Strona główna Działy Czarna lista Dla tych, co "posrednicza" sobie cichutko

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #12339
  Mediator
  Członek

  Polecam uwadze osob, ktore chcialyby pokusic sie o dorobienie nielicencjonowanym posrednictwem pracy ten artykul a wlasciwie jego zakonczenie. Majac zreszta nadzieje, ze nie przyda sie ono nikomu 😉

  http://biznes.interia.pl/news?inf=825952

  #57842
  v-tec
  Członek

  Jesli chodzi o Polskę to nawet gdyby groziła kara 100 lat ciężkich robót to nikogo nie odstraszy ponieważ oszukani nigdy nie zawiadamiają o przestępstwie, są na to 30x za głupi co najwyżej napiszą płaczliwego posta na jakimś forum

  #57862
  fatamorgana
  Participant

  Taaaa, skutecznie hamują na brytyjskim rynku…
  Tylko że na brytyjskim rynku skutecznie egzystują firmy, które bezwzględnie doją Polaków w perfidny sposób, udając, że nie mają pojęcia o niczym. Czasami są to podejrzane "spółki" z udziałem kolorowych. Ale Anglik potrafi też być bezwzględym i cynicznym.
  Już nie mówię nawet o takich co współpracują z Cyganami, czy innymi cwaniakami z Polski, w celu nagonienia najtańszej siły roboczej.
  Tacy jelenie są pozostawieni sobie samym, bo wprawdzie agencja pośrednicząca daje zarobić, ale po drodze tnie ile wlezie, albo daje ciąć innym. A prawo? Jest, ale dla tych co je znają i umieją przeczytać.
  Oczywiście jest to pewien margines ale…
  To wszystko dzieje się w majestacie prawa.
  Firma nie jest "krzak" -za to jest chwast!
  👿 👿 👿 😡

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.