Strona główna Działy Hyde Park Dzien Dobry.

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Wnikuzytko
    Członek

Dzien Dobry! Jestem w Leeds. Na ziemi normalnej, tak mysle 🙂 I choc jak wielu Polakow ktorzy niesamowicie sie przejechali na `pomocy` jaka ktos obiecal, raczej staram sie ograniczyc kontakt z tfu…polonia, to jednak postanowilem sie zalogowac na Forum i byc moze napisac czasami cos glupiego, bo madre mysli wychodza ode mnie nieczesto i jak znam zycie, to juz cos palnalem 😀 I z czego ja sie tak ciesze…

Baggins
    Participant

siema ziom. Masz juz prace? bo jak nie, to ci moge zalatwic, za pare groszy oczywiscie hehe. Mieszkanie oferuje rowniez w pieknych i cichych okolicach Harehills lub beeston qrfa normalnie. To jak umowa stoi?
    nic sie nie boj, ze mna nic zlego ci sie stac nie moze….

koukla
    Participant

Ja tez moge pomoc gdybys chaty potrzebowal, bo za trzy tygodnie sie wyprowadzam wiec moge dac namiary. Oczywiscie Harehills 🙂

Wnikuzytko
    Członek

Bardzo dziekuje za chec pomocy, ale jakos sie szczesliwie zlozylo i pracy szukalem raptem tydzien. Mieszkam, bo gdzies trzeba :Di nie szukam mieszkania. Za dwa dni minie miesiac, jak wyladowalem w Dover. Poszlo szybko i gladko i nie moge zrozumiec, czemu Hitler nie przyplynal tu promem z Calaise, czy jak to tam sie pisze 🙂

Asix
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

siema ziom. Masz juz prace? bo jak nie, to ci moge zalatwic, za pare groszy oczywiscie hehe. Mieszkanie oferuje rowniez w pieknych i cichych okolicach Harehills lub beeston qrfa normalnie. To jak umowa stoi?
    nic sie nie boj, ze mna nic zlego ci sie stac nie moze….

szydera, aż oczy bolą 😉
    Bogowie 😉 Parnas polskiej emigracji… 🙂

fatamorgana
    Participant

Ale on (Baggins) tylko tak…
    No wiesz, ma inne poczucie humoru… 🙂 😕 🙂

Asix
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

doprawdy, oh dziekuje Wszechopiniotworczy fatamorgano (z miasta, nie ze Skipton )

Prekursor
    Członek

Hmm…nierozumiecie chyba?Przeciez on moze miec wtyki i mu pomoc.Co mu szkodzi?Dziwne to nie jest.Jest przeciez Polakiem a my mamy dobre serca no i mamy zawsze w domu duzo chleba i soli!

fatamorgana
    Participant

Asix wrote:

fatamorgana wrote:

doprawdy, oh dziekuje Wszechopiniotworczy fatamorgano (z miasta, nie ze Skipton )[/quote]
    Czy mi się wydaje, czy Ty też masz szczyptę uszczypliwości ostatnio???
    Kilku forumowiczów już to ma. Wirus jakiś ostatnio…
    Czy ja mogę Ciebie też tak samo nazwać jak znajdę więcej Twoich postów? 🙂

leila
    Participant

Się Witeczku nie ciesz, bo nie ma z czego- za dwa tygodnie wolność się skończy 😛 Już ja się o to postaram 😉

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.