Strona główna Działy Hyde Park szukam przyjaciół:

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    fatamorgana
    Participant

No właśnie…
    A Ty Mediatorze, chyba jeszcze nie byłeś na "zlocie forumowiczów"?
    Zapraszam również jutro. Choć to nieformalne spotkanie, to jednak świetna szansa na zobaczenie znanych i poznanie nowych twarzy.
    Żeby tak kiedyś ten v-tec jeszcze do nas przyjechał i 7sisters oraz nasz dawny i niezastąpiony poszukiwacz stron www czyli Woyth, to już byłoby całkiem super!
    😀
    Zobaczysz, będziesz żałował jak nie przyjdziesz. Weź syna i dawaj, dawaj! 😆

Mediator
    Członek

Dzieki Fatamorgana, ino ja w robocie jutro jestem 😆 Nie mam szczescia do spotkan a juz raz chcialem – na urodziny MK. Nie spotkalem go, bo nikt nie przychodzi na swoja wlasna impreze o dzien za wczesnie 😆 Mlodego samego nie puszcze chyba ze bedzie bardzo grzeczny. On juz w zasadzie jest samobiezny a luturalny ochroniarz Wam sie przyda (nie wyglada jak Hammer18 z obrazka ale jest "gibki" 😉 ). A wlasciwie to gdzie Wy sie spotykacie jutro?

fatamorgana
    Participant

Stary! No co jest?
    My tu od kilku dni w kółko gadamy o tym gdzie, nawet pytali na czacie czy kiełbasa będzie w polskim Ośrodku, a Ty jeszcze nie wiesz gdzie? 😯 😯 😯 😯
    Tylko nie pytaj gdzie jest ten Ośrodek…. 🙂 😆
    Bo wtedy to już naprawdę będziesz …Janusz! 😆 😆 😆 🙂

Mediator
    Członek

Teraz lapie o czym mowisz – myslalem, ze to jeszcze inne spotkanie. Nie wiem, gdzie osrodek ale jest wywiad z szefowa osrodka przeprowadzony przez MK z Twoimi zdaje sie zdjeciami, adres tez tam jest. problem to raczej jest z czasem a nie z kompasem 😆 Ciagne nocki a moja nocka to 25 godzin (z czego czesc "teoretycznie" przespana) i ciezko mi wyrwac sie nawet na excluzywny wypad do Tesco 😆 . Pozdrawiam

fatamorgana
    Participant

Widzicie ludzie jak się idzie po rozum do głowy?
    Janusze! Brać przykład z Mediatora!
    Nawet jak czegoś nie wiesz jeden z drugim, to trochę poszukaj.
    Leeds.pl jest czytelne i w dodatku po polsku!
    A co do rynku pracy (żeby było na temat…), podobno wkrótce w Ośrodku Polskim będzie rekrutacja jakaś…
    Chyba mają sporo miejsc pracy dla Polaków.
    Ci cholerni Cyganie chcieli im wepchnąć swoich Januszów, ale agencja ma lepszy pomysł. Wyjść Polakom naprzeciw. I to z pominięciem Cyganów.
    Bardzo dobrze! Kto następny?
    Podobno chodzi o agencję o nazwie : "Horizon" ale nie wiem czy H. Recruitment czy European? ❓ 🙂
    Najważniejsze, że są nowe miejsca pracy.

ela1981
    Participant

Z ta rubryka towarzyska to nie glupi pomysl, juz kilka osob szukalo kogos do znajomosci, lepiej tu niz…………….gdziekolwiek indziej.

anka86
    Participant

hehe niczym 'kącik samotnych serc’ 😆

Mediator
    Członek

Byle nie trojkacik 😆

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.