczestników. Byc może ktoś zrezygnuje…….

No roznie to fakt 🙁
    Zmuszona jestem odwolac nasza obecnosc. Obowiazki uniemozliwily wyjazd. Miejsca nasze zatem sa wolne. Oglaszam przetarg hehehe 🙂

Bawcie sie dobrze! Cheeky – nie utop sie 😉

Till next time,,, 😥

fatamorgana
    Participant

😯 😯 😯 Bez Was????????????????
    😥 😥 😥 😥 😥 😥
    Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

ewuski
    Participant

[quote:f1d89cd538]Pierwszeństwo dajemy forumowiczom (aktywnym!), potem ich najbliższemu towarzystwu, a potem nowym. [/quote]

Twoja wypowiedz brzmi, jakbys dzielil. skoro nie dzielisz, to rozsadniej formuluj zdania prosze. nie pierwszy raz Ci sie to zdarza. wystarczyloby chyba napisac, ze lista juz pelna?

pozdrawiam, do zobaczenia juz za pare dni (ach… byle tylko wiory nie polecialy…) 🙂

AsiaM
    Participant

Hmm, nie chcialam byc powodem tak ostrej wymiany zdan… chcialam tylko sprawdzic czy sie jeszcze zalapiemy 🙂 I widze, ze jakies miejsca sie zwolnily, wiec mam nadzieje ze jest szansa…
    Pozdrawiam,
    AsiaM

fatamorgana
    Participant

Nie przejmuj się Asia….
    Ewa musi pomarudzić i znaleźć sobie "coś". 😆 😆 😆
    Jezu, jak ja bym się zajmował takimi szczególikami, zamiast cieszyć się,
    że coś w ogóle jest, to nie byłoby tych wyjazdów i tyle! 😆 😆 😆

Ewa, czym sa te wyjazdy? Jak myślisz: dzieleniem ludzi czy ich łączeniem??? Odpowiedź jest oczywista, więc nie prowadźmy pustych dyskusji o sprawach oczywistych prosze…
    [b:2d73506c51]Starajmy się widzieć pozytywy a nie wynajdywać rzekome negatywy…[/b:2d73506c51] 🙂
    Warto mieć taką cechę jak skupianie sie wyłącznie na priorytetach i celu, a nie na szczególikach nie mających znaczenia dla całości.
    Poza tym każdy organizator musi miec jakies kryteria.
    Mnie nie chodzi o zbieranie ludzi na siłę, po to by sztucznie nabijac frekwencję.
    Szkoda tylko, że zapominamy o mojej prośbie, żeby mając "ale" nie zaśmiecać tu tego tematu ale pisać na priva…
    Chodzi o to, aby zbędne "duperele" nie zawracały nam spojrzenia na cel jakim jest wspólne poznawanie Anglii północnej oraz integracja.
    Na tym proponuję zakończyc dyskusje a powrócić na stałe do tematu samych wyjazdów…

Pozdrawiam.

jacek-jestem
    Participant

Dobrze powiedziane
    Skupmy sie na priorytetach i dążmy do celu.

PEACE 😆

ewuski
    Participant

oj fata, zeby ludzie wiedzieli jak ty mi marudzisz czasem prywatnie… 🙂

a jak na razie sam drazysz temat i zasmiecasz, rozpisujac sie tutaj zamiast docenic, ze poszlam na kompromis, o ktorym przycztales NA PRIVA 🙁

frekwencji nie mozesz 'sztucznie’ nabic, bo ona i tak zalezy od liczby samochodow, nikt na piechote nie pobiegnie
    kryteria kryteriami, ale o doborze ludzi mozna taktowniej pisac.

wlasnie Asia, nie przejmuj sie, to tylko tak wyglada strasznie 😀

to co z tym skladem wycieczki? jest juz ktos do regulacji ruchu? 🙂

fatamorgana
    Participant

Mam nadzieję, że nikt nie będzie już szukał dziury w całym. Albo mówimy o wyjazdach, albo zakładamy nowy temat o narzekaniu…

Skupmy sie teraz na jednym temacie.
    Zbliża się kolejny wyjazd.
    Tym razem jednak mamy Bank Holiday w poniedziałek 7 maja.
    Proponuje tym razem dłuzszy wyjazd -na dwa dni: 6-7.05
    Do wyboru: Lake District, albo Northumberland, czyli kraina lasów (w końcu jakieś prawdziwe lasy!), jezior, łagodnych gór i…wspaniałych zamków niemal na plaży.
    Zapowiadam podwójną moc atrakcji…
    Sprawa kolejna: schroniska bedą oblegane, ale da się coś znaleźć, tylko że może choć część pojedzie pod namiot? W końcu wiosna w pełni…
    Kto się pisze???
    🙂 😀 😀

Marta Klecz
    Członek

Ostanio dostalam speeding ticket w Cumbrii wiec radze uwazac i zerkac na speedomierz co rusz……
    Ale Fata i tak nie speeduje wiec moze dla innych taka mala rada….

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 136)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.