Strona główna Działy Hobby kabarety!!!!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    hammer18
    Participant

witam
    wpierwszej kolejnosci zapytam czy ktos ogladal kabarety na festiwalu w Opolu, poszukuje kabaretu z tego festiwalu o wyjezdzie polskich sportowcow na mistrzostwa swiata 🙂 niewiem kto to wykonwal!!prosze o link albo o tytul jesli ktos to widzial i zna 🙂

wpisujcie jakie kabarety najchetniej ogladacie i wasze ulubione numery i wykonawcow :))

moze ja zaczne kabaret moralnego niepokoju: "jak wyrywac lachony" , "ksiadz" 😉 😆

GAWEL
    Participant

Daniec mial o MS ale w noge no i o slynnej walce Goloty! 😀 A tak przy okazji " Marian ty mnie jeszcze kochasz …" 😉 Pozdro

hammer18
    Participant

aaaa no tak Daniec o MS to inna bajka jak nasz …cesarz patrzyl ze zdziwieniem na cesarza gospodarzy podczas polskiego hymnu w niepewnosci czy to napewno aby nasz hymn … 🙂 mam w kolekcji 😉

fatamorgana
    Participant

Coraz większą karierę robi kabaret "NOŁ NEJM" (z Rybnika bodajże).
    Ostatnio byłem na ich występie na zaproszenie mojego kolegi, który jest promotorem kultury na Śląsku.
    No, nie powiem, ale nie żałuję, że tam poszedłem, choć jestem dość wybredny jak chodzi o humor.
    Numer o wojsku i armii był po prostu świetny!
    Załączam zdjęcia z występu… 🙂 😀 😆

😆 😆 😆

v-tec
    Członek

Zamiast zdjęć trzeba było załączyć nagranie (dźwięku), co nam po zdjęciach…

Malgon
    Participant

To samo ja pomyslalam … albo skrypt "gagow" chociaz 😉

fatamorgana
    Participant

Nie zrozumieliście intencji.
    Zdjęcia są po to, aby zapamiętać ich twarze i wygląd z numeru który wykonywali. Jak gdzies potem zobaczycie tego samego kolesia co tak wygląda na jakimś występie, to już wiecie że warto zobaczyć dalej co będzie.
    Aż tak dobrze to nie ma, żebym i dźwięki rejestrował.
    Mam wprawdzie czym, ale nie da się robić dwóch rzeczy naraz dobrze. 🙂

Prekursor
    Członek

To bedzie mila odmiana poznanie tego kabaretu.Przyznam ,ze nie slyszalem.Jak podlacza mi broadband w tym roku w co watpie;) to zapoznam sie z tym kabaretem.

hammer18
    Participant

im nikt wiecej ????

rozumiem teraz czemu Polacy tacy struci chodza ,te miny!, ahhh szkoda gadac!! az "witki opadaja"

Pamietajcie smiech to zdrowie 😀 😉

Sarbin
    Członek

"Witki opadają"??? Człowieku! Czy Ty chodziłeś do jednej klasy z Mikołajem Rejem????

hammer18
    Participant

mowisz jak byc chcial rozjechac Curie-Sklodowska :))

widze ze jednak sa ludzie ktorzy podzielaja to poczucie humoru 🙂 😆 😉

v-tec
    Członek

Ja lubię oglądać HBO na stojaka, naprawdę fajne texty mają w odróżnieniu od większości kabaretów których dowcipy jakoś mało śmieszne są. Jak ktoś ma okazję łyknąć np. dvd polecam.
    Próbka z dzisiejszego programu: co zrobić jak sejm nagle zapragnie naszego dobra?
    Czym prędzej ukryć nasze dobra w bezpiecznym miejscu 😀

hammer18
    Participant

jesli ktos nie widzial a ma ochote sie posmiac to proponuje troszke o naszych pilkarzach i mistrzostwach swiata w Niemczech :)))

http://www.maxior.pl/?p=index&id=38133&3

Sarbin
    Członek

Tak przy okazji. Gdyby ktoś był w posiadaniu "Bajek dla potłuczonych" kabaretu "Potem" albo w ogóle jakichkolwiek skeczy… Gdzieś miałem kilka ich programów nagrywanych z "Dwójki"… Przy okazji: jak komuś coś pożyczacie, to zapisujcie 😉 No! To jak ktoś zna "Potemów", niech się odezwie 😉 proszę. Chętnie wymienię się uwagami 😉 i podyskutuję nt. tego, moim zdaniem, wspaniałego kabaretu 😀

HardcoR
    Participant

Prosze bardzo:

http://kabarety.fani.pl/index.php

palno skeczy najlepszych kabaretow ( moze jakosc nie najlepsza ale da sie ogladac)

zycze smiania sie do rozpuku
    😀 😀 😀 😀

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.