Strona główna Działy Hyde Park Numery telefonów komórkowych

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    jaandona
    Participant

Czy może ktoś wie jak rozpoznać numer np. oragne, o2 itd. Pozdrawiam

fatamorgana
    Participant

Ciekawe.
    Myslę, że najlepiej zapytać operatora (przez maila), lub w salonie (dobrym salonie).

Prekursor
    Członek

Niestety lub na szczescie w UK ten sam numer telefonu moze byc uzywany w kazdej sieci.Wiec jesli chodzi o jakies numery zaczynajace sie od pewnego ciagu liczb nie dojdziemy czy operatorem jest pomarancza czy moze szkop 8)

v-tec
    Członek

Bardzo ogólnie można stwierdzić że 077 to vodafone, 078 – O2 i orange, 079 – t-mobile i virgin
    ale mogą być wyjątki między innymi dlatego że abonenci mogą przenosić swoje numery do innej sieci.

Malgon
    Participant

Bez przenoszenia mam 077 w O2 wiec cala teorie w leb bierze !! 😉

Sandgirl
    Członek

Ja tez mam 077 w O2…

leila
    Participant

A mój chłopak 079, też O2…

v-tec
    Członek

Moja teoria upadła więc definitywnie, aczkolwiek uprzedzałem że to tylko bardzo ogólny guide… 8)

akukain
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    v-tec wrote:

Bardzo ogólnie można stwierdzić że 077 to vodafone, 078 – O2 i orange, 079 – t-mobile i virgin
    ale mogą być wyjątki między innymi dlatego że abonenci mogą przenosić swoje numery do innej sieci.

e tam ja tez mam 077 i 02 i nie przenosilam numeru 😉

jaandona
    Participant

Rzeczywiście nie jest to łatwe, tak jak w naszym kraju. Dlaczego zapytałem. W weekendy mam za darmo dzwonienie do O2 ale okazuje się to trochę dziwne. Skąd mam wiedzieć ze ten czy ten numer to O2. Tak czy owak dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

CoXo
    Participant

A wlasnie ze jest latwe i to bardzo, tylko trzeba google uzyc… 😀
    http://mnnc.net/
    W moim przypadku i paru innych dziala.
    Pozdrawiam

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.