Strona główna Działy Hyde Park Poznam dziewczyne

Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Shaman
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

[quote:76c7315afe]Skometowalem to co zobaczylem, a tak jak to slusznie Mediator zauwazyl na zdjeciu wrc00 wyglada jak cwaniak co wcale nie musi byc odzwierciedleniem rzeczywistosci.

Wygląda jak cwaniak, Mediator słusznie zauważył….czyli tak go Shamanie odebrałeś…
    I o to mi właśnie chodzi…
    Zresztą, zapytaj duchy co one na to. :D[/quote]

Ale kto powiedzial ze on cwaniak???

MK
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

Widzisz MK?
    Mówiłem, że tego będzie więcej…
    Chłopaki same już wytrzymać nie mogą, a laski nie wiedzą z kim się spotykać i zadawają się z "czarnymi" jakimiś…

Trzeba chyba naprawdę założyć Kącik samotnych, bo nam zaraz Hyde Park zaleją tymi ogłoszeniami… 🙂 🙂 😮

Fata,

Kilka tygodni temu przeslalem Ci moje plany dotyczace zmian w dziale ogloszenia. Z tego co dostales jasno wynika, ze cos takiego powstanie.
    Nie rozumiem co znaczy to "Widzisz MK?" ?

fatamorgana
    Participant

Jak nie rozumiesz??? 😯
    Widzisz co się dzieje…W znaczeniu zaczyna przybywać ogłoszeń tego typu taj jak wspominałem przedtem, że będą (w końcu do tego dochodzi – na innych serwisach też).
    To co mi przysłałeś, tego pozostali nie znają.
    Pozdrowienia. 🙂 😀

MK
    Członek

nie rozumiem po co zadajesz pytania na ktore znasz odpowiedz. Taraz rozumiesz?

kunegunda
    Participant

tak tylko czepiajac sie dokladnosci co do czytania forum (wytkne tu fatamorgane) chlopak napisal "poznam dziewczyne" to po co sie chlopaki tu udzielacie ???
    chyba ze jest cos o czym nie wiemy 😆

Mediator
    Członek

Tak tylko z lekka czepiajac sie dokladnosci czytania i znaczenia wyrazow (nie pije tu do Fatamorgany), to jestes pierwsza dziewczyna, ktora w koncu zabrala tu glos Kunegundo 😆 😆 . Jak myslisz, dlaczego zadna z Pan nie odpowiedziala na ten anons? Bo ja czytajac ich posty do tej pory, nie mam zadnych watpliwosci, ze to bedzie raczej dziewczyna spoza tego kregu, bez szkody zreszta dla samego zainteresowanego 😆 😆 . A czemu my tutaj? No zazdrosci chyba jestesmy 😳

MK
    Członek

obawiam sie, ze Kunegunda nie jest dziewczyna.

czepiam sie bo mam dzis taki dzien, sorry … 😈 👿 😡

wrc00
    Członek

ja sie nie gniewam 🙂 yy a tak na margnijesie o co chodzi po "januszowemy itp" nie w temacie jestem co to ża żarcik ? hieh, ty ostatnio jestem na słowacji na dyskotece całkiem przypadkiem tancze z laska i tak jakos mowie
    "you look better from behind " heheh zgadnijcie co mi zrobiła 😛 wiadomo….

fatamorgana
    Participant

MK wrote:

obawiam sie, ze Kunegunda nie jest dziewczyna.

czepiam sie bo mam dzis taki dzien, sorry … 😈 👿 😡

Zauważyłem…

Juliusz S?owacki
    Participant

wrc00. Myślę że trochę to niesmaczne (to co ona Ci zrobiła) jak na to forum.

Mediator
    Członek

MK, Kunegunda ze wzgledu na przynaleznosc imienia do rodzaju zenskiego jest dziewczyna jak najbardziej 😆

Marta Klecz
    Członek

wrc00
    Z taka mina i takimi tekstami- to ty kariery stary nie zrobisz.

Lepiej zebys nie mial smierdzacego attitude-mojej mamy ulubiony tekscik:
    Smierdzace podejscie do zycia…. hehe
    No lepiej zebys go nie mial….bo ci sie oberwie za to az sie zdziwisz..
    I nie ode mnie

kunegunda
    Participant

przynajmniej sobie kobiecych oczu nie przyprawiam 😆

Mediator
    Członek

Brakuje mi jeszcze drugiego, zebym byl "caly ja" 😆 😆 . No to jestesmy dwie 😆 😆 😆

Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.