Strona główna Działy Hyde Park Poziom wiedzy angielskich dzieci

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Marta Klecz
    Członek

U nas jest plaza. Klify, dzikie lasy, u nas poprostu jest na dziko…
    A na boisku- co sie robic na boisku- no gra sie ok, ale co jak sie nie ma fajnych kumpli tylko sami jacys – niewyzyci…
    Naprawde co robi ta mlodziez zalezy od rodzicow, i tyle. Angole rodza dzieci po to zeby dostac dom, potem jak najszybciej chca sie pozbywac tych dzieci zeby spokojnie pic piwo i ogladac telewizje…
    Nei ma zadnej kultury, oni nie przekazuja swoim dzieciom zadnej pasji, zadnych zainteresowan, jezeli mama albo tata nie zawiezie dziecko na zajecia, to to dziecko bedzie znudzone siedzialao na chacie, az sobie znajdzie zajecie- znajdzie kumpli- pewnie beda palic faje, wspinac sie na przystanki, obrzucac kamieniami autobusy….
    Rodzice nie spedzaja czasu ze swoimi maluchami, i stad ten zanik wartosci.

anitham
    Participant

przykre to…………… choc w Polsce tez sie po malu tak robi……….starsi pracuja a dzieciaki chowa ulica…..

Shaman
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    anitham wrote:

przykre to…………… choc w Polsce tez sie po malu tak robi……….starsi pracuja a dzieciaki chowa ulica…..

Na potwierdznie ze nasze dzieci wcale nie sa swiete

http://wiadomosci.onet.pl/1423378,11,item.html

az czlowieka krew zalewa…

OBSERWATOR
    Członek

Obawiam się, że na smarkatych Anglikach to nie zrobi większego wrażenia bo oni tu takie doświadczenia i inne zabawy o wiele wcześniej robią.
    Mówię całkiem poważnie. Jak słyszałem co mi opowiadali sąsiedzi mojego znajomego to nie chciałemj wierzyć.
    Nie wiem czy wiecie, ale podobno tylko jeden kraj na świecie przebija Anglię w ilości nieletnich mamusiek. USA.
    Czasem widzę taką smarkulę pchającą wózek z tym "
    małym, wrzeszczącym bachorem przez którego nie można chodzić ciągle na imprezy" i jak słyszę jak taka matka ryczy po tym dziecku to mam ochotę pogonić taką gówniarę. Normalnie straszne.
    Co z takiego dziecka wyrośnie? Dres? Czy uliczny gangster? Co najmniej leniwy bywalec pubów, który co trzecie słowo mówi fu.k! i nie ma zielonego pojęcia o świecie a nawet własnym kraju.
    No comment.

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.