Strona główna Działy Hobby WiFI

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
    kdssi648
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    KrzysiekzSiedlec wrote:

Witam. W niedzielé rozmawialem z ziomkiem który radosnym tonem oswiadczl ze w Leeds jest ogólnodostépne WIFI i wystarczy tylko karta do odbioru WiFi i juz smigamy na necie 😀 za darmo0che. Postanowilem to sprawdzic , pozyczylem kompa od kolezanki i wlaczylem WiFi na jej laptopie iiiiiiiii nic…. nie wykry pomimo ze mieszkam blisko centrum 😥 Wiec jak to jest z tym WiFi w Leeds jest czy niema a jak jest to jak sie zalogowac czy inaczej piszac podlaczyc? Jestem tym osobiscie zainteresowany .Za wszelkie info na ten temat dziekuje z gory.. 🙂

w LEEDS istnieje internet poprzez wifi ale jest on platny
    oplaca sie tylko osobom ktore nie korzystaja z internetu wiecej jak 2h dziennie bo oplata abonamentowa wynosi ok 30 funtow mies i jest to przydzial godzin [miesieczny]

Ja korzystam duzo wiecej czasami wiec zrezygnowalem z tej opcji. BT ja oferuje jak i wiele innych firm.
    tutaj masz link:
    http://www.btopenzone.com/

dafunkonline
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    hammer18 wrote:

dzwonilem do NTLa i spytalem sie ich jak to wyglada jesli nie sa wstanie dostarczyc mi neta jesli sie przeprowadze to powiedzieli ze automatycznie zrywa sie umowe bez zadnych kosztow, bt wiadomo poki co bedzie walczyc o kase za zerwanie umowy(tzn jeszcze nie zerwalem)

z NTL’em jest gładko, nawet nie sprawdzają czy rzeczywiście się przeprowadziłeś pod wskazany adres

najlepiej podać oakham mew LS9
    tam NTL nie dochodzi

tonieja
    Członek
Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.