Strona główna Działy Hyde Park Wszystkiego najlepszego dla…V-TECA

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    fatamorgana
    Participant

Z okazji tysięcznego posta naszego nieocenionego weterana, znanego z ciętego języka i wartkiego pisania, a także – o czym niektórzy nie pamiętają albo jeszcze nie wiedzą- z mnóstwa pomocnych rad i podpowiedzi.
    W imieniu Reakcji chcę podziękować publicznie naszemu V-tecowi za dzielenie się wiedzą i regularny udział. Prywatnie-za sporą dawkę humoru.
    Sto lat i kolejnego tysiąca! 🙂 😀 😀 😉

Mediator
    Członek

Komputer juz mi "wyrywaja z rak" ale zdaze moze jeszcze przylaczyc sie do tych zyczen dla Ciebie V-Tec, a "regularnego" gratuluje i zazdroszcze 😆 😆 😆

GAWEL
    Participant

Moja skromna osoba dolacza sie do zyczen!!!!! V-TEC trzymaj tak dalej obrales dobry kurs! czekam na 10000 itd. Pozdro 😀

MK
    Członek

V-TEC,

ja caly czas widze 999 postow, ale pewnie za chwile ta cyferka sie zmieni. W kazdym razie:

BARDZO DZIEKUJE [/size:3315aa588f][/color:3315aa588f]

oczywiscie, jezeli kiedykolwiek i w jakikolwiek sposob moglbym Ci pomoc to …… leeds@leeds.pl .

Serdecznie pozdrawiam,
    Marcin

v-tec
    Członek

Wow, to właśnie teraz ten 1,000 wybija? Gdyby nie fata to pewnie bym nawet w czas nie zauważył 🙂

Zajęło mi to rok i 2 miesiące. Wcześniej pisałem jako gość, tak ogólnie jestem już chyba 2 lata z wami. Trochę się przez ten czas pozmieniało. Z wyjątkiem Wojtka nie ma już nikogo kogo pamiętam z początków na forum. A ja sobie trwam. Zebym się tylko w pomnik nie zamienił 🙂
    Z pewnością chwile spędzone na forum zaliczam do najlepszych w moim życiu.

Dzięki za życzenia ❗ 😀

Juliusz S?owacki
    Participant

To ja też życzę v-tecowi kolejnego 1000 😉

Malgon
    Participant

Gratuluje rowniez dozbierania do "tauzena"!!

For he’s a jolly good fella 😉

P.S Nawet nie wiedzialam ze takowy plebiscyt istnieje ale co tam zawsze to okazja do zlozenia zyczen 😉

ela1981
    Participant

Gratulacje za tego 1000, ale przede wszystkim ich zawartosci.

hammer18
    Participant

no coz v-tec nic mi nie pozostalo jak zyczyc Ci conajmniej kolejnego tyśka o podobnej zawartosci :)) Pozdrawiam

Ulka
    Członek

To sie nazywa miec refleks 😕 Nic to, moze po nastepnym tysiacu Twoich postow V-tec zdaze z gratulacjami na czas.

Bardzo serdecznie pozdrawiam

Prekursor
    Członek

A ja Ci zycze V-tec dobrej pracy biurowej i zarabiania minimum 1000 funtow tygodniowo!!!

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.