Strona główna Działy Hyde Park Odwołane loty z Liverpoolu

Wyświetlanych postów: 13 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    turpis
    Członek

Potrzebuje informacji na temat lotniska w Liverpoolu. Czy ktoś się orientuje czy wczoraj lub dzisiaj latały wreszcie samoloty do Polski?
    Miałem lecieć EasyJet’em do Krakowa we worek. Z powodu gęstej mgły lot został odwołany (nie zaproponowano nam nic innego- nie podstawiono innego samolotu z innego lotniska- Wizzair tak właśnie zrobił) udało mi się przebookować bilet dopiero na… sobotę (było to ostatnie już miejsce) 🙁 ale nie mam pewności czy samolot poleci.
    Podsumowując potrzebuje wszelkich informacji.

myduke
    Członek

Oho, ja rowniez juz sie niepokoje. Lot mam tak samo na sobote. Do tego pozno, pozno – 19.55…

v-tec
    Członek

Turpis aby uzyskać wiarygodne info proponuję ci zadzwonić do przewoźnika, raczej niż szukać na forum

Prekursor
    Członek

Shaman znikl i powstala mgla!

olnene
    Członek

http://www.liverpooljohnlennonairport.com/page.php?p=79

tu sprawdzaj!

Jak się cieszę, że nie kupiłam biletu – już w tym miesiącu mi raz odwołali lot nic nie proponując i oczywiscie nawet complains nie było komu złożyć – bynajmniej mogę się spokojnie do świąt tu przygotowywać niż wróżyć na dwa razy – uda sie nie uda – uda – nie uda – oby Wam sie udało:)

gonia
    Participant

No to moge powiedziec ze mam farta…jade samochodem 😉

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Prekursor wrote:

Shaman znikl i powstala mgla!

Dałbyś chociaż jakiegoś linka Turpisowi. Chłopak wystraszony Easyjetem, a Ty szamanów wzywasz…

A na serio to:
    Od wczoraj miałem trzy telefony w sprawie wyjazdu do Polski.
    Wszyscy z tych odwołanych lotów…
    Brrrrr…
    Współczuję.
    Przed chwilą dzwonił następny…
    Ale świński numer z tym easym jetaniem/lietaniem…
    Postawić przed ścianą tylu ludzi to bardzo nie fair.
    Okazuje się, że samochód czasami pewniejszy…
    🙂

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    olnene wrote:

http://www.liverpooljohnlennonairport.com/page.php?p=79
    Jak się cieszę, że nie kupiłam biletu – już w tym miesiącu mi raz odwołali lot nic nie proponując i oczywiscie nawet complains nie było komu złożyć – bynajmniej mogę się spokojnie do świąt tu przygotowywać niż wróżyć na dwa razy – uda sie nie uda – uda – nie uda – oby Wam sie udało:)

Czyżby też Easyjeb, sorry JET?

olnene
    Członek

dla odmiany Ryanair – ale wogole to jak nas potraktowali to byla masakra – odprawa zamknieta ponoc godzine przed odlotem – jak bylo dokladnie nie wiem ale tak powiedziala szanowna Pani – przedstawicielka – zarowno ja jak i kilkanascie innych osob w zwiazku z opóźnieniem autobusu z Manchesteru na airport bylismy 45-50 min przed odlotem wiec wg mnie powinnismy zdarzyc – jednakze byl to moj pierwszy lot akurat tymi liniami – powiedziano nam ze odprawa zakonczona godzine rpoze odlotem – wyszlo mi ze nie doczytalam regulaminu i moja wina – dzwonie do domu, chlopak sprawdza ze jednak powinno byc zamkniete 40 min przed odlotem – co sie okazalo nie poinformowano mnie i kilkunastu innych osob ze nie odbedzie sie wogole lot – probujac przebukowac bilet u przedstawiciela wyszlo mi nieracjonalnie dokonywanie tego planu gdyz przewyzszylabym ponad 2 krotnie początkowo cenę biletu – wyszlo mi ze na spokojnie wracam do domu i pojade pozniej – (sposrod innych linii nie posiadano tego dnia wolnych miejsc lub powiedziano ze lot anulowany). Wróciwszy do domu slucham trójki i slysze o zlej sytuacji pogodowej i wstrzymanych lotach do Polski – dzwonie do Poznania na lotnisko – okazuje się ze lot sie nie odbyl – ze od samego rana byly wstrzymane, a jakis poznym wieczorem dnia poprzedniego przekierowano na Berlin – na lotnisku biorac wine czesciowo na siebie – mysle zdarza sie wrocilam do domu – a to jefdnak male oszustwo – jak zwykle probujemy napisac complains- szukamy adresu, maila cokolwiek – jedyne co znajdujemy to nr tel do Irlandii – cena polaczenia za min ponad pound, na jednym z forum ang czytam ze dzwonieie nie ma sensu bo rozmowa potrwa minimum 10-15 min przelaczania wysluchiwania sekretarki itd – bezsensowne biorac pod uwage cene biletwo – jednym slowem – paranoja

Baggins
    Participant

Wg mnie Easyjet jest spoko. Zadnych opoznien w zeszlym roku do genewy i z powrotem, w listopadze moj kumpel lecial, na lotnisku byl godzine przed, zjadl sniadanie i polecial. Chyba najbardziej profesjonalna z ”tanich” linii. Ja lece KLM, bo ceny byly bardzo zblizone i dodatkowo prosto z Leeds

Baggins
    Participant

Wg mnie Easyjet jest spoko. Zadnych opoznien w zeszlym roku do genewy i z powrotem, w listopadze moj kumpel lecial, na lotnisku byl godzine przed, zjadl sniadanie i polecial. Chyba najbardziej profesjonalna z ”tanich” linii. Ja lece KLM, bo ceny byly bardzo zblizone i dodatkowo prosto z Leeds

Bartoo
    Participant

hehe.. ja dzisiaj lecialem z hethrow do berlina o 8 rano.. maly mlynek na lotnisku byl, ale samolot wylecial na czas.. bez zadnych problemow..
    a wiec pozdrowienia.. juz z polski:))

hammer18
    Participant

wiec sa szczesciarze 8)

Wyświetlanych postów: 13 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.