Strona główna Działy Prawo Polscy prawnicy będą pomagać Polakom w UK?

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    hammer18
    Participant

tak tak Hiker doszlo nie musisz sie powtarzac 😈 😈 😈 😉

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    hammer18 wrote:

tak tak Hiker doszlo nie musisz sie powtarzac 😈 😈 😈 😉

Nie wiem czy nie odbierasz mnie zle. Chodzi mi o to ze wolalbym poznac kulture anglikow, skoro mialbym okazje. No bo polakow to mam tutaj pod dostatkiem – normalnie gdzie sie nie rozejrzysz – jakis polak 😉

hammer18
    Participant

nie ciezko mnie urazic i jestem cierpliwym gatunkiem :)) alle do tematu tam masz racje nie narzekam bo lubie "wybrane" towarzystwo polakow i sobie bardzo chwale ale nie nie przeszkadza to w poznawaniu kultury!!wiesz lubie polskie sklepy itp.ale nie do przesady zeby bylo wsyztsko polskie!!powoli to domnie do chodzi jak przyjechale to tez najlepeij chcialem sei zamknac w Polish town :)) bo strasznie mi brakowalo polskosci 🙂 ale przechodzi z czasem 😀 😀 😀

Podejrzewam. Powiedzialbym nawet -przyzwyczaiasz sie z czasem.

hammer18
    Participant

tak to bardziej robi przyzwyczajenie , to pewnei nie przechodzi!!

8) 😉

akukain
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

TheSky-HighHiker wrote:

akukain wrote:

TheSky-HighHiker wrote:

akukain wrote:

Czy ktores z was chcialo by mieszkac w takim Polish Town? Szczerze….

Cos jest w tym zlego??[/quote]

A co dobrego?[/quote]

Nie mam zielonego pojecia prawde mowiac. Moje podejscie byloby typu " nie wyjezdzam do anglii poznawac polakow, wiec po co mi polish town :)".[/quote]

Nie to nie do konca tak. Skoro jestesmy w Angli to nie tworzmy w niej drugiej Polski bo skoro z niej wyjechalismy to znaczy ze cos nam sie nie podobalo. A zawsze w miejscu gdzie jest duzo Polakow dzieje sie cos zlego….

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.