Strona główna Działy Hyde Park stacjonarny telefon

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    bzyku21
    Participant

mam pytanie,chce kupic sobie telefon, chcialbym zapytac czy jest taka sama koncowka jak u nas sa w telekomunikacji pl bo chodzi mi o to czy bedzie dzialal w pl bo niewiem czy jest sens kupowac??(dzieki z gory)

hammer18
    Participant

❓ ❓ ❓ ❓ ❓ 😯

Amstaff
    Participant

Wejscie w telefonie jest takie samo czyli RJ 11. Jak by nie bylo w zestawie kabla z końcówką RJ11 mozesz dokupić w polsce.

bzyku21
    Participant

dziekuje 🙂 🙂 🙂

Gesiu
    Participant

moze ja bardzo dawno wyjechalem z polski ale z tego co pamietam to zupelnie inne sa gniazdka telefoniczne. W kazdym badz razie idzie bardzo latwo dostac odpowiednia przejsciowke wiec sie nie musisz zbytnio martwic i moze kupic telefon w Polsce.

Oto jak wyglada przejciowka:

[img:84d3f8f9ec]http://www.houseof220.com/images/uk.jpg[/img:84d3f8f9ec]

Amstaff
    Participant

Gesiu troszke pomyliles kontekst :)) On chce kupic telefon w UK i czy bedzie dzialal w polsce.

Pozdrawiam

v-tec
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Amstaff wrote:

Gesiu troszke pomyliles kontekst :)) On chce kupic telefon w UK i czy bedzie dzialal w polsce.

Od razu nie bedzie działał, ale zadziała jak się obetnie oryginalną wtyczkę BT i założy RJ tylko mały problem jest w tym że kabel ma 4 żyły i w UK wykorzystują wewnętrzną parę a w Europie zewnętrzną (oni zawsze muszą miec wszystko inaczej 🙂 ) dlatego trzeba trochę pokombinować w gniazdku tel. albo w telefonie.

Gesiu
    Participant

Ok przyznaje sie:) Nie doczytalem, ale nie zmienia to faktu ze i tak trzeba troche pokombinowac.

Amstaff
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

v-tec wrote:

Amstaff wrote:

Od razu nie bedzie działał, ale zadziała jak się obetnie oryginalną wtyczkę BT i założy RJ tylko mały problem jest w tym że kabel ma 4 żyły i w UK wykorzystują wewnętrzną parę a w Europie zewnętrzną (oni zawsze muszą miec wszystko inaczej 🙂 ) dlatego trzeba trochę pokombinować w gniazdku tel. albo w telefonie.[/quote]

Jak przerobilem wszystkie telefony w życiu to wiem ze RJ11 jest wpinany do telefonu wiec wystarczy wyrzucić kabel RJ11–>BT a podłączyć RJ11–>RJ11 😉

Sandgirl
    Członek

Jak sie ciesze ze wiem o czym mowicie :mrgreen:

bzyku21
    Participant

dzieki wam za informacje kupilem telefon w UK marki philips i zabralem do PL i dziala niemusialem zadnych koncowek szukac czy cos wszystko bylo juz w pudelku 😀 wielkie dzieki ze niemusialem wydac kasy na marne nieduzo ale zawsze cos 😀 pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzieki ❗ 🙂

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.